Įkraunama...
Įkraunama...

Reikia gero psichologo

Kaune rekomenduočiau gerą psichologę Ritą Barisienę, draugė turėjo problemų dėl nerimo, jai padėjo. mirksiukas.gif
Atsakyti
gaila, kad nera nemokamu konsultaciju, visur pinigai valdo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rainAngel: 16 gruodžio 2011 - 13:50
Sveiki. Pastebejau, kad siame puslapyje patys psichologai save rekomenduoja. Man taip pat labai reikia psichologo pagalbos, nebesusitvarkau su savimi. Ar galit per az rekomenduoti psichologa Kaune tos,kurios lankesi ir kurioms padejo susitaikyti su savimi, vaikais ir vyru. Aciu ir laukiu zinuciu, labai..
Atsakyti
geriau yra konsultuotis su psichologu - psichoterapeutu, kad savianalize butu gili.
is vyru kai kas rekomenduoja Sauliu Venslauska.
Atsakyti
QUOTE(geidene @ 2012 02 01, 16:11)
Sveiki. Pastebejau, kad siame puslapyje patys psichologai save rekomenduoja. Man taip pat labai reikia psichologo pagalbos, nebesusitvarkau su savimi. Ar galit per az rekomenduoti psichologa Kaune tos,kurios lankesi ir kurioms padejo  susitaikyti su savimi, vaikais ir vyru. Aciu ir laukiu zinuciu, labai..Rekomenduociau psichologes is mokymu ir psichologinio konsultavimo centro. Kompetetingos, paziurekite: www.psichologijoscentras.lt. telefonu 860170793.
Papildyta:
QUOTE(rainAngel @ 2011 12 16, 13:47)
gaila, kad nera nemokamu konsultaciju, visur pinigai valdo...


Mokymu ir psichologinio konsultavimo centre 50 proc. nuolaidakonsultacijoms pas psichologa kovo men. telefonas: 860170793. www.psichologijoscentras.lt
Atsakyti
QUOTE(geidene @ 2012 02 01, 17:11)
Sveiki. Pastebejau, kad siame puslapyje patys psichologai save rekomenduoja. Man taip pat labai reikia psichologo pagalbos, nebesusitvarkau su savimi. Ar galit per az rekomenduoti psichologa Kaune tos,kurios lankesi ir kurioms padejo  susitaikyti su savimi, vaikais ir vyru. Aciu ir laukiu zinuciu, labai..

Sveiki, galiu pasiūlyti, mano jau minėtą, labai patikimą psichologą-Gintarą Šmatavičių. Man ir mano artimiesiems padėjo.
Atsakyti
Sveiki, ar Kaune yra specialistų psichoterapiautų kurie tirtų problemas kaip dideles baimes ar fobijas nuo vaikystės? Pvz . bijojimas su žmonėm bendraut? Arba ,kad šuo užpuls ir pan. ??????
Atsakyti
Gal kam nors teko susidurti su Jūrate Lažinskiene? Kaip atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(Juvira @ 2012 05 21, 18:32)
Gal kam nors teko susidurti su Jūrate Lažinskiene? Kaip atsiliepimai?

Labas,teko pora kartu pas ja apsilankyti nera maloni,kategoriska ir griezta,kazkaip su tokiu zmogum nemalonu bendrauti,nezinau kaip ji kitiems,lankausi pas Gintara Smataviciu,kainuoja 50lt,labai malonus,siltas draugiskas,aisku jis man is karto pasake,kad nesigailes manes,jis uzsiima kognityvine terapija,padeda atrasti save,dar tik 3 kartus buvau,zadu ir toliau lankyti,po jo pokalbiu prasvieseja akyse,duoda uzduotis,pvz. rytais pabegioti,na dar niekaip neprisiverciu:D bet reikia!!!!
Atsakyti
Žinau gerą ir nuoširdžią 4u.gif
Jei reikės kontakto - parašykit privačiai smile.gif
Atsakyti
Kas galėtų ką nors pasakyti apie psichologą Marių Daugelavičių? galima ir į AŽ.
Atsakyti
ką esat girdėję o gal ir asmeniškai bendravę su psichologe kaune R.Butkute?
Atsakyti