Įkraunama...
Įkraunama...

Loterijos :)

Beveik kas savaitę perku po teleloto bilietą, bet... Kaip nieko taip nieko. Na yra pasitaikę ten iki 10 lt laimėti. Jei visus tuos pinigėlius būčiau kas savaitę i taupyklę dėjusi jau nebloga prizą būčiau susitaupiusi :-D bet aš vistiek perku, viltis - durnių motina :-) šią savaitę 3 nusipirkau
Atsakyti
Teleloto - pakvietima i studija, tai yra 204 litus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazoji sirdele: 25 birželio 2013 - 18:11
Sia savaite islosiau is Vikingu loto 12lt smile.gif yra upas toliau pirkti ir losti,mano tevai pries 10metu teleloto laimejo nauja automobili smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jovitele78: 27 liepos 2013 - 13:44
Aš tai neseniai sužinojau, kad loterijos bilietus galima pirkti internetu! biggrin.gif
Loterija "Perlas" pasidarė internetinę parduotuvę perku.perlas.lt Tai dabar kai peržiūriu visokias betas ir panašius portalus, užsuku ir bilietukų nusipirkti smile.gif

Laimiu po nedaug 2-3 litus, bet praėjusią savaitę skaičiau, kad bilietą internetu(!) pirkęs vyriškis laimėjo 760 tūkst. litų!!! Tikiu, kad kažkada ateis ir mano eilė smile.gif
Atsakyti
Maniau, kad tokių kaip aš vienetai, bet pasirodo ne man vienai sėkmė loterijose ne itin linkusi šypsotis. Kiek daugiausiai buvau išlošusi net nežinau, gal 2lt ... g.gif lotuliukas.gif
Prieš porą savaičių gavau 34 loterijos bilietus dovanų, maniau, kad šį kartą gal bent šiek tiek pasiseks, bet net 2 lt nebuvo schmoll.gif Tik vat ta viltis vis viduje kirba, nors manau, jei kas savaitę būčiau į taupyklę dėjusi po 2 ar 3lt, jau seniai tas milijonas ten gulėtų lotuliukas.gif
Atsakyti
as esu kelione laimejus, tai padovanojau tevams vestuviu proga.. dar dzinsus, pinigu smulkiu.. reiktu gal vel sudalyvaut kur, nes jau senokai tikrinau fortuna biggrin.gif
Atsakyti
Didžiausias laimėjimas- teleloto laimėtas Mobilus telefas biggrin.gif Laimingas bilietas buvo pirktas penktadienį 13 dieną biggrin.gif
Atsakyti
Mano didžiausias laimėjimas teleloto buvo virdulys ax.gif Mama yra skalbykle laimejusi, vyro brolio zmona 3000lt laimejo, kai varzesi del cekio butui pirkti. Ir siaip pazistu zmoniu, kurie yra laimeje automobilius ar nemazas sumas ax.gif
Atsakyti
Didziausiais laimejimas 25 lt momentinej loterijoj. O teleloto nors kas savaite bent po bilieta nusiperku, bet daugiausiai laimejus 18lt uz istrizaines. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ferrari @ 2004 09 24, 11:02)
pati nesu didelė loterijų mėgėja, ypač teleloto wink.gif  - sėdėti valandą ir žiūrėti, na nebent kitą dieną pasitikrinu bilietuką jei kartais nusiperku.
bet va mano tėvelis tai visą gyvenimą žaidžia - kažkada dar buvo tarybinės loterijos, kur galima buvo ir žiguliuką išlošti, bet nieko nepešė.
o su teleloto jam pasisekė apie 170 tūkstantėlių išlošt, bet žinot su tokiais pinigais nepralobsi, reikia pinigus mokėt uždirbti ir su jais "pinigus daryti"unsure.gif net ir su ta išlošta suma galima būtų buvę kokį bizniuką prasukti, bet reika mokėti, o šiaip tai juokas tokia suma, butuką nusiperki ir nieko nelika... mad.gif

Ot noreciau as "tik" 170 tkst lt laimeti smile.gif

Mano vyras buvo laimejes 100 lt., kelis kartus po 50 lt., vaikas 20 lt ir kelis kartus po 20 lt., as vikingu teleloto vikingu vis laimiu po 8 lt., teleloto daznai truksta vieno dvieju kamuoliuku, tai kai nervina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cukriniai avineliai @ 2014 11 28, 11:01)
Ot noreciau as "tik" 170 tkst lt laimeti smile.gif

Mano vyras buvo laimejes 100 lt., kelis kartus po 50 lt., vaikas 20 lt ir kelis kartus po 20 lt., as vikingu teleloto vikingu vis laimiu po 8 lt., teleloto daznai truksta vieno dvieju kamuoliuku, tai kai nervina smile.gif

o mus aplanke vienas laimejimas is didesniu per visa zaidimo egzistencija,laimejome masina gruodzio pradzioje 4u.gif negalejome patiketi,kol nepatvirtino laimejimo olifejos bustines darbuotojai kaune 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(andra96 @ 2015 01 04, 07:54)
o mus aplanke vienas laimejimas is didesniu per visa zaidimo egzistencija,laimejome masina gruodzio pradzioje 4u.gif negalejome patiketi,kol nepatvirtino laimejimo olifejos bustines darbuotojai kaune 4u.gif

sveikinu!!! drinks_cheers.gif thumbup.gif grazus siurprizas shventems thumbup.gif jei ne paslapis kokia mashina? blush2.gif ir, man dar klausimas visad kyla, kai ishloshiami tokie daiktai.... uz visa pilna draudima lieka jau laimetojas atsakingas, taip? o kokius mokescius reikia grazint ar ne ir t.t. dekui , kas paaishkins biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti