Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokami skiepai nuo H.Influenzae

As saviske skiepijau nemokamu skiepu, nes jis jau nuo siu metu yra nemokamas, kuris kainavo apie 120 Lt. Taciau lelyte sureagavo:
Temp. 37,5 visa nakti ir verksmas palietus kojyte didelis.
tad nzn ar man leido ta svaru skiepa ar dar likuti suvare.
Man atrodo apgavo
verysad.gif
Atsakyti
vakar skiepijau savo mazyle, tai taip sauniai jauciames, kad net dziugu ziureti i savo angeleli,jokios reakcijos
Atsakyti
QUOTE(Rasmuze @ 2007 02 08, 18:15)
vakar skiepijau savo mazyle, tai taip sauniai jauciames, kad net dziugu ziureti i savo angeleli,jokios reakcijos

Mes ir šiandien skiepijomės,tai ačiū D viskas ok
Atsakyti
QUOTE(Linaute @ 2007 02 08, 18:17)
As saviske skiepijau nemokamu skiepu, nes jis jau nuo siu metu yra nemokamas, kuris kainavo apie 120 Lt. Taciau lelyte sureagavo:
Temp. 37,5 visa nakti ir verksmas palietus kojyte didelis.
tad nzn ar man leido ta svaru skiepa ar dar likuti suvare.
Man atrodo apgavo
verysad.gif

g.gif o tai ir man aktualu, nes už sav.eisim skiepytis, suprantu, kad kur miestas didesnis, tai greit jie visas atsargas baigia, o mes tokiam kaime, kur vos ne ant pirštų gali suskaičiuot mažiukus doh.gif kaip žinot? paklausi-atsakys ką norės verysad.gif
Atsakyti
Mes sausio men jau gavom isvalyta nemokama vakcina biggrin.gif Jokios reakcijos po skiepo, nei patino, nei guzelio kokio, nei temp, nei neramumo, super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laurin22 @ 2007 02 08, 22:42)
g.gif  o tai ir man aktualu, nes už sav.eisim skiepytis, suprantu, kad kur miestas didesnis, tai greit jie visas atsargas baigia, o mes tokiam kaime, kur vos ne ant pirštų gali suskaičiuot mažiukus  doh.gif  kaip žinot? paklausi-atsakys ką norės  verysad.gif

manau mes turime teise is savo pediatro gauti klausimus i musu uzduodamus klausimus ir prasyti to kas priklauso, nes skiepus finansuoja ne gydytoja o valstybe ir prasyti kad parodytu vakcina as visus skiepus emiau mokamus del to nesigailiu ir dziaugiuosi vakcina nusipirkusi pati nesdavau i skiepu kabineta kur prie mano akiu ja isimdavo is ipakavimo ir prie manes suleisdavo vaikuciui, girdejau kad daug kur apgaudinejo su tom vakcinom ir mamai neleisdavo pamatyti ka jos vaikui leidzia kitur net saskaitos neduodavo tai tokiu atveju manau reikia pastoveti uz save nes kartais jei tu neisi kiaurai tai ir ..., pati tuo isitikinau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laurin22 @ 2007 02 08, 21:42)
g.gif  o tai ir man aktualu, nes už sav.eisim skiepytis, suprantu, kad kur miestas didesnis, tai greit jie visas atsargas baigia, o mes tokiam kaime, kur vos ne ant pirštų gali suskaičiuot mažiukus  doh.gif  kaip žinot? paklausi-atsakys ką norės  verysad.gif


Visą laiką vakciną ištraukia iš šaldytuvo, praplėšia, paruošia prie mano akių. Ir įpokavimą atiduoda mirksiukas.gif Stebėkit, žiūrėkit ir neliksit apgautos 4u.gif
Atsakyti
Labai džiaugiuos, kad gerieji skiepukai jau nemokami. Mažiukas jautėsi kaip įprastai. Jokio pašalinio poveikio. Liuks!
Atsakyti
mes jau ir pasiskiepijom...liuks kad nereikia moketi ir jokiu reakciju... thumbup.gif
Atsakyti
As tikrai pajutau skirtuma tarp mokamo ir nemokamo skiepo,su nemokamu,buvo trys dienos temperaturos ir mama be ranku ir be nervu,o si karta NIEKO!,nei temperaturos,nei zirzimo,vaikas kaip vaikas thumbup.gif
Atsakyti
o mus skiepijo 2 skiepus jau tuos geriuosius, ir kad sukilo temperatura. mazius dabar jau trecia diena kamuojas:((((va tau ir geri skiepai. nuo nemokamu taip nebuvo. nesuprantu..sad.gif
Atsakyti
QUOTE(soleil @ 2007 02 23, 13:09)
o mus skiepijo 2 skiepus jau tuos geriuosius, ir kad sukilo temperatura. mazius dabar jau trecia diena kamuojas:((((va tau ir geri skiepai. nuo nemokamu taip nebuvo. nesuprantu..sad.gif

Galvoju, kad gal vėl kokias machinacijas daro, kai valstybė užperka, nes mūsų slaugė pasakojo tą patį, kad labai daug mamų skundžiasi tais nemokamais skiepais, tai parausta, tai patinsta, tai temperatūra kyla, na mums dar vienas skiepas liko, žiūrėsim. g.gif
Atsakyti