Įkraunama...
Įkraunama...

Mastopatija

QUOTE(lolita4611 @ 2012 09 21, 09:50)
as sianakt negalejau miegot, nes kai atsigulu ant tos puses kur sukietejimai labai skauda, iki mm kelios dienos...kodel ta mastopatija skauda idomu? nuo ko cia kieteja pries mm tas audinys doh.gif

man tas pats, buvau prieš kelia dienas sportuot, tai vos rankas galiu pakelti doh.gif
Atsakyti
o ka nors geriat gydymuisi? as dar pas gydytoja nebuvau bet geriu homeopatinius dismenorm gal pades
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2012 09 21, 09:54)
man tas pats, buvau prieš kelia dienas sportuot, tai vos rankas galiu pakelti  doh.gif

paskaiciau tema, o tai jums fibroadenomos skausma kelia? ziuriu kad operavotes viena, man ir isoperuota yra...kazi ka ataugineja kiba brudai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita4611 @ 2012 09 21, 15:13)
paskaiciau tema, o tai jums fibroadenomos skausma kelia? ziuriu kad operavotes viena, man ir isoperuota yra...kazi ka ataugineja kiba brudai doh.gif

nemanau, cia mastopatija, nes ji man sezoniskai pasireiskia, vasara buna ramuma, kitais metu laikais kankinuosi skausmuose, reiks vel agnucastna gert 4u.gif
taip, man viena isoperavo-dvi ataugo doh.gif
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif noriu vel su jum pabendrauti del tos bjaurybes.skauda istisai man raumeni prie pazasties is krutines puses , tas raumuo toks kaip sutines, kietas, plius dar dilgcioja aplink kruti bet pacios kruties neskauda,ar jums merginos neskauda pazasties raumens? nezinau man dar yra osteochondroze krutinineje galyje, tai jau net nezinau ar cia ta mastopatija durnioja ar cia nuo stuburo nervas uzspaustas,nes skauda ir nugara, ir spranda ir menti ir ranka tirpsta, zodziu visa puokste.vaikstau pas neurologus, pas momologus buvau rugsejo 25 d. del tu skausmu, tai jie mato tik cistas , ir sako kad nuo cistu taip skaudeti negali.o man toj pazasti lyg tais kaip oda skaudetu perstetu, limfmazgiu neuzciuopiu, tik tas raumuo kazkoks ne toks lyg tais kaip sutrauktas kietas.gal kam nors panasiai yra o tai nezinau ne nuo ko gydytis g.gif
Atsakyti
turiu tokia problemele, jau pora menesiu, pries menesines vienoj kruty apciuopiu guziuka, taciau, kai baigiasi menesines guziuko lyg nebuta, bet pries menesines jis vel atsiranda, ir tik vienoj kruty. galvoju eit pasidaryt echoskopija, bet nezinau kada geriau eit, ar dabar kai baigiau sirgt ir jo guziuko nera, ar pries sirgima kai jis atsiras ?
Atsakyti
QUOTE(l-a-v-i-n-a @ 2012 11 12, 12:16)
turiu tokia problemele, jau pora menesiu, pries menesines vienoj kruty apciuopiu guziuka, taciau, kai baigiasi menesines guziuko lyg nebuta, bet pries menesines jis vel atsiranda, ir tik vienoj kruty. galvoju eit pasidaryt echoskopija, bet nezinau kada geriau eit, ar dabar kai baigiau sirgt ir jo guziuko nera, ar pries sirgima kai jis atsiras ?

pas mane pries mm ir gi tu guzeliu visokiu atsiranda, krutys sunkios pasidaro vos panesu biggrin.gif o po mm kaip ir viskas atsileidzia tik lieka mastopatinej kruti truputi kietesni liaukuciu galiukai prie pazasties .geriausia yra tikrintis po mm, tada audinys yra ne toks tankus , ir gydytojai geriau mato, o delto sukietejimo manau jei jis dingsta po mm tikrai nieko blogo, nes kiek klausiau pas daktaru tai atseit normalu.Bet vistiek geriau nueik pasitikrink, kad ramiai gynentum 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi kiek pamenu,man daktaras yra sakęs,kad geriausiai tyrimus atlikti po mm praėjus10-14d.taip maždaug taikyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba, gal kurioms ir rankos tuo paciu skausmas ir nepatogumas kamavo prie mastopatijos????? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnmac @ 2012 11 27, 23:30)
Laba, gal kurioms ir rankos tuo paciu skausmas ir nepatogumas kamavo prie mastopatijos????? 4u.gif

man is pradziu skaudejo kruti ir pazasti,po 2men. gerimo mastodynon sukietejimai beveik isnyko, o ranka liko kazkokia ne tokia, tirpo du pirstai, ejau pas momologus tai visi kaip susitare kartojo kad nuo mastopatijos rankos negali skaudeti,liepe eiti pas neurologus, na as ir nuejau,atlikus krutinines dalies MRT pasirodo stubure visa problema.nes as taip supratau, kad ir kruties skausmas buvo nuo stuburo ,kitaip tariiant nerviniu sakneliu uzdegimas, o ta mastopatija turbut jau seniausiai turejau ir net nezinojau, dabar gydausi stubura,skausmai sumazejo.
Atsakyti
Sveikos, mielosios. Nezinau ar cia pataikiau, bet... Turiu toki galvos skausma, galima sakyti panika verysad.gif Uzvakar besimaudydama kaireje krutyje pajutau toki lengva maudima. Apsiciupinejus aptikau kazkoki gal 1 cm skersmens skausminga guzeli. Vakar nebeskaudejo ir neapciuopiau. O siandien tas guzelis atsirado netoli spenelio, visai po areole, lb negiliai ir mazesnis, gal 0,5 cm skersmens. Gal yra kuriai taip buve? Nezinau ar skubet kreiptis i medikus ar palaukt menesiniu ir po ju ziuret kaip bus? Paskutini pusmeti jauciuosi lb silpna, istisai pavargus, depresuota, slenka plaukai, pajuode paakiai... Sieju tai su pervatgimu, nes jau penkti metai auginu dvi mergytes (viena po kitos). Bet gal visa tai yra susije ir gal tai signalas rimtos ligos..? Gal kas galit patarti kaip man elgtis? verysad.gif
Atsakyti
Sveikos,turiu ta beda ir as...treciadieni padare eho,nieko bloga nematau pasake gydytojas...sake gali israset vaistu kurie labai brangus,bet ne visoms padeda....ziauriai skauda kruty sona,link pazasties sunku net kiltot ja,nzn ka daryt,kokius vaistus gert,degina kaista atrodo,baisu man....
Atsakyti