Įkraunama...
Įkraunama...

Reikia gero psichologo

Tai pakako tik pokalbių su psichologe? Kiek dažnai reikėjo lankytis? Aš kažkodėl priešiškai nusiteikusi psichologų atžvilgiu, net nežinau, kodėl. Sunku būtų įsivaizduoti, kad ką nors pasakoju svetimam žmogui. Ir realios pagalbos nesitikiu. Todėl labai įdomu, ar tikrai psichologai gali padėti
Atsakyti
QUOTE(Germani @ 2007 01 21, 16:49)
tuomet kaltinkit ta valstybine istaiga, kuri man pateike tokius duomenis. man itarima sukele pavadinimas "Meiles kelias", tai as ir pasitikrinau ir man nurode tokius duomenis. nenoriu as cia nieko smeizti, pasakaiu faktus. kam padeda, as net dziaugiuosi. tik perspeju visas, kad pries eidamos ypac pas visokius psicho,,, pasitikrintumet jo legaluma. cia nieko blogo nera, juk tik jum nuo to bus geriau

nuoroda ir vis tik tai Ošo centras g.gif kai kuriuose šaltiniuose vertinama kaip destruktyvi sekta g.gif bėgant nuo vilko galima ir ant meškos užlėkti... g.gif
Atsakyti
O gal kas galit patarti pas kokį psichologą apsilankyti Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2007 01 23, 11:54)
Tiesa pasakius net geda kam pasakyti, atrodo normalus zmones esam, o patys tarpusavyje problemu isspresti negalim.

deja, kolkas lietuviai taip ir mąsto verysad.gif doh.gif aš va galvoju ar mum su vyru pas psichologą eit ar pas sexologą g.gif parašyk kaip jum sekės rolleyes.gif
Atsakyti
TAIGI, TAIGI, ...mane domina irgi šis klausimas, taigi kur Vilniuje rasti gerą psichologą, kuris padėtu ištverti skyrybas?
Atsakyti
MATYT ŠI TEMA IŠSISĖMĖ, KAD NIEKAS NEGALI ATSAKYTI : kur rasti patikimą psichologą, kuris ne tik pinigus nurautų, bet ir patartų, išklausytų ir pagydytų, nes stogas daržnai nuvaziuoja....
Atsakyti
Kad is patirties galiu pasakyti psichologa gera sunku surasti...pati ieskau bet nesekmingai verysad.gif o skyrybu atveju (beje pati jas siuo metu isgyvenu) geriausi psichologai - draugai, kuriais gali pasitiketi. Tik jie subega surasti tinkamus zodzius, kurie sustiprina ir kelia naujam gyvenimui console.gif o jeigu tokiu nera salia arba jei kazkur toli tai padeda ir pokalbiai internetu ar telefonu. Zinokit vis geriau nei nueiti pas netinkama psichologa. Pati patekau pas viena tokia is kurios apsiverkus isejau nes uzsipuole nerealiai, kad vyra ginu, kad realybes nematau ir t.t. ir sake, jei tikiuosi is jos paramos tai ne ten atejau doh.gif tipo, ji pasakeliu neseks, nes cia ne jos darbas...tai koks gi tu tikruju psichologu darbas?a? depresija dar gilesne varyti? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružiukė @ 2007 04 10, 10:41)
Kad is patirties galiu pasakyti psichologa gera sunku surasti...pati ieskau bet nesekmingai verysad.gif  o skyrybu atveju (beje pati jas siuo metu isgyvenu) geriausi psichologai - draugai, kuriais gali pasitiketi. Tik jie subega surasti tinkamus zodzius, kurie sustiprina ir kelia naujam gyvenimui console.gif o jeigu tokiu nera salia arba jei kazkur toli tai padeda ir pokalbiai internetu ar telefonu. Zinokit vis geriau nei nueiti pas netinkama psichologa. Pati patekau pas viena tokia is kurios apsiverkus isejau nes uzsipuole nerealiai, kad vyra ginu, kad realybes nematau ir t.t.  ir sake, jei tikiuosi is jos paramos tai ne ten atejau doh.gif  tipo, ji pasakeliu neseks, nes cia ne jos darbas...tai koks gi tu tikruju psichologu darbas?a? depresija dar gilesne varyti? verysad.gif

