Įkraunama...
Įkraunama...

Valentino dienos dovana

Skauda.... Ta prakeikta nugara mane pribaigs. Susisukus kaip senė! Ir iš kur dabar tas radikulitas? - maluosi po lovą, kaip šuva po girnom, nebežinau ką daryti, vyras pamasažavo ir vaistais patrynė, nepraeina , nors pasiusk. Pagaliau užmiegu. Numigę valandėlę išsiruosiam pas gydytoją eilinei apžiūrai. Atėjusi į kabinetą skundžiuosi, kad labai skauda nugarą. Daktarė nusprendžia apžiūrėti mane. kai nulipu nuo kėdės ji susirūpinus man sako, kad susirinkčiau daiktus ir važiuočiau ligoninėn, man gresia persileidimas.
Atvažiavau persigandusi ir nusiminusi, gal mano mažulėliui gresia pavojus?
Paguldo palatą, pajungia lašinę. Vamzdeliu laša magnio tirpalas. Sulig kiekvienu lašu, jaučiu kaip kaista visas kūnas. Man vis dar neramu, nes jau vakaras, tyrimai tik rytoj... Maloni seselė mane ramina,kad viskas bus gerai, kad aš tik pervargau. Gal?
Mintyse glaudžiu savo trupinėlį prie širdies ir užmiegu.
Kitą rytą mane apžiūri gydytoja, paskui nusiveda daryti echoskopijos. Abi su sesute žiūri, aptarinėja ir stebisi, koks didelis vaikis, išsitiesęs išilgai! O aš guliu ant lovelės, net kvėpavimą sulaikius, širdyje džiūgauju, kad mano kūdikėliui viskas gerai.
"Apsigyvenau "ligoninej, kasdien lašina vaistus, liepia gulėti ir ilsėtis. Nuobodu, su palatos kaimyne mezgam megztukus mažyliams,sesutės praminė mus mezgėjomis. Dienos slenka lėtai, vėžlio žingsniu, aš iš to nuobodumo miegu beveik kiaurą parą. Mano mažulėlis kažko nebekutena manęs, iki ligoninės kartas nuo karto pajusdavau švelnius pakrutėjimus, kaip drugelio sparnų prisilietimą. Glostau pilvuką ir klausiu kodėl ten taip ramu?
Išaušo dar vienas baltas ir snieguotas žiemos rytas. Valentino diena...
Cha! gavau sveikinimą! Nepatikėsit NUO KO ! wub.gif
Dar gulėdama lovoj pajutau nedrąsų barbenimą į pilvą, porą apsivertimų.. Kaip smagu tokia proga gauti sveikinimą, kurio taip lauki!
Vakare atėjo vyras manęs pasveikinti, gavau nuostabių rožių puokštę. Sėdėjom ant lovos, šnekučiavom, glaustėmės vienas prie kito, nes jau buvom be galo išsiilgę vienas kito. Staiga vėl pajutau tokį pat barbenimą kaip ir ryte. Greitai čiupau vyro ranką ir atsargiai, kad neišgąsdinčiau mažylio, uždėjau ant pilvo. Lyg nujausdama, kad ją glosto tas, kuris kiekvieną vakarą glausdavo ausį prie jos namelio ir kantriai laukdavo nors kokio ženklo, mažylė taip pradėjo spardytis, net per galvą verstis! Vyras labai nustebo, nudžiugo ir susižavėjęs krykštavo lyg vaikas:oi, kaip spyrė, ir vėl! Kaip smarkiai! Oho kaip davė!
Ta Valentino diena suteikė mums tokios laimės, kokios dar iki tol nebuvom patyrę. tai buvo nuostabiausia dovana, kokią tik galėjom įsivaizduoti. wub.gif
Atsakyti
GRAZU wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labai gražu... Aš dabar laukiu savo dienų... Bet kaip nenorėčiau kad jos prasidėtų... Norėčiau, kad jos neateitų, tada liksiu tik laukti, ką parodys testas. o gal vistik aš jau nestuke.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif labai grazu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
...Kaip visada pasakiskai grazu... wub.gif
Atsakyti
net apsiasarojau wub.gif
Atsakyti
Labai grazi istorija smile.gif Net susigraudinau wub.gif
Atsakyti
tikiu,kad tai buvo pati pačiausia jūsų valentino diena-tryse wub.gif
Atsakyti
graziuuu wub.gif
Atsakyti
tai matyt visoms butu isimintiniausia diena.o mano zmona tai pasigirtu grazia gimdymo istorija per pacius siuos prabegusius naujuosius metus, kai gimus kudikiui ir jam suklikus pirmaji karta, visas pasaulis pradejo vienas kita sveikinti graziausiais fejerverkais.o pro ligonines gimdymo palatos langa isvydome dideli dideli fejerverka.ir naujus metus sutikome jau tryse.kas gali buti dar graziau...smile.gif
Atsakyti
mmmm... 4u.gif
tikiuosi ir as greitai galesiu dziaugtis vaikiuko prisilietimais... nestuke.gif
Papildyta:
QUOTE(TadasR @ 2007 01 29, 21:08)
tai matyt visoms butu isimintiniausia diena.o mano zmona tai pasigirtu grazia gimdymo istorija per pacius siuos prabegusius naujuosius metus, kai gimus kudikiui ir jam suklikus pirmaji karta, visas pasaulis pradejo vienas kita sveikinti graziausiais fejerverkais.o pro ligonines gimdymo palatos langa isvydome dideli dideli fejerverka.ir naujus metus sutikome jau tryse.kas gali buti dar graziau...smile.gif





tikrai...smile.gif butu patys nuostabiausi naujieji metai...smile.gif sveikatos ir sekmes mamytei, vaikeliui ir tetukui... thumbup.gif
Atsakyti
Ir as susigraudinau.

Sekmes jums 4u.gif
Atsakyti