Įkraunama...
Įkraunama...

Įsimintiniausios akimirkos Jūsų gyvenime

Apklausa: Kokios teigiamos ar neigiamos akimirkos labiausiai įstrigę Jūsų atmintyje? (87 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Vaiko gimimas.
Atsakyti
Atostogos su mylimaja po ju lb suartejom ir supratom kad esam tikrai vienas kitam skirti ir tikrai galim ir norim gyventi kartu blush2.gif thumbup.gif
Atsakyti
o as nenoriu kad jis pasikeistu man jis patinka toks koks yra
Atsakyti
Labiausiai gyvenimą pakeitė mažylio gimimas wub.gif .Ir išvykimas iš LT .
Su MB turim vieną prisiminimą,kuris neišblėsta net po 10 metų wub.gif .Kai stovėjom po pražydusia vyšnia lyjant šiltam vasaros lietui rolleyes.gif wub.gif
Atsakyti
Isimintiniausias ivykis, tai mudvieju vestuves wub.gif ivykusios sia vasara wub.gif noreciau dar kartely pakartoti ta pasaka... wub.gif
Atsakyti
Kolkas man isimintiniasios akimirkos yra musu su mylimuoju pirmos atostogos smile.gif o veliau pagyvensim pamatysim smile.gif
Atsakyti
Karta buvau isimylejusi toki vaikina, kuris man jaute ta pati, taciau isdrisdavo prieiti tik isgeres. Kad ir kaip norejau buti su juo, visada stumdavau i sali ir neleidau saves zemint smile.gif labai dziaugiuosi, kad taip padariau nes po to susitikau nuostabu vaikina, su kuriuo esu ir dabar, jis taip niekada nesielgtu su manim, ir as del to laiminga smile.gif
Atsakyti
Vaiko gimimas thumbup.gif
Atsakyti
Po kolkas tai vestuvės , bet čia tokio nėra punkto balsavime 4u.gif
Atsakyti
Dukrytes gimimas..tai pats nuostabiausias jausmas koki tik esu patyrusi. Atsiminsiu tai visada.. ax.gif
Atsakyti
Man tai sužadėtuvės buvo viena iš nerealiausių dieną, tą dieną jaučiausi pati pati laimingiausia wub.gif Taip pat vestuvės, pažinties diena su būsimu vyru buvo vienos iš laimingiausių dienų gyvenime ax.gif
Atsakyti
aisku pazintis su zmogumi, kuris ir dabar salia- MB
Vaiku gimimas- stebuklas, pavertes pasauli aukstyn kojom wub.gif
pokyciai darbe...
atostogu ispudziai...
daug kas
Drauges isvykimas i amerika.
Avarija, kuria patyrem su sese jaunystej (dar dabar prisimenu net smulkmenas)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daluzenik: 27 rugsėjo 2009 - 19:50