Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo mokyklos ir instruktoriai

QUOTE(ingakalnis @ 2007 02 07, 18:20)
ta kuri  yra tokiais mazais trikampiukais raudonais ? na principas pavaziuoji i prieki ir galu isuki  neisvarciusi  tu mazu  ant zemes kurie matosi tik veidrodelius zemai nuleidu ane  blush2.gif


Taip, ta pati smile.gif
Atsakyti
QUOTE(organizatore @ 2007 02 07, 20:22)
kur ta profke? kokioj gatvej? vat as sian ejau uzsiregistruot - arciausiai namu, ir nusigandau...sako gali pradet lankyt kada nori - tipo tas pirmasias teorines paskaitas kur prie lentos viska aiskina - individualiai kiekvienam  blink.gif  pirma kart girdziu toki dalyka, nuolaidu studentam ner.,..  g.gif  ir siaip prisigyre labai... eisiu gal laukininku gatvej apsiziuret, i klabu gama gal  ax.gif


geras pirma kart girdziunu kai nueisi i laukininkus parasyk,siaip man butu labai arti ten blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(koposs @ 2007 02 07, 23:20)
geras pirma kart girdziunu kai nueisi i laukininkus parasyk,siaip man butu labai arti ten  blush2.gif



paieskojau internete statistikos ir pasirinkau Klaipedos darbo mokymo centra (ar kazkaip pan vadinas), ten rezultatai mokiniu neprasti, ypac - vairavimo thumbup.gif paskambinau sian - tai pasake,kad nauja grupe nuo vasario 26d bus, reiks pirmadieni nulekt uzhsiregistruot, ten net eiles, o kitur sako ateik nors rytoj...o paskui instruktoriai baimiu ivaro...manau verta rinktis laiko patikrinta vairavimo mokykla lotuliukas.gif
Atsakyti
O gal jūs žinote, kur galima surasti vairavimo mokyklų reitingus? Būtų labai įdomu paskaityti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(organizatore @ 2007 02 08, 20:42)
paieskojau internete statistikos ir pasirinkau Klaipedos darbo mokymo centra (ar kazkaip pan vadinas), ten rezultatai mokiniu neprasti, ypac - vairavimo  thumbup.gif  paskambinau sian - tai pasake,kad nauja grupe nuo vasario 26d bus, reiks pirmadieni nulekt uzhsiregistruot, ten net eiles, o kitur sako ateik nors rytoj...o paskui instruktoriai baimiu ivaro...manau verta rinktis laiko patikrinta vairavimo mokykla  lotuliukas.gif

o kokioj gatvej,kai suzinosi daugiau parasyk,jei nesunku,gal reikes ir man sese snekint ir pradet nuo sio men.ir nuo keliu val.kursai
Atsakyti
Aha as irgi labai noreciau reitingus pasiziuret smile.gif
Atsakyti
http://www.google.lt...e...yklos&meta=


4u.gif jei nerodo, tai tiesiog i google iveskit : geriausios vairavimo mokyklos... 4u.gif bet kiek ziurejau yra 2004m ir 2005m statistika, 2006m neradau g.gif
Papildyta:
QUOTE(koposs @ 2007 02 08, 21:29)
o kokioj gatvej,kai suzinosi daugiau parasyk,jei nesunku,gal reikes ir man sese snekint ir pradet nuo sio men.ir nuo keliu val.kursai


Alyvu gatvej, salia vetrunges kazhkur... 860lt kainuoja, bet as geriau brangiau mokesiu, ir baimiu gal jokiu neivarys, nes ten yra ir mano mociute teises laikiusi ir mama ax.gif laiko patikrinta thumbup.gif
Atsakyti
Spragtuk, as vairalda baigau ir tikrai esu patenkinta, teorija super ir instruktoriai faini, tikrai verta ten eiti smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(organizatore @ 2007 02 09, 15:33)
http://www.google.lt...e...yklos&meta=
4u.gif  jei nerodo, tai tiesiog i google iveskit : geriausios vairavimo mokyklos...  4u.gif  bet kiek ziurejau yra 2004m ir 2005m statistika, 2006m neradau  g.gif
[


Kaži kur 2005 metų informacija? g.gif Jos niekaip nerandu.
Atsakyti
QUOTE(organizatore @ 2007 02 07, 18:22)
kur ta profke? kokioj gatvej? vat as sian ejau uzsiregistruot - arciausiai namu, ir nusigandau...sako gali pradet lankyt kada nori - tipo tas pirmasias teorines paskaitas kur prie lentos viska aiskina - individualiai kiekvienam  blink.gif  pirma kart girdziu toki dalyka, nuolaidu studentam ner.,..  g.gif  ir siaip prisigyre labai... eisiu gal laukininku gatvej apsiziuret, i klabu gama gal  ax.gif

cia smilties pylimo gatvej, uz zemaitijos. speju tau bus toloka mirksiukas.gif kad individualiai aiskintu tai dar nesu girdejusi blink.gif nors man pvz teorijos tebuvo gal kokios keturios paskaitos- po pusantros savaites jau kompai. o i gatve vaziavau po pirmos paskaitos biggrin.gif
Atsakyti
siandien baigiau vairavimus 10 schmoll.gif doh.gif ir man pasake kad dar reiks 2 papildomu verysad.gif nu aisku vairavimo mokykloj pirma kart atsisedau prie vairo, bet tai vistiek ziopla merga blink.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(greitai @ 2007 02 10, 13:10)
siandien baigiau vairavimus 10  schmoll.gif  doh.gif ir man pasake kad dar reiks 2 papildomu  verysad.gif  nu aisku vairavimo mokykloj pirma kart atsisedau prie vairo, bet tai vistiek ziopla merga  blink.gif  schmoll.gif

Man ir ta pati pasake.. Ziopla ne Tu viena..
Atsakyti