Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvis. Kokia, nuo kada, kaip gaminti?

As zuvi daviau tik 1 karta kokiu 9men. Dariau karpis+ryziai
morkyte.
Bet gydytoja sake iki metu neskubet, tai daugiau ir nebedaviau, nors ta kart nieko nenutiko g.gif
Atsakyti
Pirmą kartą žuvytės daviau 9mėn.Viriau košę-lašiša, bulvės, morkos thumbup.gif .Žuvimi pasilepiname per mėn vieną kartą tai tikrai, o kai paūgėsim valgysim dažniau smile.gif
Atsakyti
Mes turbūt metų proga paragavom smile.gif.
Atsakyti
Mums 9menesiai tai gydytoja patare pradeti valgyti zuvi,nes dukryte kazkaip jau labai mazai svorio priauga g.gif O zuvyte patare geriausiai pirkti lasisa mirksiukas.gif
Atsakyti
MAnau kokiu 10 men paragausim ax.gif
Atsakyti
Siandien buvom pas gydytoja,tai ji pasake,kad nuo 9 men.galima jau duoti zuvi. Bet pirma raudona(maziau alergizuoja), o balta veliau.
Atsakyti
Ant žuvies tyrelių užrašyta , kad nuo 7 mėn, bet mūsų gydytoja sakė duot nuo 9 mėnesių, tai mes taip ir darysime biggrin.gif , kaip tik bus pavasaris ir lauksim tėvelio pagautos žuvytės tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(saule** @ 2007 10 18, 19:24)
Skaitau ir as ta pati dabar ta pati  biggrin.gif drinks_cheers.gif tik tiek,kad alergija maistui su amzium silpneja.
Rekomendacijos 10-12men.,bet galima bandyt ir 9men., bet reikia labai stebeti vaikucio organizmo reakcija.
Vat dar ka radau idomumo delei:
,,Alergija, kuria sukelia zuvis,dazniausiai neisnyksta visa gyvenima, o alergija pienui isnyksta 90-95proc. atveju. Vaikai daznai buna alergiski net zuvies kvapui."

Kaip įdomu smile.gif Aš dukrytei jau daviau žuvytės, bet ne pati viriau, o tėtis nupirko tyrelės naujos pabandyt, tai visai skaniai suvalgė smile.gif
Atsakyti
As viriau lasisa su bulvyte ir morkyte. Kirto pasigardziuodamas. Bandziau duoti menkes, bet buvo ne taip skanu... smile.gif
Atsakyti
norejau paklausti kiek laiko reikia virti zuvi? ax.gif
Atsakyti
Labai nedaug,panasiai kaip darzoves(morkos,bulves) mirksiukas.gif
Atsakyti
mano mergytei jau 7 menesiukai,siandien buvom pas gydytoja. tai paklause ar jau viska valgome. sakau mesa valgom.o ji liepe jau ir zuvies pabandyti.tai sakau reikia kazka ir man is zuvies pagaminti.
Atsakyti