Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo mokyklos ir instruktoriai

QUOTE(Meškėnija @ 2006 10 02, 08:59)
Aš lankiau Akademija mobile kursus. Man patiko kaina 750 Lt.  Instruktorius Vaidas.


O čia kurioje ViLNIAUS pusėje? aš gyvenu Justiniškėse, skubiai reikia rinktis kur mokintis - gal pas Ikonikovą?..........patarkit kas jei galit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2006 10 06, 14:57)
O čia kurioje ViLNIAUS pusėje? aš gyvenu Justiniškėse, skubiai reikia rinktis kur mokintis - gal pas Ikonikovą?..........patarkit kas jei galit  blush2.gif



Justiniskese yra irgi "Lekada" kursai,kiek zinau ten visai nieko (is baigusiu atsiliepimu) mirksiukas.gif ten mano uosvis instruktorium dirba,tai sake jie ten grieztai visus mokina blink.gif bet kadangi pazistu jo charakteri, tai tikrai geriau su svetimu vaziniesiu,ne taip kojos drebes lotuliukas.gif

LEKADA, UAB filialas
Taikos g. 104, LT- 05219 VILNIUS
Telefonas: (5) 2305179
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2006 10 06, 15:41)
Išsiunčiau smile.gif
Nesinervink, viskas bus gerai, bet noro tai reikia  mirksiukas.gif  be noro nieko nebūna gero  mirksiukas.gif
su bilietais niekam nervai nelaiko, išsilaikyk greičiau ir laikys tada  tongue.gif
Sėkmės smile.gif



na gavau aš tą programėlė, bet vis tiek man neleidžia jo atidaryti, išsaugojau aš ji tam c diske, ir neleidžia, tipo įvyko klaidą instaliuojant. verysad.gif
Atsakyti
Labutis,
Gal galite ir man atsiųsti tą programėlę blush2.gif
Būtų didelis AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2006 10 06, 15:41)
Išsiunčiau smile.gif
Nesinervink, viskas bus gerai, bet noro tai reikia  mirksiukas.gif  be noro nieko nebūna gero  mirksiukas.gif
su bilietais niekam nervai nelaiko, išsilaikyk greičiau ir laikys tada  tongue.gif
Sėkmės smile.gif



dabar jau viskas gerai..veikia thumbup.gif
aciu dar karta
Atsakyti
Alio, gal su ta programėle kaip per až mirksiukas.gif ? Tema truputuką ne apie ją.
Atsakyti
QUOTE(oksancik @ 2006 10 05, 10:09)
merdytes,nepikyt,bet neturiu laiko ankstesne tema perskaityt,o skubiai,tikrai skubiai reikia kokio gero,ramaus budo ir mokancio gerai aiskint instruktoriaus telefonciko 4u.gif VILNIUJE 4u.gif Galieciau bet koki paimt,bet norietusi kad butu patikrintas.Pasitikiu jusu patirtimi lotuliukas.gif Nes turejau viena,su kurio ratais vazinejom Karoliniskes-Justiniskes-Fabijoniskes...aiksteleje vos viena karta viens-du parode,ir viskas doh.gif Pinigielius paeme ir pasake,kad lauks mano skambucio lotuliukas.gif Cia is Jasucio turejau pasenusi instruktori.Tai dabar norieciau jaunesnio,kuris ne tik pinigus luptu,bet ir rezultatu reikalautu,ir normaliai padetu egzui Regitroje pasiruost 4u.gif  Please,imeskyt i az ax.gif skolinga neliksiu mirksiukas.gif



Please,please,please mirksiukas.gif gavau viena numeriuka,ale uzimtas dedulia,o norietusi kuo anksciau pradet vazinetis drinks_cheers.gif gal dar kas imeskyt... blush2.gif
Atsakyti
mielosios mano biggrin.gif , gal kas zino dorkane geru instruktoriu, man labai reikia papildomu pamoku, bet labai, labai, labai kantraus, kad tokiems ziopliems kaip man padoriai isaiskintu, nes jau man, pries save pacia jau geda darosi, kad taip ilgai tempiu, o jau ir ziema ant nosies, o ziema as tikrai nevazinesiu schmoll.gif , tai paskui reikes laukt kada sniegas nutirps, o kai nutirps, tai ir visi metai bus, kad laikausi teises blush2.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 09 spalio 2006 - 09:13
būčiau dėkinga, jei kas atsiųstų KET programėlę į paštą as_sandra@yahoo.com
blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2006 10 09, 10:12)
mielosios mano  biggrin.gif , gal kas zino dorkane geru instruktoriu, man labai reikia papildomu pamoku, bet labai, labai, labai kantraus, kad tokiems ziopliems kaip man padoriai isaiskintu, nes jau man, pries save pacia jau geda darosi, kad taip ilgai tempiu, o jau ir ziema ant nosies, o ziema as tikrai nevazinesiu  schmoll.gif , tai paskui reikes laukt kada sniegas nutirps, o kai nutirps, tai ir visi metai bus, kad laikausi teises  blush2.gif .

Kiek zinau, tai geriausia eiti pas Aloyza arba pas Serapina. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(PrestoTea @ 2006 10 10, 08:25)
Kiek zinau, tai geriausia eiti pas Aloyza arba pas Serapina. 4u.gif


jo, as irgi taip galvoju biggrin.gif
Atsakyti
O as niekaip neprisiruosiu.Tai dirbu ,tai laiko nera,nors jai jau uzsiregistruociau tai eiciau,nes jau labai smegenis spaudzia.Gal kas zinot adresiuka usiregistruot internetu kur nors centre.Arba taip gera mokykla centre,senamiesti .Prasau labai reikia,jau apsisprendziau.Aciu.Kaune.
Atsakyti