Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka mano gražūs ir gausūs plaukai !

Man po pirmo gimdymo labai slinko, po to buvo apstoję, bet dabar vėl pradėjau kuokštais iššukuoti.

Nežinau, ką daryti ir kokių imtis priemonių. Jei po pirmo vaiko nenuplikau, tai po antro turbūt taip ir atsitiks biggrin.gif
Atsakyti
man irgi labai slenka, nors daug kas sako, kad geriant nestuju vitaminai labai padeda plaukam ir nagam , bet ne man schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(tanitausa @ 2007 01 18, 04:38)
man irgi labai slenka, nors daug kas sako, kad geriant nestuju vitaminai labai padeda plaukam ir nagam , bet ne man  schmoll.gif



man irgi nepadejo visus neshtumo menesius tie vitaminai, bet nepamenu kuria neshtumo savaite pradeda stipret plaukai, tai vat tikrai nuo tos dienos ir pradejo pas mane vel viskas zhelt biggrin.gif
Atsakyti
o man slinko prieš neštumą. tik pastojus- viskas, nei vieno plauko nepametu unsure.gif . skaičiau, kad neštumo metu plaukai nustoja slinkt, o po gimdymo iškrenta 30procentų doh.gif . ir nagai labai sutvirtėjo. anksčiau išvis negalėdavau paaugint, o dabar- gražiausias manikiūras nail.gif įsivaizduoju- pagimdysiu ir nuslinks viskas, ką turiu blink.gif ohmy.gif
Atsakyti
Kai laukiausi, man ne vienas plaukas nuo galvos siaip sau nekrito, nebent rauti rekedavo. Bet po gimdyo praejus 3 menesiams, baisu kas daresi, visur mano plaukai voliojosi doh.gif Dabar, kaip jau lelytei menesiai, kazkaip apmazejo tas slinkimas. Labai slinko apie 2 menesius. Geriau vitaminus bendrus, papildomai kalci su magniu.
Atsakyti
Kai aš buvau 5 nėštumo mėnesyje, ėmė masiškai slinkti plaukai, kurių ir taip buvo ne per daugiausiai... per mėnesį išslinko daugiau nei pusė visų plaukų cry.gif cry.gif atrodė, kad išprotėsiu scare.gif visada gėriau vitaminus nėščioms... bet, nusipirkau Himalaya kremo galvos odai nuo slinkimo, kuris tipo išgydo netgi nuplikimus...ir, neįtikėtina - jau po poros pasitepimų plaukai ėmė slinkti dvigubai mažiau...(tepiau du kartus per savaitę)... dabar, jau praėjus trims mėnesiams, vis dar naudoju tą pačią tūtelę, taigi, nepigus kremas atsiėjo labai pigiai, o ir plaukai jau nebeslenka visiškai yahoo.gif yahoo.gif
Atsakyti
Man irgi šį nėštumą slenka plaukai blink.gif .
Atsakyti
man slinko pirmą trimestrą. tada tirkai bijojau, kad liksiu plika.
dabar šis reikalas kaip ir susitvarkė.
tikiu, kad ir kitoms praeis šie blogumai mirksiukas.gif
Atsakyti
[SIZE=7][B][COLOR=blue] bigsmile.gif schmoll.gif 4u.gif man taip pat slenka plaukai, bet džiaugiuosi kad ne dantys, nes pirmo nėštumo metu gedo dantys, p dabar krenta plaukai. Bet tikiuosi viskas baigsis kai gims vaikelis.
Atsakyti
Man ir po gimdymo truputi slinko plaukai,nors ir geriau vitaminus.Bet nieko nedariau,papildomai.Eme ir praejo. smile.gif
Atsakyti

Galiu paskyti tik tiek, kad jei tikrai labai umiai slenka (prarandama daugiau kaip 25 proc. visos galvos plauku), tuomet verta keriptis i dermatologus.[/i]


o ka daryt, jei tik 25 proc belike ant galvos? doh.gif blush2.gif ir esu ale sveika kaip ridikas...kai nuejau galvos oda tirtis, tei daktaras netgi atip atmestinai pasklaide plaukus 2 sekundes ir viskas... verysad.gif
jus bent jau laukiates, o as dar nea...kas bus kai as leliuko lauksiu?su peruku manau sedesiu verysad.gif sekmes jums,mamytes, viskas gerai bus su tais musu plaukiukais vistiek kazkada 4u.gif
Papildyta:
jetau, labai uzjauciu... verysad.gif o kaip pavyko su tuo susitaikyti? verysad.gif
mes va raudam, kad keli belike...o kazkam is viso nuslinko,baisu... verysad.gif

QUOTE(spirgute @ 2007 01 08, 00:36)
O man taip ir nutiko,slinko slinko ir visai plika likau cool.gif ... Nei balkstienu,nei antakiu,nei vieno plaukelio visam kune nebeliko unsure.gif  ir ka...nenumiriau,tiesiog pazliumbiu viena atsisedusi ir vel gyvenu. O ka daryt? Nei hormoniniu problemu neturiu,nei vezio,nei metalu jokiu netruksta,nescia nesu,nei gimineje pliku nera,o man nepasiseke ... Moteris-plika verysad.gif

Atsakyti
Man po gimdymo labai padejo Chna, mano kirpeja pamaciusi mano plaukus pasibaisejo ir liee nusipirkti bespalves chna (o gal Xna rasosi, nepamenu doh.gif ) pakelis pora litu kainuoja. As issitrynoau plaukus ir palaikiau apie 15min.(tik labai ilgai skalauti reikejo, nes tokiu zoeleliu gumuliuku pilni plaukai buvo) rezultatai akivaizdus buvo, o po poros savaiciu procedura pakartojau thumbup.gif ir dabar, kai tik plaukai nors kiek daugiau pradeda slinkti, isiplaunu galva su Chna ir thumbup.gif
mano sesei ir visoms draugems padeda, tai gal ir jums kuriai pravers sis patarimas ax.gif
Atsakyti