Įkraunama...
Įkraunama...

Sriubytė ir mažylis

Mano vaikas tai visas sriubas labai gerai valgo, o megstamiausia kaip ir tetes- burokeliu, o jei dar su desryte tai visai gerai
Atsakyti
O kaip verdat agurkinę sriubytę? Esu gan prasta virėja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(persikiuks @ 2006 10 18, 18:32)
O kaip verdat agurkinę sriubytę? Esu gan prasta virėja blush2.gif

Užkaisk vandenį. Gali įdėti sultinio kubelį. Pakepink burokine tarka sutarkuotą morką ir svogūną. Sudėk į puodą. Įdėk išmirkytas perlines kruopas, kubeliais pjaustytas bulves. Baigiant virti sudėk pjaustytus raugintus agurkus. Aš agurkienę verdu tirštą. Labai skanu. Gaila, kad vaikas jos nemėgsta.
Atsakyti
Labai aciu už receptą!!! 4u.gif
Atsakyti
Mano dukrytė labiausiai mėgsta burokėlių su frikadelėm, vištienos su daržovėm ir žirnių su daug bulvių biggrin.gif
Atsakyti
skaniausia-kopustu troske su desrelem ir burokeliu su frikadelem,dar saltibarsciai..zirniu sriuba..
Atsakyti
Musu megstamiausia burokeliu ir raugintu kopustu thumbup.gif
Atsakyti
maniškės mėgstamiausia su makaroniukais, tiek vištienos sultinio, tiek pieniška, o va agurkinės nevalgė, nors man ji pati skaniausiai verysad.gif ir burokėlių nevalgo doh.gif
Atsakyti
Maniškės tai pati skaniausia sriuba- šaltibarščiai.Galėtų kad ir kas dien valgyti.O šiaip valgom visokias sriubytes.Mano dukrytė siaubingai nevalgi, bet sriubytės niekada neatsisako smile.gif
Atsakyti
Mes valgome visas sriubas, skaniausia - vištienos su ryžiais.
Atsakyti
Mano pupai kiti ingridientai nesvarbus-svarbiausia, kad butu kopustu thumbup.gif
Atsakyti
mums irgi nesvarbu kokia, svarbu kad sriubyte.siaip labai megsta zirniu biggrin.gif
Atsakyti