Įkraunama...
Įkraunama...

Kur yra laisvų vietų lopšelyje

Sveikutės 4u.gif
Gal galite patarti, į kokį lopšelį priima nuo vienerių metukų? ir ar jis geras? Man būtinai reikia grįžti į darbą, o ten kur užrašėm mergytę tik nuo 2007 rugsėjo priims .... (sekretorė nesusipratus buvo, sakė rašyti nuo 2006 rugsėjo ir nepasakė, kad nuo metukų nepriima g.gif ) nebeturim ka daryti...
Padėkit, patarkit ax.gif
Atsakyti
Suprantu tave: mes irgi tokioje situacijoje buvom. Nuo metu laiko leidziam i 83 darzeli. Del gerumo - mes nesiskundziam, o vaikui ryte vistiek sunku skirtis wink.gif Ten priimant neziuri vaiko amziaus, bet ziuri jo gebejimus - ar jau moka kazka minimaliai pats daryti (vaikscioti butinai). Nereikejo laukt jokiu eiliu, iskart nuo rytojaus galejom atvest. Tik liepa darzelis atostogauja, tad nuo rugpjucio galit vest.
Atsakyti
Labutis visoms 4u.gif
Labai prašau pagalbos, gal kas kur girdėjote ar žinote kokiame lopšelyje yra laisvų vietų. verysad.gif Nes kol kas atsitrenku tik į atsakymą- pilna. verysad.gif Mums šiuo metu yra 9mėn., bet nuo metukų turiu grįžti į darbus. Savo artimųjų čia neturiu, taigi neturiu kam patikėti savo grožio wub.gif , o auklės tikrai per brangu. Jei kas ką girdėjote būsiu labai dėkinga. Pagelbėkite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(braskute_v @ 2006 10 04, 15:27)
Labutis visoms  4u.gif
Labai prašau pagalbos, gal kas kur girdėjote ar žinote kokiame lopšelyje  yra laisvų vietų.  verysad.gif  Nes kol kas atsitrenku tik į atsakymą- pilna.  verysad.gif  Mums šiuo metu yra 9mėn., bet nuo metukų turiu grįžti į darbus. Savo artimųjų čia neturiu, taigi neturiu kam patikėti savo grožio  wub.gif , o auklės tikrai per brangu. Jei kas ką girdėjote būsiu labai dėkinga. Pagelbėkite  mirksiukas.gif

Ar bandei skambint į Pagranduką? Aš kai rugpjūtį skambinau sakė tik rugsėjo antroj pusėj grupes mažiukų formuos, tai gal dar kokia vieta užsilikus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida.S @ 2006 10 04, 16:33)
Ar bandei skambint į Pagranduką? Aš kai rugpjūtį skambinau sakė tik rugsėjo antroj pusėj grupes mažiukų formuos, tai gal dar kokia vieta užsilikus  g.gif

Pagranduke dar nebandžiau, bet ryt iškart skambysiu. Ačiū. 4u.gif
Gal pasiseks g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braskute_v: 04 spalio 2006 - 14:48
Nuo Sausio menesio Darzelyje "Zara" atidaro nauja lopselio grupe, pabandykit pasiskambint pasiteirauti.

smile.gif
Atsakyti
pabandyk i vytureli
Atsakyti
Nelabai šiaip nori priimti į lopšelį nuo metukų. Daugiausia priima nuo pusantrų...
Atsakyti
QUOTE(Vestya @ 2006 10 04, 19:59)
Nuo Sausio menesio Darzelyje "Zara" atidaro nauja lopselio grupe, pabandykit pasiskambint pasiteirauti.

smile.gif


Labutis 4u.gif
Kad Zara tokio nėra, o yra tik žara, o tai tik darželis- mokykla unsure.gif
Atsakyti
Teks pripažinti, kad papulti į lopšelį- mums be šansų verysad.gif Visur skambinau, kai kur buvau nuvažiavus, bet paguodžiančio nieko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(braskute_v @ 2006 10 05, 14:20)
Teks pripažinti, kad papulti į lopšelį- mums be šansų  verysad.gif  Visur skambinau, kai kur buvau nuvažiavus, bet paguodžiančio nieko  schmoll.gif

mums tas pats, bet kaip supratau, jei kyšį duotum vietų atsirastų, gavau namioką šian iš vienos direktorės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(braskute_v @ 2006 10 05, 13:58)
Labutis  4u.gif 
Kad Zara tokio nėra, o yra tik žara, o tai tik darželis- mokykla  unsure.gif

yra ten ir lopselis,bandykite kreiptis.
Atsakyti