Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 4

Vakar gaminau ''marinuotą žuvį su daržovėmis" thumbup.gif , vyras ir į darbą dar įsidėjo, labai skanu smile.gif Sekantį kartą dėsiu daugiau daržovių( man jų norėjosi daugiau) lotuliukas.gif Sonatinos dėka atradau obuolių actą , aš kažkaip jį vis aplenkdavau, maniau, kad jis feee... doh.gif Ačiū už tokią skanią vakarienę 4u.gif O šiandien ( tikriausiai jau ketvirtą kartą )kepsiu "Šokoladinį kriaušių keksą" , mamytė užsiprašė biggrin.gif
Atsakyti
O aš vakar jau antrą kart kepiau kiaulieną korėjietiškai, mums ji labai skani. Tik kepiau kiek trumpiau, apie 1 val. Ir dar dariau šiltas kopūstų salotas, visai tiko prie kiaulienos, tik kitą kart pilčiau kiek mažiau acto, dėčiau daugiau razinų ir cukraus, man patinka saldžiau rolleyes.gif , o šiaip labai skanios salotos thumbup.gif
Atsakyti
Aš vakar kepiau blynus su bananais. Šiaip skanūs, nepajuodavo, man biškį rieboki, nes kazkodėl labai gėrė aliejų. Šiaip paragavau įpusėjusi kepti, tai pusė blynų buvo su sausais miltais - tie gumulėliai niekur neišgaravo, o kitą pusę geriau išmaišiau, tai sausų miltų nebeliko smile.gif
Šiaip skanu, šiandien damušėm likusius, dar galėjo būt daugiau likę... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 10 05, 10:05)
Ann, malonu, kad "išėjai iš pogrindžio" biggrin.gif O kas čia per "madinga"? g.gif  Reikia gaminti ne tai, kas madinga, o tai, kas skanu tongue.gif

4u.gif Madinga todėl, kad viskas ką gaminam pagal Tavo receptus - viskas gaunasi puikiausiai thumbup.gif . Visos pasijutom esančios tikros kulinarės thumbup.gif
Atsakyti
Tiesiog negaliu nepasigirti biggrin.gif . Vakar kepiau pyragą "Dunojus" wink.gif . Dabar kaip tik prie kavos valgau - nu skanuuumėėėlis thumbup.gif . Kepiau visai kaip Sonatina (pagal 2 močiutės var. receptą ). Viršų apibarsčiau sezamo sėklomis ir viduržemio jūros, bei provanso žolių mišiniu. Iš dalies tešlos dar padariau bulkučių su obuoliais ir cinamonu. Nu irgi labai liuks thumbup.gif
Atsakyti
Gal čia Sonatina greičiau pastebės mano klausimuką blush2.gif Vakare žadu kepti varškinius ragelius (iš temos "sausainukai"), tik ten parašyta, kad į tešlą nereikia nei kiek cukraus. Ar tikrai g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2006 10 05, 21:20)
Kepiau vakarienei kinietiskus paplotelius. Man patiko, kad greit pasidaro thumbup.gif  Kitakart darysiu su daugiau prieskoniu. Jei jau mano Eimantas valge, tai  thumbup.gif  O vyras sake, kad cia kazkas tarp blynu su mesa ir cebureku lotuliukas.gif O man, bile kazkas naujo ax.gif

o tai ir imbiero ir sakes dejai? is kur sakes gaut? blush2.gif
Atsakyti
Stoju ir aš į Sonatinos gerbėjų klubą biggrin.gif Tiksliau, jau senai įstojus, tik neprisiduodu 4u.gif Jau išbandžiau varškinius blynus, sagutes, kiaušinių ir faršo vyniotinį, kuskusą su kariu, kotletus su sufle kepurėlėmis thumbup.gif thumbup.gif Artimiausiu metu žadu bandyt žuvies file prancūziškai ax.gif
Sonatina, tu tikra šeimininkė wub.gif wub.gif Aš dabar nelabai turiu daug laiko suktis virtuvėje, tavo patiekalai (ypač tokie paprastai ir lengvai gaminami) mums dabar tikras išsigelbėjimas ir paįvairinimas thumbup.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wijokle: 06 spalio 2006 - 09:48
tikrai nereikia cukraus det i varskinius ragelius, nuo uogienes jie ir taip labai saldus.
Atsakyti
aš vakar vėl kepiau kepenis karališkai, nes vyras nuo jų "lydosi" tongue.gif o aš irgi pradėjau valgyti kepenėles, ko anksčiau nedariau.

na ir iškepiau pyragą su varškės užpilu, skanus gavosi, tačiau tas obuolių su jogurtu vis tiek pats skaniausias thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena, merginos smile.gif

silver 27, ačiū, smagu, kad vyniotinis patiko smile.gif

Shiduh, na ir kaip vaikas? Nesprogo? g.gif biggrin.gif

laurechka, linaj, labai malonu, kad paplotėliai patiko smile.gif

bazuka, džiaugiuosi, kad žuvis patiko smile.gif Tikiuosi keksas ir ketvirtą kartą nenuvils mirksiukas.gif

AIRA, malonu, kad vakarienė buvo skani ax.gif

Katu, kitą kartą jau tiksliai žinosi, kiek reikia išmaišyti tešlą smile.gif O kad aliejų gėrė, tai keista... g.gif Šiaip aš pilu aliejaus labai nedaug, šlakelį...

Ann, na ne visoms ir ne viskas gaunasi puikiausiai smile.gif , bet vis tiek ačiū 4u.gif

sirse, tikrai labai džiaugiuosi, kad pyragas pavyko ir gavosi skanus thumbup.gif

Eliza, kaip jau atsakė Shiduh, gaunasi tikrai saldu nuo džemo, tad į tešlą cukraus nereikia smile.gif

wijokle, sveika atvykusi į klubą biggrin.gif Ačiū už įvertinimą ax.gif

kriziuk, smagu, kad kepenėlės taip jums patinka, o dėl pyragų skonio nesiginčijama tongue.gif Man išvis skaniausias visai kitas obuolių pyragas... Reikės kada iškepti ir parodyti rolleyes.gif
Atsakyti
Vakar kepiau kiaušinių-faršo vyniotinį,tik faršą pakeičiau grybais.Man labai skanu.Bet patiekalo vinis visai ne įdare,o tam blyne,į kurį galima vyniot ką mėgsti.Ačiū Sonatinai. 4u.gif
Atsakyti