Įkraunama...
Įkraunama...

Banga Kulikauskaitė.

QUOTE(AgnePagne @ 2014 02 12, 04:21)
O kuri gine Saules seimos centre geriausia be Bangos? Laukiuosi ir man tai aktualu. Reikia tokios pacios siltos, kaip ji.

O kodėl Jūs nenorite į Krikščioniškus GN nuvykti, ten visos gydytojos labai malonios. Man pati Banga sakė. Jinai turbūt be kovo mėn. negrįš į darbą. Girdėjau, kad Daiva Statkevičienė maloni ir gera gydytoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linikė @ 2014 02 12, 11:02)
O kodėl Jūs nenorite į Krikščioniškus GN nuvykti, ten visos gydytojos labai malonios. Man pati Banga sakė. Jinai turbūt be kovo mėn. negrįš į darbą. Girdėjau, kad Daiva Statkevičienė maloni ir gera gydytoja 4u.gif


taip ir Maciulaitiene labai profesionali ir maloni gydytoja.
Atsakyti
QUOTE(AgnePagne @ 2014 02 12, 05:21)
O kuri gine Saules seimos centre geriausia be Bangos? Laukiuosi ir man tai aktualu. Reikia tokios pacios siltos, kaip ji.

4u.gif Jus turbut zinote,kad Saules seimos centras issidestes per 3 vietas.ir galima buti uzsiregistravus pas seimos gydytoja viename,o pas ginekologe nemokamai lankytis kitame centre.Pvz,mano seimos gyd.yra Birzelio 23-0sios centre,o lankiausi pas Banga,kuri dirba prie Molo esanciame Saules centro filiale.Dabar lankausi pas Adomaitiene savo centre.tikrai svelni,rupestinga gydytoja.Drauge lankosi pas Baneviciene,irgi labai patenkinta.Jos abi ir Krikscioniskuose gimdymo namuose dirba.Adomaitiene ginekologiniam padaliny,o Baneviciene-gimdymo.Beje,esu girdejus,kad Adomaitiene ir gerai operuojanti gydytoja.
Atsakyti
QUOTE(AgnePagne @ 2014 02 12, 04:21)
O kuri gine Saules seimos centre geriausia be Bangos? Laukiuosi ir man tai aktualu. Reikia tokios pacios siltos, kaip ji.


Kai Banga nedirbo, ėjau pas Dainą Visockienę. Ne tokia gal šilta kaip Banga (na bendravimas kitoks), bet tikrai irgi labai maloni mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistica @ 2014 02 12, 13:22)
Kai Banga nedirbo, ėjau pas Dainą Visockienę. Ne tokia gal šilta kaip Banga (na bendravimas kitoks), bet tikrai irgi labai maloni  mirksiukas.gif

4u.gif Pas ja irgi kelis kartus buvau,man kaip tik labai bendraujanti,maloni pasirode.Is tu ginekologiu,pas kuria nuejus,nejauti itampos.
Atsakyti
Ką manot apie Aušrą JANAVIČIENĘ?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(revengaa @ 2014 02 21, 13:52)
Ką manot apie Aušrą JANAVIČIENĘ?smile.gif



Kas nors? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(revengaa @ 2014 02 26, 22:41)


įveskit į google. Pamatysit, krūva labai gerų atsiliepimų ir apie ją. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(revengaa @ 2014 02 21, 13:52)
Ką manot apie Aušrą JANAVIČIENĘ?smile.gif


Aš buvau pas A. Janavičienę, man labai patiko ir maloni, ir profesionali smile.gif
Atsakyti
www.pincetas.lt apie šią gydytoją vien geri atsiliepimai. Ji ir gydytoja Kapustienė yra tikri šviesulėliai greta kitų ne kokios reputacijos daktariūkščių, dirbančių P.Mažylio gimdymo namuose.
Atsakyti
http://www.marijosra...ml?Itemid=44017 Bangos interviu radijo laidoj wub.gif apie KKGN
Atsakyti
QUOTE(166cm @ 2014 03 06, 13:06)
http://www.marijosra...ml?Itemid=44017 Bangos interviu radijo laidoj wub.gif apie KKGN



Išklausiau visą interviu wub.gif
Atsakyti