Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos lopšeliai-darželiai

o ne atrodo, kad tas perpasakojimas ką auklėtoja darė su kažkieno vaiku biški g.gif kaip čia pasakius.....
aš pati turėjau tokią situaciją. tik pradėjo meiti į lopšelį ir dar tada atsiskiriant Liepa tai verkdavo, tai klykdavo. auklėtojos ją pasiėmusios ant rankų mane pro duris išstumdavo. aš už tų durų ir klausydavau ar ilgai verkia. pastovėdavau kokią minutę ar kelias sekundes.
vieną dieną taip bestovint iš grupės išėjo kažkokio berniuko mama ir man sako "jūs taip neklausykit, bo jūsų dukrytė iki pietų verkia ištisai" man širdis iki kulnų, ašaros gerklėj blink.gif kitą dieną aikškinuosi kaip yra, juk jos sako, kad paverkdavo 5 minutes. tai auklėtojso pašiurpusios. nei vienai mamai neleidžia būti iki pietų, ypač kai dar kiti vaikai valgo, o čia man bac "jūsų vaikas verkia ištisai be sustojimo iki pietų" unsure.gif
Atsakyti
nu nezinau, man nieko cia baisaus blush2.gif
ir manes ne karto neisstume pro duris, negaliu as taip iseit ir palikt rekiancio vaiko schmoll.gif gal del to kad as galiu ir turiu daug laiko ryte su juo cackintis ir nusiramint.nors viena karta sako palikt tu ji ir eik, taigi nusiramins.nepalikau, nes jei ji paliksiu zinau tikrai kad jis reks iki melynumo ir isterukuos kiek gales, nes cia ne tas vaikas kuri taip gali palikt. palikau po gimtadienio kai jie atsvente, ir p[asakaiu ate as iseinu, o jis gal neisgirdo ar kaip, as jau pro duris buvau isejus ir jau tolokai nuo duru paejejus, tai saukia, tu nepalik manes ateik padek sutvarkyt stala doh.gif nu susitvarkem stala ir tada graziai galejau iseit biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif Paverkdavo ir mano bet kad klyktu siaubas doh.gif Kazkaip apsikabinusios pabudavom pasniurksciodavo ir lupa patempus nueidavo smile.gif Sonatarin nugasdinai dabar ir as pasidarysiu kaip seklys morka doh.gif nes tikrai net negaliu pagalvot kad galima rekt ant vaiku g.gif
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2007 01 13, 12:20)
Nu žinai su skėčiu mušti - nesuprantu. Būčiau su auklėtoja rimčiau pasikalbėjusi.
Mušti svetimų vaikų negalima nors ir auklėtoja esi. Jei nesusitvarkai su vaiku - sakyk tėvams, o ne mušk su kuo papuola. Dabar su skėčiu o paskui?

bet dar yra toks dalykas juokais smile.gif ,negalima juk visko priimti is rimtuju.
Atsakyti
Juokas juokais, bet nebūčiau garantuotas. Aš kai pabėgau iš Vėrinėlio, tai dabar džiaugiuosi - ten monstrais vaikai auklėjami vienoje grupėje. Ir auklėtojos kažkokios debilės. Tai jau Šaltinėlyje pradedu atpažinti savo vaiką - bendrauja, nesimuša, domisi viskuo. O to būdavo: tą primušiu, tą užmušiu ir pakasiu ir t.t. Ir beveik visi tokie vaikai grupėje. O apie auklėtojas ir nekalbėsiu
Atsakyti
Sveiki Mamytes is peledziuko girdejau kad sis darzelis brangesnis nei paprastas. Atleiskit uz nekuklu klausima kiek mokat i menesi blush2.gif Kazi ar jau labai tas skirtumas didelis. As tai vistiek nusprendziau vest ten tik siaip idomi kaina mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba rytą,
ar yra mamyčių, gyvenančių Klp centre? ar tik iš pietinės Klaipėdos dalies?

domina darželiai Kregždutė ir Šaltinėlis (berods) ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate1971 @ 2007 01 14, 10:27)
Sveiki Mamytes is peledziuko girdejau kad sis darzelis brangesnis nei paprastas. Atleiskit uz nekuklu klausima kiek mokat i menesi blush2.gif Kazi ar jau labai tas skirtumas didelis. As tai vistiek nusprendziau vest ten tik siaip idomi kaina mirksiukas.gif

jei eini su siuntimu ir tikrai atliekamos gydymo paslaugos, tai moki normalia kaina kaip ir paprastose darzeliuose, apie 120 lt. man atrodo ir kitur panasiai, vot to as tai nezinau.bet man atrodo kad panasi kaina. tai jus eisit i vyresniu grupe, i musu nepateksi blush2.gif man atrodo nes as klausiau aukletoju idomumo delei
Atsakyti
Taip paprastam apie 120lt O i kokia grupe pateksim suzinosiu rytoj kai parasysiu prasyma ax.gif O siaip kur jau pateksim ten ir eisim svarbu kad vaikui butu atliekamos visos reikiamos proceduros akinukai butu svarus ir ne padeti spintelei doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate1971 @ 2007 01 14, 13:39)
Taip paprastam apie 120lt O i kokia grupe pateksim suzinosiu rytoj kai parasysiu prasyma ax.gif O siaip kur jau pateksim ten ir eisim svarbu kad vaikui butu atliekamos visos reikiamos proceduros akinukai butu svarus ir ne padeti spintelei doh.gif

to tenais del akinuku nesulauksi nors ir labai noredama. mums kai suluzo, atejom i darzeli be akiniu, is kart pirmas klausimas kur akinukai? nes jiems ten deda spec tokius ant akiniu, daro pratimus ir visa kita. nu fainai kad pateko i si darzeli mirksiukas.gif
Atsakyti
A tai musu akiniai kol kas tik turi uz savaites atkeliaut nes tokius stikliukus specialius uzsakiau ax.gif O senuosius tai sulauze g.gif Bet direktore sake svarbu kad jau uzsakyti ir gydytoja apziurejo Paskeviciene nieko apie ja nezinau bet kaip su vaiku bendravo tai yspudi paliko malonu 4u.gif
Atsakyti
o gal yra lankančių "Radastėlė" darželį?
Atsakyti