Maniškis valgydavo kas dvi valandas. Iš pradžių vis didno suvalgomo mišinio normą, o paskui kaip apsistojo ties 120ml, tai buvo viskas

tiek suvalgė būdamas 1,5 mėn ir 6 mėn, niekad daugiau nevalgė. Gal tiesiog toks periodas užėjo, paskui gali valgyt mažiau. Su gydytoja kalbėjau, tai ji buvo patarus stebėt, kada ir kiek suvalgo. Tai buvom apiskabinę lapą ant šaldytuvo ir šaėm kelint valandą kike mišinio suvalgė. kai suskaičiavom paros kiekį, pasirodė, kad norma. Vieną dieną gali suvalgyt daugiau, kitą mažiau.
Šiaip visuomet ruošdavau tiek, kiek parašyta, jei reikia, padarydavau dar. Gal vaikiukui tiesiog užėjęs valgymo periodas?
Be to, teisingai kai kurios siūlo, pabandykit kažką kita duot - čiulptuką ar pan., gal tik pažįsti nori, o ne valgyt.