Įkraunama...
Įkraunama...

SKUBIAI IESKAU VYRO :)

QUOTE(ENIGMA @ 2006 10 12, 10:18)
Tada tau reikia Elo Bandžio  4u.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
QUOTE(nerami @ 2006 10 12, 10:32)
moterys, rupestelis pataria: SIUKSTU NENESIOKITE TRUMPU SIJONU, BO VYRO SU TOKIAIS APDARAIS NIEKADA NESUSIRASITE thumbup.gif

pupa nesupratai mano juodo humoro tongue.gif
man regis tu ir nuoga nesusirastum VYRO biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif nebent tokį patį SKUBŲ (tą apibūdinimą galima interpretuoti pagal norus ir sugebėjimus mirksiukas.gif biggrin.gif -tipo d...ą ar kitaip) kaip ir tu lotuliukas.gif smile.gif
QUOTE(Viesulas @ 2006 10 12, 11:17)
Ten kur amzina laime ax.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(Laputep @ 2006 10 12, 11:21)
AS IR SAKAU KAD IDOMI MINTIS LABAI BUTU IDOMU SUZINOTI KOKS BUS REZULTATAS GAL IR VISAI NEBLOGAS. GAILA KAD AS JOKIU LAISVU VYRU NEPAZYSTU BENT JAU TIEK ARTIMAI KAD GALECIAU PATARINETI KUR DRAUGES AR ZMONOS IESKOTI biggrin.gif .LINKIU SEKMES IR BUTINAI PASKELBK JEIGU SURASI TAI KO IESKAI.

įdomiausia tai, kad aš jai rimtai siūliau, nes pažįstu 1 viengungį, bet ji net nesusidomėjo. įdomu kokie gi iš tikro tie reikalavimai g.gif kad būtų būtent supertėčio, o ne supermamamos draugas/pažįstamas? doh.gif lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
RUPESTELE, DUOKS KA TURI !!! IR ATSIPRASAU, KAD IS KARTO NEATSAKIAU - APAKINO ISPUDINGASIS VIESULO PASIULYMAS
Atsakyti
QUOTE(nerami @ 2006 10 12, 11:52)
RUPESTELE, DUOKS KA TURI !!! IR ATSIPRASAU, KAD IS KARTO NEATSAKIAU - APAKINO ISPUDINGASIS VIESULO PASIULYMAS

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
nu va matai kokia tu vėjavaikė lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
aš tau rimtai, tu iškart su viesulu nori lėkt lotuliukas.gif lotuliukas.gif
ir ką reiškia DUOKS KA TURI!!! ar tikrai taip skubiai reikia? doh.gif blink.gif


Atsakyti
QUOTE(Viesulas @ 2006 10 12, 13:17)
Ten kur amzina laime ax.gif


tikiuosi, numarinti manes nenorite unsure.gif

Gal pradziai uzteks nukakti ten , kur kava ar kinas? mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(rupestelis @ 2006 10 12, 13:54)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

ir ką reiškia DUOKS KA TURI!!! ar tikrai taip skubiai reikia? doh.gif  blink.gif



O ko laukti? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nerami @ 2006 10 12, 12:02)
tikiuosi, numarinti manes nenorite unsure.gif

Gal pradziai uzteks nukakti ten , kur kava ar kinas? mirksiukas.gif
Papildyta:
O ko laukti? mirksiukas.gif

tai kaip tau man jį paduoti-padaže ar folijoje? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nerami @ 2006 10 12, 13:02)
tikiuosi, numarinti manes nenorite unsure.gif

Gal pradziai uzteks nukakti ten , kur kava ar kinas? mirksiukas.gif
Papildyta:
O ko laukti? mirksiukas.gif

Ok ,galime i kavine kokia,bet galetumei ir foto su veideliu ideti ,o is koju galiu taves neatpazinti. unsure.gif
Atsakyti
va kokia laiminga ir pakankamai skubi pabaiga thumbup.gif drinks_cheers.gif
tikiuosi kavinės įspūdžiais pasidalinsit mirksiukas.gif 4u.gif juk mes irgi stengėmės, tik kad viesulas greitesnis buvo-nučiupo neramią biggrin.gif
prisiminiau tais laikais, kai tik prasidėjęs internetas ir forumai buvo, tai manao draugė, kadangi nuotraukų tada dar nesiųsdavo, kai susipažindavo internete su kokiu kadru, pasimatymą skirdavo vingio parke-tipo jei koks baisuoklis, tai nors neikas nepamatys su juo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
laukiu istorijis tesinio ( po apsilankymo kavineje).... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viesulas @ 2006 10 12, 14:04)
Ok ,galime i kavine kokia,bet galetumei ir foto su veideliu ideti ,o is koju galiu taves neatpazinti. unsure.gif



O man Tave, viesule, is tu baiboku avatare sokinejanciu atpazinti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(nerami @ 2006 10 12, 12:44)
O man Tave, viesule, is tu baiboku avatare sokinejanciu atpazinti? g.gif

klausykit, apsikeiskit nuotraukomis ir gal net į pasimatymą nebereiks eit lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viesulas @ 2006 10 12, 13:04)
Ok ,galime i kavine kokia,bet galetumei ir foto su veideliu ideti ,o is koju galiu taves neatpazinti. unsure.gif

O tu pagal kojas, pagal kojas ir žinosite ar vienas kitam skirti mirksiukas.gif
Kam čia tom nuotraukomis keistis, va tu gali savo rankas nufotkinti ir neramiai nusiųsti, ji tave pagal rankas tu pagal kojas biggrin.gif
Atsakyti
Tiksliai!!! Cia pat ir vestuves iskelsim thumbup.gif
Atsakyti