Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip valote dantis?

Na dantuku valymas pas mus visada ryte ir vakare, kai kada leidziu koki vakara praleisti ax.gif Didysis pats jau valosi, o mazesniam rytais as valau o vakarais pats valosi, nes visgi reikia ismokt, manau kuo daugiau praktikos tuo geriau seksis. biggrin.gif turim smelio laikrodi kuris subyra per 2 min, tai apverciam ir trinam. smile.gif
Atsakyti
Dantukų valymas bus labai smagus ir neįprastas su L.Remeikienės dainele apie dantukus thumbup.gif Pamėginkite smile.gif
Atsakyti
Mano pamenu tokio amziaus labai tingedavo dantis valytis , atsikalbinedavo, kol vienakart pagooglinau ir parodziau nuotraukas dantu baisiai suestu eduonies - tai efektas didziulis buvo smile.gif pradejo nebetingeti smile.gif
Papildyta:
Mano pamenu tokio amziaus labai tingedavo dantis valytis , atsikalbinedavo, kol vienakart pagooglinau ir parodziau nuotraukas dantu baisiai suestu eduonies - tai efektas didziulis buvo smile.gif pradejo nebetingeti smile.gif
Atsakyti

gal kam taip buvo? Patarkit ka daryti, kol buvo maza pati labai noriai juos valydavo o dabar kas atsitiko?

 


Mes turėjom visą krūvą problemų su neklausymu - nenori keltis, rengtis, praustis, dantis valytis, valgyti, miegoti savo kambaryje... Viską pataisė "Supernanny" taisyklės (yra tokia žinoma laida UK) ir žvaigždžių rinkimas. Per metus laiko susitvarkėm su visom šiom bėdom.

Atsakyti

As cia nevisai gal y tema, bet mums 5metukai. Iskrito pirmas dantukas. Ir nezinau ar sutapimas, bet 3diena su temperatura. Ar gali taip buti, nes auga kitas?

Visada galvojau, kad temperatura buna tik kalantis pirmiems dantukams. 

Atsiprasau, kad cia rasau, bet neradau tokios temos, o naujos kurti nenoriu.

Atsakyti
valom ryte/vakare ir dar darziuke istisai bružina, tik keista, kad ten be pastos ir net be vandens unsure.gif Nežinau koks malonumas burnoje pavalius be skalavimo blink.gif
Atsakyti

rugsėjį 5 metai. Sąžiningai vakarais pradėjo valyt gal nuo 3,5 m. Anksčiau nei pats valėsi, nei mums leido.

Dabar valom mes, kartais pareiškia norą pats valyt, bet kai pats valosi, tai toks tas valymas, pastą suvalgo, nes skani ir tiek :D

Rytais dar įprotis nesuformuotas, nors mato kaip aš valausi.

Atsakyti