Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 4

QUOTE(Sonatina @ 2006 10 04, 07:47)
laurechka O dėl keksiukų tai klausimo ir nesupratau biggrin.gif  O atidaryta skardinė su ananasais kvepia ananasais? ax.gif Pagal kurį receptą darei - kur su pudingu, ar kur su avižiniais dribsniais? Tiesą sakant, nepamenu, ar maniškiai kvepia ananasais ar ne, bet jei skanu, tai ir nesuk galvos smile.gif


Dariau, kur su aviziniais drybsniais. Na, kvepia tie ananasai. Ai, man ir skanu, nesuku galvos. Tik kai valgiusiems pasakiau, kad cia ananasiniai keksiukai, visi uyostyt net pradejo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O aš jau kelintą kart kepu savo panelei varškėčius orkaitėje ax.gif Dabar perku "gardžią varškę", kur būna su abrikosais, vyšniomis ir t.t., tai nei cukraus nei vanilės nededu, skanu ir atšalę rolleyes.gif
Vakar kepiau mielines bandeles su pudingu, nu tikrai skanios tongue.gif , tik gal kiek rieboka tešla, visgi 200 g. sviesto tongue.gif
Atsakyti
uzsikabliavau sonatinos receptukais wub.gif siandien dariau kalafijoru ir farso apkepa - thumbup.gif thumbup.gif super thumbup.gif tik grietineles neturejau, tai kefyra su kiausais suplakiau blush2.gif , bet vis tiek - thumbup.gif
man kas cia patinka, kad kiek dariau, tai receptai paprasti, be imantriu ingridiantu, bet gaunas super skanus thumbup.gif
Atsakyti
Radau šaldytuve benusibaigiantį indelį Mūsų švelniosios varškės, tad iškepiau sausainių smile.gif

user posted image

Varškinės kriauklelės

400 g varškės
200 g sviesto ar margarino
~400 ml miltų
citrinos žievelės, vanilės ir pan.
cukraus

Varškę išmaišyti su tirpintu sviestu, įmaišyti tarkuotą citrinos žievelę ar vanilę, miltus, suminkyti nekietą, bet ir nelimpančią tešlą. Ją plonai iškočioti, stikline išpjauti apskritimus. Vieną apskritimo pusę "pamirkyti" cukruje, perlenkti pusiau cukrumi į vidų, dar kartą pamirkyti cukruje ir vėl perlenkti pusiau cukrumi į vidų. Gauto trikampio vieną pusę dar pamirkyti cukruje ir dėti ant kepimo popieriumi išklotos skardos cukrumi į viršų. Galima šakute suspausti trikampio kraštelius.
Kepti iki 180 C įkaitintoje orkaitėje, kol gražiai pagels.

P. S. dariau su citrinos žievele - gavosi labai aromatingi sausainėliai smile.gif Beje, galima ant išpjauto apskritimo pusės dėti kokio nors vaisiaus (obuolio, banano, persiko) gabaliuką ir tik tada lenkti pusiau ir mirkyti cukruje ir t. t. Tik tada būtina gerai užspausti trikampio kraštelius, kad neišbėgtų vaisiaus sultys... rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki,
norėjau pasiklausti: gaminau vištieną su garstyčiomis, bet kai tik įdėjau garstyčias, man kažkodėl padažą "sutraukė" į varškę... Kas ne taip?(nors šiaip buvo valgoma smile.gif )
Atsakyti
Ieškojau,ieškojau ir kur daugiau pagalbos gali prisisaukt jei ne pas tave,Sonatina!Bandžiau per paieška,bet gal netaip rašosi.Turiu gabalą šaldytos "Filo tešlos"gal kas žinot ką galima su ja padaryt ax.gif
Atsakyti
kriziuk, na ir smagu, kad pagaliau pasiryžai išmėginti paplotėlius thumbup.gif
Na svarbu, kad nors vienas pyragas patinka smile.gif

