Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sumažinti katei stresą?

Ačiū. smile.gif

Aš dabar nusipirkau tokios pastos ''Tranquicat pasta'', liepė duoti savaitę laiko prieš kažkokį stiprų įvykį, tarkim kelionę lėktuvu, sakė, kad padeda. Hmm...
Atsakyti
LT galima įsigyt Tranquicat pastos ar Calms ?
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2011 11 02, 12:51)
LT galima įsigyt Tranquicat pastos ar Calms ?


Manau galima, mano vetas užsiveža kartais papildų ir vitaminų iš Vetfondo
Atsakyti
Tranquicat pastą pirkau Vetviloje, Ramučiuose (Kauno raj.). Yra viduje įdėtas lietuviškas vertimas ir intrukcija, nes internete niekur neradau, tai rašo, kad tinka ypatingai kelionių ar parodų metu. Patogu labai dozuoti, toks švirkštas, gali tiesiai ant letenėlės užtepti arba į burnytę suduoti. Vetė minėjo, kad ši pasta tarsi apgaubia nervines ląsteles magnio apvalkalu, todėl katės elektrinis krūvis nebūna toks didelis ir ji būna daug ramesnė. Įdomu ar veikia, nes maniškė tiesiog siaubingai neapkenčia kelionių ir parodų... ;(((
Papildyta:
busycat, o jeigu man reikėtų dabar tų Calms tablečių, kur aš galėčiau jas nusipirkti?
Atsakyti
As naudoju Bacho esencija nuo streso,ja galyma kaip gyvunams,tai ir sau panaudoti thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2010 03 23, 13:51)
O šiaip per atostogas visada vežu jį tėvams ir jokių problemų nebūna – tuos namus jis jau atsimena. Manau, įsigyjant gyvūną, jei ateity nusimato persikraustymas, geriau prie to jį pamažu pripratinti vis trumpam nusivežant į kitus namus – kad aplinkos staigus pakeitimas nebūtų labai didelis stresas mirksiukas.gif


QUOTE(kusachius @ 2011 01 08, 19:16)
Aš skaičiau knygoje "Auginkime sveiką katę", kad katytes nuo mažens reikia dažnai vežtis į svečius, supažindinti su daugiau žmonių ir t.t. Kad joms, kaip ir vaikams, patinka nauji įspūdžiai, tik aišku ne tada, kai jie užgriūva į senatvę.


Šitie pasisakymai labai paguodžia.
Nes maniškis kačiukas iš savo gimtų buvusių namelių pusantro mėnesio atkeliavo į namus, kuriuose pagyveno gerą savaitę, tada daugiau nei mėnesį iki dabar praleido su manimi pas mano tėvus (atostogos), dabar jį vėl gražinsiu trims mėnesiams į ankstesnią gyvenamąją vietą, o kitus tris mėnesius, vėl per atostogas, ir vėl sugrįšime pas tėvus. Tikiuosi, pripras prie dažno gyvenamosios vietos pasikeitimo... Nes į metus aštuonis mėnesius gyvens vienuose namuose, o kitus keturis kituose. Ir taip artimiausius keletą metų tikrai.

Kol kas naujoje vietoje nesavas jaučiasi vieną - dvi dienas, po to ima kvailioti, susigyvena ir pabėgti nebando (turbūt todėl, kad dar labai mažiukas). Viliuosi, kad atsimins savaitę praleistą ankstesniame būste ir šį kartą susigyvens greičiau... smile.gif Tik ten mažiau erdvės, o tai vis dar neramina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BasaRasa: 23 sausio 2012 - 22:39
Toumei, ar pasiteisino pasta? Ar dar kokias kitas priemones pirkai?
Ką kitos naudojat, pasidalinkit patirtim. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida* @ 2012 06 28, 13:31)
Toumei, ar pasiteisino pasta? Ar dar kokias kitas priemones pirkai?
Ką kitos naudojat, pasidalinkit patirtim.  4u.gif


Sveika, mes bandėm naudot Bacho esenciją, gal tris kartus, bet nepastebėjau, kad būtų poveikis.
Atsakyti
QUOTE(Vaida* @ 2012 06 28, 13:31)
Toumei, ar pasiteisino pasta? Ar dar kokias kitas priemones pirkai?
Ką kitos naudojat, pasidalinkit patirtim.  4u.gif


Nieko kito ir nenaudojau, nes nieko man neatrašė. O pasta man patinka, kiek esu davusi, tai ji man veikdavo.
Atsakyti
QUOTE(Toumei @ 2012 06 29, 23:04)
Nieko kito ir nenaudojau, nes nieko man neatrašė. O pasta man patinka, kiek esu davusi, tai ji man veikdavo.

Ot kokios, tyli visos cool.gif Pasta tiesiai į burną reikia kišti, ar tiesiog taip katinas ją suvalgo?
Atsakyti
QUOTE(Vaida* @ 2012 07 01, 18:45)
Ot kokios, tyli visos  cool.gif  Pasta tiesiai į burną reikia kišti, ar tiesiog taip katinas ją suvalgo?


Tiesiai į burną, nes ji neskani. biggrin.gif
Atsakyti
gal kas nors bandė šitas tabletes katėms? kokie atsiliepimai? ax.gif
serene
da-ba relax
calmix
relaxin

reikia greitu metu pirkti ir nežinau, ką būtent blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Ieva-: 15 liepos 2012 - 09:43