Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka mano gražūs ir gausūs plaukai !

Sveikos mamytės, 4u.gif
Man prieš kokį mėnesį pradėjo slinkti plaukai tokiais kiekiais, kad aš jau paniškai bijau galvos plovimo. fear.gif
Saujomis išimu plaukus... verysad.gif, o pas mane visada buvo tokie geri plaukai... (kirpėja vis sakydavo: "tam, kad sudrėkint tavo plaukus, reikia 15 minučių pilt vandenį..." doh.gif )
O dabar aš bijau nuplikti... unsure.gif
Ką darot, kas patiriat tokių pat nėštumo nemalonumų?

Ačiū, kad atsakote.
Atsakyti
Ir man slenka plaukai verysad.gif kirpeja sako, kad tai naturalu nestumo metu, o kitom plaukai ziauriai slenka po gimdymo. As jau susitaikiiau su atsiradusiom strijom ir nusiurusiais plaukais doh.gif Na neliudek, reikia dar dziaugtis kad dantys nebyra mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveika, turiu tą pačią bėdą, bet veikiau galėčiau pavardinti kas nepadeda - nei Fitoval šampūnas, nei kosmetinis žibalas, nei kiti anksčiau atrodę tokie patikimi metodai. Mąsčiau, ką galima būtų padaryti. Taigi.
Pirma. Kreiptis į dermatologą (taip sužinosi tikslią priežastį, ko trūksta plaukams ir kaip gydytis). Kažkada kreipiausi į Odos ir veneros ligų dispanserio dermatologę dėl problemų su oda, tai gavau receptuką tokiam vaistui (kainavo apie septynis litus), jog apie buvusias prolemas pamiršau gal per savaitę. Gal kažkas panaųaus bus ir su galvos oda...
Antra. Yra toks liaudiškas receptelis - pakepini juodos duonos be aliejaus, sudedi džiūvesius į slajikėlį, užpili vadeniu. Kai atšąla, ta košyte išsitepam galvą (taaaip), pasimasažuojame, apsiviniojame rankšluosčiu ir už valandos nusiplauname. Dariausi kartą gyvenime (bet ištįsą mėnesį kas antrą dieną), padėjo kuo puikiausiai. Deja, labai imli darbui ir laikui procedūra. Tiesa, mėgėjai dar propaguoja česnako kaukes, na bet.... tiek to
Trečia. Kas liaudies išmintimi nepasitiki, dar girdėjau tokį gandą, jog ra irkti kažkokių kapsulių plaukams su placenta, velniškai padeda, anot bandžiusiųjų. Bet tikslesnės info neturiu.

Tai tiek iš manęs. Būtų smagu išgirsti kokių vertingų patarimų.
Atsakyti
pas mus forume buvo toks konkursas "Mano grožio paslaptys" - ten dalyvės priraše nemažai puikių receptų plaukams - žr. atskiras temas va čia:


O negali būti taip, kad šis plaukų slinkimas labiau susijęs su metų laiku, o ne nėštumu? g.gif kai prieš mėnesį pasiskundžiau savo kirpėjai, kad pradėjo labai slinkti plaukai, tai ji sako - "nenuostabu, - ruduo"
Atsakyti
o ka daryti toms, kurios neturi gausiu plauku unsure.gif , as pvz. turiu plonus plaukus ir ju nera daug.... bijau kas bus su plaukais po nestumo, jei prades slinkti kuokstais blink.gif , tai tada tikrai liksiu plika, o tu tai nors dar turesi siek tiek plauku ant galvos cool.gif
Atsakyti
man labiausiai plaukai ėmė slinkti po gimdymo.
manau kad tai susiję su vitaminų trūkumu tiek nėštumo, tiek žindymo metu. šiaip aš nusikirpau tada gana trumpai, pradėjau gerti vitaminus, naudoti stiprinančias šaknis kaukes, nedažiau apie pora metų ir plaukai vėl ėmė augti ir tankėti. šiaip turi praeiti laiko, juk kūdikėlis ima iš mamytės viką ko jam trūksta. kol kas nelabai ką gali padaryti. būtinai gerk nėščiūjų vitaminus stenkis nepervardgti, nestresuoti (nuo streso irgi plaukai slenka).
Atsakyti
Labas, ir man pradejo slinkti plaukai, nors buvo pradeje stipreti ir augti g.gif gal del to, kad dabar mazyliui pats augimo tempas, gal ima visus vitaminus ir kitas medziagas is manes rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomassella: 05 spalio 2006 - 15:21
Man irgi labai plaukai slenka, jokie fitoval sampunai nei kapsules nepadejo, bandysiu dar galva su svogunu isitrinti. ax.gif
Atsakyti
O man nuo studijų laikų pradėjo silpnėti plaukai ir dabar visai plonyčiai bėra ir nebesibanguoja taip kaip anksčiau schmoll.gif
O dabar išvis pradėjo slinkti kuokštais, išsiplovus galvą pilna vonia lieka plaukų ir bijau, kad visai nupliksiu kol pagimdysiu verysad.gif
Kiek bandžiau visokiausių kaukių ir šampūnų - niekas nepadeda verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(novila @ 2006 10 22, 18:55)
O man nuo studijų laikų pradėjo silpnėti plaukai ir dabar visai plonyčiai bėra ir nebesibanguoja taip kaip anksčiau schmoll.gif
O dabar išvis pradėjo slinkti kuokštais, išsiplovus galvą pilna vonia lieka plaukų ir bijau, kad visai nupliksiu kol pagimdysiu  verysad.gif
Kiek bandžiau visokiausių kaukių ir šampūnų - niekas nepadeda  verysad.gif

Vat ir man tas pats. unsure.gif
Esu girdėjus tokią nuomonę, kad plaukai gali slinkti ne tik dėl vitaminų ar kažkokių medžiagų trūkumo, o ir dėl hormoninio disbalasno organizme, kuris būna toms nėštukėms, kurios dar iki pastojant turėjo diagnozę: "mazginė striuma" umn.gif
Vat į mane tai ir panašu labiau. g.gif
Atsakyti
Paprastai plaukuciai kurie krenta nestumo metu ir 3 men. po gimdymo, atauga per 6-12 menesius, todel nepulkit i panika, viskas yra normalu, plaukai ilsissi ir tada po gimdymo vel atauga. (Paklauskit bet kurios gydytojos arba paskaitykit apie telogenini plauku slinkima).
Beja, apie plauku slinkima yra daug temu grozio rubrikose (supermamoje) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BaltairJuoda @ 2006 10 24, 13:08)
Paprastai plaukuciai kurie krenta nestumo metu ir 3 men. po gimdymo, atauga per 6-12 menesius, todel nepulkit i panika, viskas yra normalu, plaukai ilsissi ir tada po gimdymo vel atauga. (Paklauskit bet kurios gydytojos arba paskaitykit apie telogenini plauku slinkima).
Beja, apie plauku slinkima yra daug temu grozio rubrikose (supermamoje) smile.gif

aš praeijusią savaitę skaičiau vieną rusų tinklapį, kuriame ginekologė patarė kreiptis pas dermatologę ir atlikti tyrimus, jei nestuke.gif pradeda slinkti plaukai. tiek jau to su tuo subektyviu grožiu, bet kad kas nors pasakytų - tai normalu (matom, kad dažna) ar ne? tirtis ar nekreipti dėmesio?
Atsakyti