Katu, va jums su Kriziuku atvirkščiai tie pyragai patinka biggrin.gif Šiaip aš visada pyragus patiekiu lėkštutėse, kažkaip man skaniau šakute pyragą valgyti tongue.gif

agotai, džiaugiuosi, kad pyragas patiko, pamėgink kada ir tešlą pasidaryti 4u.gif

Spygle, deja niekuo negaliu padėti, net neįsivaizduoju, kaip tas pastarnokas atrodo blush2.gif

avenita, malonu, kad kotletai patiko, o sūrį aš visada naudoju Olandų ax.gif

Aušrine, ačiū 4u.gif Labai smagu, kad patiekalai pavyksta ir patinka, o kada gamindama improvizuoji, dar smagiau ax.gif

AIRA, džiaugiuosi, kad taip patinka kepti varškėčiai, ir kad bandelės patiko labai smagu smile.gif Tik kodėl tu sakai, kad tešloje 200 g sviesto? unsure.gif Recepte matau tik 100 g g.gif

jurattele bigsmile.gif Na ir atsakomybė čia man tenka tongue.gif Tikiuosi vyro nenuvilsi 4u.gif

bonda, malonu, kad apkepas patiko, o receptus aš ir stengiuosi rinktis labai paprastus, bet originalius ax.gif

anastazai, net nežinau ką ir atsakyti... g.gif Dariau ne kartą šį patiekalą ir niekada nesutraukė padažo... O kokią grietinėlę naudojai? Gal padažas labai stipriai virė, kai sudėjai garstyčias, o gal garstyčios buvo rūgščios? g.gif

Sandriuks, o aš taip svajoju, kad pas mus atsirastų filo tešlos rolleyes.gif Bet kadangi jos nėra, tai ir receptų su ja išbandytų neturiu... Bet ją galima naudoti visur vietoje sluoksniuotos tešlos... Beje, Šaltmėtė yra davusi receptą su šia tešla smile.gif O šiaip internete pilna receptų su šia tešla... O kur tu ieškojai? Čia, supermamoj? Čia paieška veikia tragiškai... O internete ieškok Phylo (arba phyllo) dough...
Atsakyti
Na va, ir aš su klausimais 4u.gif . vakar susiruošiau kepti pyragą "Dunojus", bet, kadangi jau vėlus vakaras buvo, tai pamaniau, kad geriausia būtų kepti pagal "močiutės mielinės tešlos" recepto 1 var. Va čia ir iškilo klausimai : ar bulkutės gausis purios(iškilę)? Nes, kiek matau, kur suvyniotos deštrelės tai pačios bulkutės kaip ir mažoka g.gif . Čia kažkaip labiau panašu į sluoksniuotą tešlą g.gif (bent storis) .. Ir dar- o kas yra forkača? blush2.gif (Čia prie tos pačios tešlos recepto parašyta, kad labai skani iš šios tešlos forkača )
Atsakyti
sirse, manau turėtų gautis ir iš pirmojo varianto tešlos... Bandelėms tešlą aš labai plonai iškočiojau, todėl ir iškepus tešlą per daug neišsipūtė smile.gif O pyragui "Dunojus" tešlą tiesiog atsignybiau ir išplojau rankomis (matei nuotraukose, kad paplotėlis toks gana storas?), todėl manau ir labiau išsipūtė, kai iškepė...

O fokačos receptas yra štai čia. Tai yra toks kaip ir įdarytas mielinis pyragas smile.gif Gali būti ir su saldžiais, ir su nesaldžiais įdarais, gali būti įdaras tik ant viršaus (fokača yra kažkas panašaus į picą, tik gerokai storesnis pagrindas...)

rimuze, tikiuosi pyragu nenusivilsi ax.gif

Atsakyti
Sonatina, kai kepi bananinius blynus, miltu gumulelius palieki ar panaikini g.gif ?
Atsakyti
Būtinai palikti, maišyti reikia labai nedaug, tik kad nesimatytų akivaizdžiai sausų miltų smile.gif
Atsakyti
Nu va kas isejo blush2.gif

user posted image
Atsakyti