Įkraunama...
Įkraunama...

Kur yra laisvų vietų lopšelyje

QUOTE(TuteSun @ 2013 01 18, 18:57)
Laba,

norejau paklausti, ar vaikuti i darzeli galima registruoti tik pagal tai, kokioje seniunijoje gyvenama, ar galima darzeli rinktis laisvai ir kitoje seniunijoje? Ačiū

Jie yra linke pradziai siusti i seniunijai priklausancius darzelius, labai ta akcentuoja uzrasinejat..bet kiek zinau,nera tvarkos,kuri neleistu uzrasyti jo ir i tolimesni darzeli,kadangi neretai ta gyvenamosios vietos registracija buna toli nuo realybes..Svarbiausia,pati nedvejodama kalbekite ir bus viskas ok biggrin.gif
Atsakyti
Kauno raj. Virsuzyglyje atsidare naujas darzelis -lopselis:)
siemet vel renkamos naujos grupes:)
jei kam nebaisu atstumai,drasiai kreipkites. uzvedziau nauja tema
Virsuziglio lopselis-darzelis ten rasite telefono numeri .labai mylinti vaikucius aukletoja Gailute viska informuos.
Atsakyti
ka reiskis prioriteto lygis? musu atveju - 5? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laabeille @ 2013 02 13, 17:42)
ka reiskis prioriteto lygis? musu atveju - 5?  g.gif


radau.... aiskiau nepasidare.... reiks turbut pas vedeja zygiuot g.gif
Atsakyti
Aleksote Dvarų g. 49 veikia Tirkiliškių pradinės mokyklos priešmokyklinukų grupė, dar yra laisvų vietų. Man patinka biggrin.gif
Atsakyti
Gal zinot kada pradedamos formuoti naujos grupes darzeliuose kitiems metams t.y. nuo 2013 rugsejo 1?
Atsakyti
QUOTE(D*L*K @ 2013 01 29, 14:32)
Jie yra linke pradziai siusti i seniunijai priklausancius darzelius, labai ta akcentuoja uzrasinejat..bet kiek zinau,nera tvarkos,kuri neleistu uzrasyti jo ir i tolimesni darzeli,kadangi neretai ta gyvenamosios vietos registracija buna toli nuo realybes..Svarbiausia,pati nedvejodama kalbekite ir bus viskas ok  biggrin.gif

supratau, wa butent...mes priklausom Zaliakalnio seniunijai, bet i visus darzelius vaziuot tektu, o centro darzeliai pestute pasiekiami. Tai ir galvoju, kaip cia butu. Aciu uz atsakyma.
Atsakyti
QUOTE(Ugile @ 2013 02 28, 14:35)
Gal zinot kada pradedamos formuoti naujos grupes darzeliuose kitiems metams t.y. nuo 2013 rugsejo 1?


Gegužės mėnesį. Bent jau taip pasakė kelių darželių darbuotojos. O man reikia į darbą sugrįžti balandžio mėnesį. Taigi, jei net nuo rugsėjo ir priims mažių į lopšelį, teks kažkaip vos ne pusmetį suktis, nes šiuo metu į valdišką lopšelį niekaip neįsiprašau... O gal kas nors turi "gerosios patirties", kaip tokiais atvejais elgtis?
Atsakyti
kaip pasidaryti ta 3lygy - vaikams iš šeimų, priskiriamų socialiai remtinų šeimų grupei? na pvz as ir vyras esam bedarbiai,gaunam soc.maista, ko dar reikia?
Atsakyti
Indijai> turbut kazkur reikia kysi duoti, kad pasidaryti. smile.gif As pati fiziniu problemu po gimdymo, tai man net gydymui neskyre vietos sanatorijoje priejus eilei (stovejau eileje kuri laika), nes kaip pati gydytoja pareiske, as tik auginu vaikus, todel pirmumas skiriamas dirbanciam zmogui. Ir visai nesvarbu, kad pries nestuma tai beveik 12 metu (nuo 19 metu dar studijuodama pradejau dirbti) dirbau variau be jokios pertraukos, mokejau mokescius. Kai man paaiskino kodel praradausavo vieta, supratau, kad kysi reikejo duoti.. doh.gif

Istiesu, neisbaigta ta sistema su tais prioritetais. Visai nesvarbu kokioj seniunijoj gyveni, priimami vaikai is bet kurios Kauno vietos. Mes neturim masinos, todel vaziuoti kazkur i kita Kauno gala butu be galo sunku su dvynukais. O tai, kad kiti tevai atveza vaika is kitur (ziuri, kad butu salia darbo ar pakeliui) ir sudaro konkurencija niekam neidomu.

Del daugiavaikiu irgi atskira kalba. Lenkiu galva pries tas mamas, kurios neriasi is kailio islaikydamos savo atzalas. Taciau yra nemazai tokiu, kur nedirba, girtauja, iesko galimybes lengvai pragyventi is valstybes ir baisiausia tai, kad tokios seimos ir gauna lengvatas. O ju vaikai gauna pirmenybe darzeliuose pries tuos vaikus, kuriu mamos tvarkingai griztu i darba ir valstybei nestu pinigus. g.gif

Pavyzdziui.: man i darba grizti reiktu 2014 pavasari. Bet negalesiu, ir jei negrisiu, tai manau tikrai prarasiu darba. Taip valstybe ir auginasi pasalpu gaveju armija...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aerith: 16 balandžio 2013 - 15:50
QUOTE(miglusita @ 2013 02 15, 19:15)
Aleksote Dvarų g. 49 veikia Tirkiliškių pradinės mokyklos priešmokyklinukų grupė, dar yra laisvų vietų. Man patinka  biggrin.gif

Nio 2013m rugsejo 1 d ketina atsidaryti Tirkiliskiu pradines mokykos ikimokyklinio amziaus vaikuciu grupe ( misri nuo 3 metuku) Adresas tas pats Dvaru g 49. Laisvu vietu yra prasome rasyti prasymus pas ponia Direktore. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiko, patarkite kuriame darželyje, esančiame Eigulių seniūnijoje, būtų mažesnės eilės? Mums 2 metukai ir mes pakliuvom į rusų darželį nuo rudens, noriu užsirašyti į lietuvių, tik nežinau kuriame mažesnės eilės.
Atsakyti