Reik tureti tikrai gerus draugus, kuriems nepabostu tavo verkslenimai.
As rodos ir gyvenu gerai ir problemu nera.As , sunelis ir vyras Sveiki .Viskas gerai, bet stogas vaziuoja juodai.Bijau pati saves, nes kai pratrukstu tai nebekenciu pati saves, kad as tokia bambekle, man viskas negerai:negrazi, perkuda, mokslai, nera laiko, vaikas zyzia, vyras nepakele tel(nors dirba) , atsibodo rutina, kasdienybe ir t.t. pati save matau , bet nesuvaldau.....
ir vat snd kai sunelis niekaip neuzmigo ir pratrukau saukti tai ....taip pasibaisejau, uzuot apkabinus ir paniuniavus as saukiu kaip kvaisa....todel jau nusprendziau, kad reiketu pasikalbeti su kuo nors , kas ...net nezinaunuraminu, grazintu mane i ankstesnes vezes, nes vyras mato kad su manim neina susikalbet, bet jis manes nesuprant... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružiukė @ 2007 04 10, 10:41)
Kad is patirties galiu pasakyti psichologa gera sunku surasti...pati ieskau bet nesekmingai verysad.gif  o skyrybu atveju (beje pati jas siuo metu isgyvenu) geriausi psichologai - draugai, kuriais gali pasitiketi. Tik jie subega surasti tinkamus zodzius, kurie sustiprina ir kelia naujam gyvenimui console.gif o jeigu tokiu nera salia arba jei kazkur toli tai padeda ir pokalbiai internetu ar telefonu. Zinokit vis geriau nei nueiti pas netinkama psichologa. Pati patekau pas viena tokia is kurios apsiverkus isejau nes uzsipuole nerealiai, kad vyra ginu, kad realybes nematau ir t.t.  ir sake, jei tikiuosi is jos paramos tai ne ten atejau doh.gif  tipo, ji pasakeliu neseks, nes cia ne jos darbas...tai koks gi tu tikruju psichologu darbas?a? depresija dar gilesne varyti? verysad.gif


gal ji buvo teisi?gal tu tikrai blogai vertini realybe,kartais toki papurtymai padeda.bet ji prasta psichologe,jei tu issigandai.ji turejo rasti tinkamus zodzius tau atverti akis.turejau as tokia bendradarbe,kuri tokia atitrukus nuo zemes buvo,kad nusibostu skaityti,jei pradeciau apie jos verkslenimus rasyti.tai ji irgi kai nuejo pas psichologe labai nesutiko su jos nuomone,nes ji irgi jos"nesuprato",kaip ir mes,kaip ir vyras,kaip ir visi likusieji,isskyrus jos mama.nes ta mama irgi pavaziavus buvo.ir atrode joms abiems,kad pasauly tik 2 tiesos-ju abieju,o visi likusieji laaabai blogi.
na,teko ir man pas psichologe lankytis.ir gan nemazai.ir ne pas viena.bet paskutine kai radau,tai po siai dienai karts nuo karto nulekiu issiaiskinti ar gerai darau toj ar kitoj situacijoj.
ji man padejo,bet skyrybu vis tiek neisvengiau.bet ji pakele mano pasitikejima savim,o kai pats save myli ir tiki,tai ir sektis pradeda.
paskutini karta kai buvau pas ja del savo paauglio sunaus,tai ji mane isklausius pasake,kad as pati puikiai viska suprantu ir ji mazai jau kuo padet gali.tiesiog buvo ramiau,kai pasikalbi su zmogum ismananciu visokius psichologinius niuansus.juk jie tiek metu su tuo dirba,ir tikrai turi ka patart.
neslepsiu,teko susidurt ir su tokiais psichologais,pas kuriuos viena karta apsilankai ir nebematai prasmes gryzti. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(solnuska @ 2007 04 13, 13:19)
Reik tureti tikrai gerus draugus, kuriems nepabostu tavo verkslenimai.
As rodos ir gyvenu gerai ir problemu nera.As , sunelis ir vyras Sveiki .Viskas gerai, bet stogas vaziuoja juodai.Bijau pati saves, nes kai pratrukstu tai nebekenciu pati saves, kad as tokia bambekle, man viskas negerai:negrazi, perkuda, mokslai, nera laiko, vaikas zyzia, vyras nepakele tel(nors dirba) , atsibodo rutina, kasdienybe ir t.t.  pati save matau , bet nesuvaldau.....
ir vat snd kai sunelis niekaip neuzmigo ir pratrukau saukti tai ....taip pasibaisejau, uzuot apkabinus ir paniuniavus as saukiu kaip kvaisa....todel jau nusprendziau, kad reiketu pasikalbeti su kuo nors , kas ...net nezinaunuraminu, grazintu mane i ankstesnes vezes, nes vyras mato kad su manim neina susikalbet, bet jis manes nesuprant... verysad.gif


is to ka parasiai matosi,kad tau truksta vyro demesio ir bendravimo.pagal save galiu pasakyt,kad darbas geriausias vaistas.todel nesu ideali mamyte ir augindama sia savo pagranduke einu i darba.ne ka as ten uzdirbu,bet iseinu is namu,atitrukstu nuo buities,pabendrauju su zmonem,ir griztu taip pasiilgus savo zvirbliukes,kad net nesinori rekt jei ir kokia sunybe iskrecia.o siaip tai tau arba depresija,arba pervargimas.as pati daznai depresuoju,tai lemia mano organizmas,nes gyvenimo salygos geros.ir nieko cia nepadarysi,kai jau nebesugebu pati issikapstyti,tenka ir vaistu pagerti.jau geriau,nei staugti ant vaiku,o juo labiau ant vyro
Atsakyti
4mamyte, gal gali rekomenduoti psichologa, pas kuri lankaisi?
Atsakyti
Labas. Ir man reikia psichologo. Uzsiregistravau i viena klinika ir paskyre pas Baranauskiene. Nezinau vardo jos. Gal kas nors galit man pasakyti, ar ji gera? Ar verta?
Atsakyti
gal galeciau padeti, paieskose, kokio psichologo ieskote? apie seimynines problemas jau kaip ir yra temele, bet gal galeciau ka nors parekomenduoti? 4u.gif
Atsakyti