Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po nesivystančio

Sveikos.Man buvo nesivystantis nėštumas.09-04 padarė abraziją.Nesulaukus po mėnesio MMM pasidariau šiandien testą-teigiamas.Kas toliau?Tyrimus po nesivystančio dariausi dėl toksaplazmozės,citomegalo,chlamidijų.Pasirodo,sirgau toksaplazmoze,o dabar jau nebe.Gal yra kam panašiai buvę.Labai noriu vaikelio,bijau vėl prarast.
Atsakyti
o kur reikia daryti tyrimus nuo tasiplazmozės?
o dėl neštumo namanau, kad per anksti pastojai, tik savo ramybės labui pasidaryk kuo anskčiau echoskopija, kad isitikntum, kad viskas gerai.
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2006 10 04, 17:52)
Sveikos.Man buvo nesivystantis nėštumas.09-04 padarė abraziją.Nesulaukus po mėnesio MMM pasidariau šiandien testą-teigiamas.Kas toliau?Tyrimus po nesivystančio dariausi dėl toksaplazmozės,citomegalo,chlamidijų.Pasirodo,sirgau toksaplazmoze,o dabar jau nebe.Gal yra kam panašiai buvę.Labai noriu vaikelio,bijau vėl prarast.


Panašiai buvo man, po pirmo nesivystančio rado chlamidijų, o po antro persileidimo - citomegalo virusą verysad.gif Bet mes po visų gydymų saugojomės puse metų, nes gyd. sakė jog tiek reikia, kad moters organizmas vėl atsistotų į vėžias. Tau dabar patarčiau kuo skubiau apsilankyt pas ginekolog. pakartot jei dar nepakartojai visus tyrimus ir jei viskas gerai, tiesiog nesinervink ir džiaukis vaikeliu ir nestuke.gif . Žinok teigiamos mintys irgi daro didelę įtaką jums abiems. Svarbiausia pasirink gerą gyd. ir stiprink organizmą, o kaip - patars tavo gyd. Sėkmės tau ir saugok save 4u.gif
Echo bakterijų neparodys o ir vaikiuko tokiam ankstyvam laike nematys, tik puslelę smile.gif

QUOTE(iiinga @ 2006 10 05, 13:17)
o kur reikia daryti tyrimus nuo tasiplazmozės?
o dėl neštumo namanau, kad per anksti pastojai, tik savo ramybės labui pasidaryk kuo anskčiau echoskopija, kad isitikntum, kad viskas gerai.


Bet kokiam ginekologiniam kabinete ar tiesiog poliklinikoj paprašyk savo ginekologės siuntimo tyrimams
Atsakyti
QUOTE(lawanda @ 2006 10 05, 15:13)
Panašiai buvo man, po pirmo nesivystančio rado chlamidijų, o po antro persileidimo - citomegalo virusą  verysad.gif  Bet mes po visų gydymų saugojomės puse metų, nes gyd. sakė jog tiek reikia, kad moters organizmas vėl atsistotų į vėžias. Tau dabar patarčiau kuo skubiau apsilankyt pas ginekolog. pakartot jei dar nepakartojai visus tyrimus ir jei viskas gerai, tiesiog nesinervink ir džiaukis vaikeliu ir  nestuke.gif . Žinok teigiamos mintys irgi daro didelę įtaką jums abiems. Svarbiausia pasirink gerą gyd. ir stiprink organizmą, o kaip - patars tavo gyd.  Sėkmės tau ir saugok save  4u.gif
Echo bakterijų neparodys o ir vaikiuko tokiam ankstyvam laike nematys, tik puslelę  smile.gif
Bet kokiam ginekologiniam kabinete ar tiesiog poliklinikoj paprašyk savo ginekologės siuntimo tyrimams

