Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgalumas (invalidumas)

QUOTE(vaba-liuks @ 2008 01 24, 09:36)
o jei nustatytas darbingumas - 50 %, tai kokios lengvatos priklauso????

http://www.ndnt.lt/t...6...&puslapis=4
Atsakyti
QUOTE(wiiddaa @ 2008 01 24, 15:04)
As gaunu vaiko invaliduma kartu su ta slauga is soc. rupybos ir nereikia jokiu sodru - turi vidutini neigaluma del diabeto...


mano vaiko sunkus invalidumas(vcp ir dar visokiu ligeliu).....

Gitulia_Fai.dekui uz nuorodele aciuks.gif reiks pasiknaisiot kai laiko laisvesnio rasiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uzklydusi: 27 sausio 2008 - 18:08
QUOTE(Gitulia_Fai @ 2008 01 27, 17:59)


Ačiūūūūūū
Atsakyti
O kur reikia kreiptis dėl pašalpos,jei turiu mažą vaiką su lengva negalia? Gal jau kur rašyta,bet nelabai turiu kada visą temą skaityti blush2.gif
Atsakyti
Į savo miesto (rajono) soc. rūpybos skyrių
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2008 03 19, 21:23)
Į savo miesto (rajono) soc. rūpybos skyrių

Ačiū smile.gif
Atsakyti
Vis tik viską susitvarkiau seniūnijoj mirksiukas.gif Skambinau į soc. rūpyubą,iš ten liepė skambinti į Kauno 3,o paskui iš ten liepė važiuoti viską tvarkytis seniūnijoj.
Atsakyti
ar priklauso vaikui neigalumo grupe ,jei vaikui nustatyta jaunatvine stuburo osteochondropatija,juosmens srity smolines isvarzos.skauda ilgiau pasedejus,lenkiantis atgal skauda,skauda ilgiau pasivaiksciojus.per velai nustatytas letinis erozinis gastritas.prasem leidimo vaika mokyti namuose.neleido,nors nuo rugsejo eina i mokykla su temperatura.siandien baigem gerti vaistus nuo h-pilori.kiekvienais metais del virusiniu ligu prarandae po 3-4m enesius mokymo.gabus vaikas mokslams ,vos speja vytis klasiokus.ligos zlugdo ne tik jos sveikata,bet ir ateiti.kodel jai neduoda mokymo namuose?[FONT=Arial][SIZE=1]
Atsakyti
Tai nustato gydytojų komisija, įvertinusi sveikatos būklę.
Beje, tema apie neįgalumo nustatymą yra, tereikėjo pasinaudoti PAIEŠKA.
Atsakyti
norejau konkretaus atsakymo.nesu medike ,todel paieskoje rastos zinios man ne visai suprantamos.gal pasakytumet ,kokiu internetiniu adresu ieskoti atsakymo i mano klausima.gal ten bus suprantamiau.
Papildyta:
norejau konkretaus atsakymo.nesu medike ,todel paieskoje rastos zinios man ne visai suprantamos.gal pasakytumet ,kokiu internetiniu adresu ieskoti atsakymo i mano klausima.gal ten bus suprantamiau.
Atsakyti
gal kas galit man padeti ,nes nežinau ka daryti .už dvieju savaičiu dukrai sueis 18 metu ir važiuojame nusistatyti grupe .labiausiai tiketina ,kad bus sunki ,nes pasja sunkus protine negalia ir dar vcp.ka man reikia daryti ,kad jos invaliduma ,o jei dar bus slauga gaučiau aš ,nes jinai gali pati tvarkyti savo financus ,nes nemoka ,nei rašyti ,neiskaityti.jai reikalinga nuolatine priežiura ,ir asmens tapatybes kortele be jos parašo.gal kas susidure su tokia situacija ir žino ,ka ir kaip daryti .nes aš net nežinau nuo ko pradeti .busiu labai dekinga už pagalba.
Atsakyti
Sveikutės.Gal kuri galit pakomentuoti.Vaikui nustatė lengvą neįgalumą,skaičiau berods,kad pašalpa 316 lt.Bet vakar pervedė tik 200 lt.Ačių.
Atsakyti