Įkraunama...
Įkraunama...

SKUBIAI IESKAU VYRO :)

Sveiki. IESKAU VYRO. SAU. IR LABAI SKUBIAI smile.gif
Kodel rasau butent cia? Ogi todel, kad mano senmergiu draugiu pulkelyje rasti drauga (laisva) BEVILTISKA, gerti naktimis baruose ir kabinti visus aplinkinius neturiu nei laiko, nei noro. Esu tikra, teveliai,kad turite bent po viena laisva drauga, kuri galetumete supazindinti su manimi mirksiukas.gif

apie save:
*Man 27m, issiskyrusi, vaiku neturiu.
*Esu elementari moteris su pliusais ir trukumais, kuriuos pamatys su manim bendrausiantis zmogus.
* 174/70/80C
*Brunete, visai nebloga. Pamate dar nieks neissigando smile.gif
* dali manes galite pamatyti avatare (bobos cia patare, griau deti kojas, o ne veida, nes pastarasis vyrams maziau rupi biggrin.gif )


Noreciau, kad jis butu:
* aukstesnis ir vyresnis uz mane
* kad nebutu kvailas, kaip bato aulas ir man butu su juo idomu.
* Nemegstu saldziu vyru (brrrrr...)
* gali tureti vaiku.



Jusu draugai man gali rasyti i mano meila vestuviuplanuotoja@gmail.com

p.s.mano meilas susijes su mano darbu, o ne su mano siekiais.. biggrin.gif

P.P.S. Nesu vienatves iskankinta moteris griebsianti bet ka, tiesiog, visada, jei ko nors noriu, tai ir darau, kad tureciau.

P.P.S. Butumete labai nuostabus ir geri vyriskiai (o ir moterys), jei si laiska/skelbima persiustumete savo viengungiams draugams. ACIU
Atsakyti
niekas neraso. Matyt vyru krize LT prasidejusi biggrin.gif
Atsakyti
Nerami, gal geriau "akli" pasimatymai? Aš taip su savo vyru susipažinau.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2006 10 10, 18:43)
gal geriau "akli" pasimatymai?

Kaip tai? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(nerami @ 2006 10 10, 12:52)
Sveiki. IESKAU VYRO. SAU. IR LABAI SKUBIAI smile.gif


oj, kaip prajuokinai lotuliukas.gif thumbup.gif lotuliukas.gif thumbup.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ot nerami ta Nerami smile.gif Gal manai, kad čia iš karto per kelias valandas ir susirasi??? Matyt, labai skubiai reikia tongue.gif

Rimtai, bandyk interneto pažinčių tinklalapiuose skelbtis. Kelias moteriškes buvau taip ištekinęs, bet jau senokai... O jaunai panelei.. gal į kokį universitetą dar gali užsukti, laisva klausytoja pasimokyti wink.gif Jauni vyriukai perspektyvūs ir pajėgūs... bet ne, čia nebus skubiai... Beviltiškas atvejis. Pasirinkimas - greitis arba kokybė!

Sėkmės!
Atsakyti
Vyrai, nors cia jusu forumas, bet sito posto neskaitykit

Nerami, sunku rast ta vieninteli, oj kaip sunku... Nes vyrai - kaip tualetai: arba apsh..ti, arba uzimti

Staciai persiprasau, nesitikiu nieko izeist blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rita* @ 2006 10 11, 14:55)
Nerami, sunku rast ta vieninteli, oj kaip sunku... Nes vyrai - kaip tualetai: arba apsh..ti, arba uzimti

thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
geras 4u.gif
niekas nenori neramios? g.gif jei ką, keisk nicką į ramią, gal padės biggrin.gif o jei rimtai, turim vieną vyro draugą-senbernį, bet senokai su juo nebendravom g.gif bet teks pirma mano vyro atranką įveikt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet skubiai skamba nerimtai schmoll.gif tikrai skubiai nerandama mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nerami @ 2006 10 10, 12:52)
Sveiki. IESKAU VYRO. SAU. IR LABAI SKUBIAI smile.gif
P.P.S. Nesu vienatves iskankinta moteris griebsianti bet ka, tiesiog, visada, jei ko nors noriu, tai ir darau, kad tureciau.

P.P.S. Butumete labai nuostabus ir geri vyriskiai (o ir moterys), jei si laiska/skelbima persiustumete savo viengungiams draugams. ACIU

Kas cia per do nesamone?
Atsakyti
QUOTE(nerami @ 2006 10 10, 12:52)
Sveiki. IESKAU VYRO. SAU. IR LABAI SKUBIAI smile.gif




Taip skubiai beieškant tai tikrai nerasi verysad.gif
Atsakyti
Ar dar - vis "skubiai" vyro iesko???
Papildyta:
o ten tos kojos ??? tos " ieskotojos" ...... ar siaip kieno????
Atsakyti
na su tokiom kojom,ir dar pas supermamas,tai gal svetimų vyrų ieškai umn.gif
Atsakyti