Tyrimus visus ką tik dariausi,prieš dvi savaites.Man nesivystė vaikas,nes rado toksaplazmozę,bet dabar rodo tyrimas,kad jau nebėra,jau įgytas imunitetas.Citomegalo nėra,chlamidijų nėra
Atsakyti
na va siand ir as suzinojau bloga zinia,vaikelis nesivysto bet buvo uzsimezges.pirmad.darys isvalima verysad.gif manau tikrai bus baisu pastoti antra karta. cray.gif
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2006 10 21, 16:34)
na va siand ir as suzinojau bloga zinia,vaikelis nesivysto bet buvo uzsimezges.pirmad.darys isvalima verysad.gif manau tikrai bus baisu pastoti antra karta. cray.gif

o kiek tau savaičiū?Laikykis.
Atsakyti
Man irgi buvo rasta toksoplazmoze, tai sake, kad ja sergama tik viena karta, ji yra pavojinga tk tada, kai uzsikreciama nestumo metu, o jei ja jau turi, tai pats organizmas kovoja, jau turi imuniteta toksoplazmozei (tas pats ir su citomegalo virusu). O del pastojimo laiko, tai vieni sako galima is karto, kiti po puses metu... Na as pastojau po puses metu, nes daremes aibe tyrimu, kurie uztrukdavo gan ilgai (genetinis tyrimas truko 2,5 men)
Papildyta:
QUOTE(cuname @ 2006 10 21, 16:34)
na va siand ir as suzinojau bloga zinia,vaikelis nesivysto bet buvo uzsimezges.pirmad.darys isvalima verysad.gif manau tikrai bus baisu pastoti antra karta. cray.gif

Nebijok ir laikykis, si zinia yra labai skaudi bet kuriai, norinciai susilaukti vaikelio. Mums pavyko is trecio karto, matyt taip pati gamta norejo, o uz dvieju menesiuku pamatysiu, ka turesiu wub.gif
Atsakyti
buvo 12savaiciu nestumas verysad.gif
Atsakyti
as pastojau maždaug metams praėjus po nesivystančio nėštumo. abrazija man darė du kartus, nes po pirmosios vis nesustojau kraujuoti, todėl antrąjį išvalyma darė po menesio. paskui 6 menesius saugojomes....tai vat- pastojau nesisaugant trečaijį menesiuką.
nerimauju, kaip bus šį sykį, nes pirmajį kartą, nerado jokios infekcijos,mano atvejį priskyrė prie "ATSITIKTINIŲ ATVEJŲ"
tik mano menstruacijos visuomet buvo nereguliarios-kiaušidės policistinės...ir gimda dvirage...
Ilga laika savęs klausinėjau: kas?kodėl? kaip? ir daugybę klausimų, kol ryžausi vėl bandyti.

negaliu pasakyti, kad šį karta nerimo neturiu, nes visokių minčių i galvą braunasi, bet viliuosi pačio geriausio.

linkiu ir JUMS VISOMS tik sėkmingo pastojimo ir lengvo kūdikėlio išnešiojimo. 4u.gif
Atsakyti
na va vakar atliko man ta procedura blink.gif o tyrimu del visokiu infekciju nedaro,sako nereikia nebent nepavyktu nestumas antra ar trecia karta,tik tada ieskotu kur beda ir kas negerai.Tai net nezinau,tikrai bijosiu pastoti vel ,ir prarasti vel mazyli. Ir cia ne LT daktarai taip sako,o Danijoje.Ar buvo kam kad pastotumet vel, neatlikus jokiu tyrimu g.gif net nezinau ka ir daryti unsure.gif
Atsakyti
Aš taip pat bijojau, kad kitą kartą po persileidimo negalėsiu išnešioti kūdikio. Baisiai dėl visko pergyvenau, daėjo iki akadėminių universitete, užleidžiau darbą (galiausiai manę atleido... ) Bet poilsėjau pusė metų, ir pastojau iš naujo. Už devynių mėnesių gimė mergytė, o dabar jau turim ir trečią mažiuką. 4u.gif Tai gi nenusimink... Toks jau gyvenimas, jame visko būna rolleyes.gif
Atsakyti
Sakyk NATUKE,o tu dareisi tyrimus po nesivystancio del visu virusu ir infekciju kaip cia kad visi raso???? ax.gif
Atsakyti