Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 4

Dajana, ką gi... Gaila, kad per mane sugadinai tiek produktų ir sugaišai laiko... unsure.gif

alex, sąraše yra receptų su krevetėmis ir kalmarais... Jeigu dar ką darysiu, būtinai parodysiu smile.gif

liniokai, ačiū 4u.gif

rasssa, malonu, kad žuvis patiko smile.gif

vytule, štai tikrai vykęs mielinės tešlos receptas smile.gif O dėl lašinukų įdaro gal kitos merginos padės - aš niekada nekepiau... g.gif O jeigu niekas nepatars - paieškosiu 4u.gif

Kira, džiaugiuosi, kad lizdeliai patiko smile.gif

Sniege4, turėt receptų tikrai turiu, bet nieko nebandžiau... g.gif

sandralita, galia pamėginti štai šį receptą... Mums labai patiko smile.gif

Eimante, smagu, kad ir jums žuvis patiko ax.gif

alexxandra, teoriškai turėtų pavykti g.gif Tad siūlau mėginti, o tada ir mums parašyti, kaip sekėsi smile.gif

Smiling, esu kelis kartus kepusi su pirktine sluoksniuota tešla, bet tai nevisiškai tikras štrudelis... g.gif
Atsakyti
taigi menkė su daržovėmis - super paprasta ir labai skanu thumbup.gif

makaromų lizdeliai - labai labai, jau vėl noriu user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2005 12 20, 19:23)
aš darau taip: lašinukus vos vos paskrudinu keptuvėj, tada įdedu svogūnų, jie kartu pasiskrudina dar, įmetu grietinės ir pasitroškina. dar juodų pipirų, druskos jei reikia ir viskas.


vytule, štai radau, kaip bea daro lašinukų įdarą bandelėms smile.gif

katiliuk, džiaugiuosi, kad menkė ir lizdeliai patiko smile.gif
Atsakyti
Sonatina, negaliu ir aš susilaikyti tavęs nepagyrusi. Labai daug ką jau išbandžiau iš tavo receptų (sėdžiu namie su vaikiuku). Tavo receptai nuostabūs - mano vyras devintam danguj, aš irgi ax.gif Labai skani buvo žuvis prancūziškai, makaronų lizdeliai tiesiog fantastiški . Varškinis tinginys buvo sudorotas kosminiu greičiu, o jau kriaušių keksas tai kažkas nerealiai skanaus. Aš negaliu atsižavėti tavo kulinarinias sugebėjimais ir tavo dėmesingumu kiekvienai čia bešokinėjančiai iš džiaugsmo. Tu labai fainas žmogus, žaviuosi kaip tu taktiškai atsakai net toms bambeklėms ,kurioms visada kas nor netinka. Sėkmės tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 10 21, 18:29)
Beliašai

1 pakelis sausų mielių (7 – 11 g)


Sonatina, neradau sausu nupirkau paprastu svieziu mieliu (47 gr.), ar galima (kazkur skaiciau, kad galima) ju? ax.gif ir kiek ju- 7-11 gr reikia?
Atsakyti
martyna_mx, labai ačiū blush2.gif

Mama_Tania, žinoma galima naudoti ir šviežias mieles - 7 g sausų mielių atitinka 25 g šviežių smile.gif Tavo vietoje tiesiog atgnybčiau pusę pakelio 4u.gif
Atsakyti
Sontina,turiu kiaulienos kumpį su kaulu ir net nesugalvoju ką su juo daryti nes šiandie tokia migrena,kad išgelbėsi tik tu 4u.gif Ir dar ,žinau,kad tai ne į temą ax.gif tik norėjau paklausti gal kuri žinote ką daryti su TEFAL keptuve kuri pradėjo svilti,matau lyg kokį ibrėžima tik nesuprantu kaip ir iš kur.Aš ją turiu tik 5 mėn verysad.gif kaip galima sutvarkyti.Ačiū
Atsakyti
Sonatina, gal ka su kiaulienos sprandine turi mirksiukas.gif Siandien reikia kazka sugalvot vakarienei biggrin.gif
Varskes tinginys gavosi, tik siek tiek saldoka rolleyes.gif
Ir kuriame psl, yra isgirtas obuoliu ruduo pyragas, nerandu blush2.gif
Atsakyti
noir1, man labai gaila, bet greičiausiai tikrai neišgelbėsiu tavęs nuo migrenos... doh.gif
Merginos, nesupykite, bet visgi norėčiau rašyti tik tuos receptus, kuriuos pati išbandžiau... O dabar jau gaunasi tiesiog pageidavimų koncertas... verysad.gif Ieškoti receptų užima nemažai laiko, o aš vis dėl to dar ir dirbu (be to, kad kartais gaminu valgyti... tongue.gif )...
Mėsos mes mažai valgom, ypač kiaulienos blush2.gif , tad tikrai nelabai ką galiu pasiūlyti...

linaj, o pirmame puslapyje sąraše prie pyragų ieškojai? bigsmile.gif Jeigu ir ten nerasi, tai tada pyrago receptas yra štai čia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(noir1 @ 2006 10 25, 13:15)
Labai atsiprašau,kad paklausiau ax.gif .Tik norėjau ,kad pasiūlytum iš jau esamų receptų kurį nes geriau žinai,bet ką padarysi,kad nepapuoliau tarp išrinktūjų doh.gif

Daryk Kiaulieną korėjietiškai- tikrai nenusivilsi. O sprandinė tam labai tinka mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na tik jau nereikia doh.gif Nėra čia jokių išrinktųjų, ar ne... Pirmame puslapyje yra tik trys receptai iš mėsos, tad gal kuris nors tiks?

MĖSOS PATIEKALAI
Kiauliena korėjietiškai
Kiauliena, marinuota sidre
Burgundiškai troškinta jautiena
Atsakyti
sveikos mamos ir Sonatina 4u.gif
Dekoju uz tiek idomiu ir skaniu receptuku, deja bet man pvz varskes tinginys nepatiko ax.gif
O vat kiausiniu lukstuose gaminta zele thumbup.gif
dar noriu pasidalinti savo zele patiekimu, tik as vietoj lukstu iskobiu kriause ir i ja ipilu zele paskui supjaustau giezineliais, padarysiu idesiu foto.
Na mes kaip smalyziai tai griezinelius puosiam plakta grietinele ax.gif
Atsakyti