Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliukas: dar viena liūdna istorija

QUOTE(Rugiaveide @ 2008 05 09, 16:12)
Beje, mūsų, patyrusių netektį, ir jausmai, ir vertinimai kitokie. Sunku nuspėti, ką gali jausti kiti žmonės. Bet juk mums to ir nebūtina daryti: kiekvienas einam ten, kur arčiausiai širdies.

koks mums skirtumas, ką jaučia kiti. mes nesiveržiam į pvz nėštukių skyrelius ir nepasakojam savų istorijų, kaip romanų ir negąsdinam. mes turim savo skyrelį, kuriame kalbamės. juk jei matai kad skyrelio pavadinimas jau daug ką pasako, tai nelįsk. Tarkim įlindo. Nu skaito - dar vienas angeliukas..... mirė vaikas ir panašūs pavadinimai - aišku kad netektys, kad bus išgyvenimai aprašyti, istorijos ir kt - tai jei negali tai ko lenda.......?????????? Lenda kur nereikia ir dar matai kažkas joms gyvenimus gadina....... nu gėda, kad žemė tokias nešioja.....
čia tolygu tam, kad maždaug .... nu ir gerai, kad tavo vaikas mirė.......
Atsakyti
Šiaip liūdna... Nemokame priimti mirties. Mirtis - tai gėda, kaltė, reikia tylėti, slėpti, negadinti nuotaikos kitiems. O juk mirtis yra kasdienė palydovė, ji visų mūsų laukia. Geriau padėtume žmonėms su tuo susitaikyti, užjaustume arba nelįstume į akis.
Atsakyti
QUOTE(STT @ 2008 05 09, 16:20)
koks mums skirtumas, ką jaučia kiti. mes nesiveržiam į pvz nėštukių skyrelius ir nepasakojam savų istorijų, kaip romanų ir negąsdinam. mes turim savo skyrelį, kuriame kalbamės. juk jei matai kad skyrelio pavadinimas jau daug ką pasako, tai nelįsk. Tarkim įlindo. Nu skaito - dar vienas angeliukas..... mirė vaikas ir panašūs pavadinimai - aišku kad netektys, kad bus išgyvenimai aprašyti, istorijos ir kt - tai jei negali tai ko lenda.......?????????? Lenda kur nereikia ir dar matai kažkas joms gyvenimus gadina....... nu gėda, kad žemė tokias nešioja.....
čia tolygu tam, kad maždaug .... nu ir gerai, kad tavo vaikas mirė.......

kaip dar atsiranda dar tokiu žmoniu ...nenoriu karkseti,bet juk sakoma:niekada nesakyk niekada.gal dar nežinai ka reiškia netekti savo vaiko,bet juk nežinai ir kas bus rytoj .o mums ,tai jau patyrusiems,šis skyrelis labai reikalingas.čia mes pasijaučiame ne vienos su savo skausmu .kartais ,o kai kada ir dažniau ,pasijuntame labiau suprastos suprastos čia negu savo artimu.
o toms ,kurioms čia nepatinka,tai ir nekiškit nosies...tupekit savo skyreliuose ir nelyskit ten ,kur nieko nesuprantat...
Atsakyti
Stiprybes jusu seimai 4u.gif
Atsakyti
Skaičiau šita istorija kažkada ... ji pasejo manija baime... kas karta sūnui sukarščiavus puolu ji apžiūrinėt... po šia diena man šį istorija įstrigo atminty... laikykis mamyte...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 23 spalio 2008 - 17:59
QUOTE(Renytė @ 2007 02 16, 16:10)

puikiai suprantu, mano sūnų 17 metų pasiglemžė ta pati liga console.gif
Atsakyti
verysad.gif labai liudna verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(estutė @ 2008 11 20, 16:12)
puikiai suprantu, mano sūnų 17 metų pasiglemžė ta pati liga console.gif

17-os? blink.gif pamenu gydytojai apie šią infekciją pasakojo, kad ji puola tik mažiukus- iki 3-4 metų vaikus...........matyt virusas mutuoja
Atsakyti
QUOTE(Jurgitutė @ 2008 11 20, 18:43)
17-os?  blink.gif  pamenu gydytojai apie šią infekciją pasakojo, kad ji puola tik mažiukus- iki 3-4 metų vaikus...........matyt virusas mutuoja

puola ir mažiukus ir 14-18 metų verysad.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes.Ilgai laukem lialiuko. Kai pastojau nerukiau, ne geriau,vartojau vitaminus,viskas buvo gerai analizai buvo idealus iki 36sav., nes pablogejo slapimo tyrimas, i tai buvo atkreipta mazai demesio. Atejo laukta diena ir 21lapkricio 1.25val gyme dukrele., 3500g., 50sm., sveika pasak gynekologes surinko8-9b., po poros val.jai pablogejo, nepragyveno nei paros nes gyme su "sepsiu" viskas buvo pazeista ypac plauciai.Jos isgelbeti nepavyko nes viskas vyko zaibisku greiciu. :-( Man dare cezario pjuvi,is kart po jo pakilo temperatura 38.8 mano kraujas buvo taip pat uzkriestas.Jauciausi pusiau mirusi.,o dar zinia apie vaiko mirti... Pasirodo per nestuma nuo 36sav., bakterija E.coli pateko i mano slapimo takus ir sukele uzdegima,isskyros buvo blogos. jokiu nuodugniu tyrimu ir gydimo daryta nebuvo. Israse profilaktiskai OSPAMOXO ir 3 zvakutes ir viskas. Daktarai gydantis mane pasake-jeigu gydimas per nestuma butu paskirtas is kart vaikas butu gyvas ir sveikas. Kaip sunku ir liudna kai pagalvoji apie viska kas nutiko. Vaiko net nemaciau tik turiu atminima kuri padare vyras-nuotrauka. cry.gif Dabar laukiu kol laikas nor truputi isgydis ta zaizda krutinej.,ir laiko kai galima bus planuoti kita lialiuka. Mamytes nepasitikekit 100% daktarais kaip as ta dariau, patikslinkit informacija papildomai kur nors.
Atsakyti
Braske....... verysad.gif labai labai tave užjaučiu... ir suvokiu tavo didelį skausmą, nes pati esu Angeliuko mama....
Atsakyti
QUOTE(braske83 @ 2008 12 07, 11:16)
Sveikos mamytes.Ilgai laukem lialiuko. ............................................... Mamytes nepasitikekit 100% daktarais kaip as ta dariau, patikslinkit informacija papildomai kur nors.

braske83, labai liudna istorija. Likimas ziaurus. O ir gydytoju aplaidumas blink.gif

stiprybes ir linkiu kaledinio stebuklo bent jau per kitas Kaledas wub.gif
Atsakyti