Įkraunama...
Įkraunama...

Ausų uždegimas.

QUOTE(Naminė @ 2009 02 09, 15:40)
Labas visoms.pasidalinkite patirtimi kam buvo trukę ausu bugneliai nuo pūlingo ausu uždegimo.Kaip gydėtės kaip valėte,kokius vaistus ir liaudiskas priemones išbandet.gal bus tokiu kuriems tai buvo senokai,kokios pasekmes ir t.t.aciu uz bet kokia informaciją

Sveika,

Na, mums visi uzdegimai baigdavosi bugneliu trukimais ir puliais. Vienintele iseitis tapo vamzdeliu istatymas i ausytes.Deja, tokios mini operacijos prireike du kartus, nes pirmuosius po triju menesiu organizmas atmete.Bet dabar,jau tuoj bus metai,kai gyvenam ramiai.Na,tas ramumas salyginis,nes su kiekviena sloga puliuoja ir ausytes,bet vis tiek gyvenam ramiai, nes nebereikia gert antibiotiku,neplysta bugneliai, vaikui nebeskauda.. rolleyes.gif
Supuliavus ausytems lasiname Ciloxan 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tasira @ 2009 02 09, 17:52)
Sveika,

Na, mums visi uzdegimai baigdavosi bugneliu trukimais ir puliais. Vienintele iseitis tapo vamzdeliu istatymas i ausytes.Deja, tokios mini operacijos prireike du kartus, nes pirmuosius po triju menesiu organizmas atmete.Bet dabar,jau tuoj bus metai,kai gyvenam ramiai.Na,tas ramumas salyginis,nes su kiekviena sloga puliuoja ir ausytes,bet vis tiek gyvenam ramiai, nes nebereikia gert antibiotiku,neplysta bugneliai, vaikui nebeskauda.. rolleyes.gif
Supuliavus ausytems lasiname Ciloxan 4u.gif

Aciū kad atsiliepei.Visa tai labai pazistama.Kiek laiko vaikiukui,koks gyd state vamzdelius?mums si procedura irgi paskirta
Atsakyti
QUOTE(Naminė @ 2009 02 09, 16:02)
Aciū kad atsiliepei.Visa tai labai pazistama.Kiek laiko vaikiukui,koks gyd state vamzdelius?mums si procedura irgi paskirta

Vaikuciui 2.2men. Pirma karta vamzdeliai statyti 11men, antra karta 1.2men. Musu ausyciu gydytoja yra R.Martinkiene 4u.gif
Sekmes ir stiprybes Jums 4u.gif Laikykites 4u.gif
Atsakyti
Perskaiciau tema nuo pat pradziu,radau daug patarimu,aciu visoms.Antradieni mano mazyliui statys vamzdelius.O del antibiotiku as jau irgi pakraupus ,juos skyre nuo spalio kokius 8 kartus,jei ne daugiau.beje kas is Seskines poliklinikos geresne LOR Asadauskiene ar Drotviniene
Atsakyti
Sveikos mamytes,
gal galit papasakot kaip vyksta tu vamzdeliu istatymo procedura? Mums gydytojas pasake, kad uz bugneliu yra skyscio ir reiks statyti vamzdelius.Penktadieni vaziuojam pas gydytoja kuri paskirs sia procedura.Norisi daugiau apie tai zinot.Kaip supratau narkoze bus reikalinga.O kiek uztruks si procedura? Nuo ko priklauso vamzdeliu nesiojimo,buvimo laikas?Ar juos reiks pravalyt?
P.S nepykit, kad klausineju galbut tu paciu dalyku, bet neturiu laiko skaityt visos temos.Mano mazoji tik valandziuke pietu pamiega.
Aciu
Atsakyti
QUOTE(Liepapa @ 2009 02 18, 16:27)
Sveikos mamytes,
gal galit papasakot kaip vyksta tu vamzdeliu istatymo procedura? Mums gydytojas pasake, kad uz bugneliu yra skyscio ir reiks statyti vamzdelius.Penktadieni vaziuojam pas gydytoja kuri paskirs sia procedura.Norisi daugiau apie tai zinot.Kaip supratau narkoze bus reikalinga.O kiek uztruks si procedura? Nuo ko priklauso vamzdeliu nesiojimo,buvimo laikas?Ar juos reiks pravalyt?
P.S nepykit, kad klausineju galbut tu paciu dalyku, bet neturiu laiko skaityt visos temos.Mano mazoji tik valandziuke pietu pamiega.
Aciu

vakar mano maziui atliko sią operaciją,ji truko 45 min,narkoze bendra,mes vakar ir namo grizom ,nes jis puikiai jauciasi,pasirodyt liepe po savaites,3 d. lasint ciloksano lasiukus,o laikosi jie apie 8 men vidutiniskai,tai labai individualu.Apie ju pravalyma nieko nezinau,po savaites paklausiu.Tada ir parasysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Naminė @ 2009 02 18, 15:58)
vakar  mano maziui atliko sią operaciją,ji truko 45 min,narkoze bendra,mes vakar ir namo grizom ,nes jis puikiai jauciasi,pasirodyt liepe po savaites,3 d. lasint ciloksano lasiukus,o laikosi jie apie 8 men vidutiniskai,tai labai individualu.Apie ju pravalyma nieko nezinau,po savaites paklausiu.Tada ir parasysiu smile.gif

Aciu, kad dalinates patirtim wub.gif Lauksim tolesniu naujienu.
Atsakyti
Sveikos,

Mano maziukas jau virs metu su tais vamzdukais,bet net neisivaizduoju kada juos isims ar jie patys iskris. O ir nenoreciau,kad isimtu,nes dabar ramiai gyvenam rolleyes.gif
Valyt ju niekaip nereikia schmoll.gif
Atsakyti
na mano dukriukui cia vos keleta dienu atgal irgi supuliavo ir kraujavo,tai greitu smugiu i santariskes vaziavom,nes visa naktele verke verysad.gif... skyle bugnelyje... israse Ciloxan ir antibijotikus...laukiam rytojau,vaziuojam pas Lor verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kemppinele @ 2009 02 19, 22:29)
na mano dukriukui cia vos keleta dienu atgal irgi supuliavo ir kraujavo,tai greitu smugiu i santariskes vaziavom,nes visa naktele verke verysad.gif... skyle bugnelyje... israse  Ciloxan ir antibijotikus...laukiam rytojau,vaziuojam pas Lor verysad.gif



Laikykitės
Atsakyti
Mes ka tik is gydytojos.Paskyre mums operacijos data.Nuramino, papasakoja kas ir kaip bus daroma.Parode tuos vamzdukus.Mazuciai jie, bet juk ir ausyte dar maza.Daugmaz metams laiko tie vamzdukai.Jie pasisalina patys, arba isimami.Specialios prieziuros nereikia.Tai vat db lauksim didziosios dienos.
Atsakyti
sveikos mamytes,
visas forumo tmeles apziurineju ir bandau suprasti kas gali buti mano maziukui. Yra panasiu simptomu kaip ausu uzdegimui, bet temperaturos neturime, kartai buna karstas pakausiukas. Per miegus krupcioja verysad.gif Taciau tie krupciojimai dar susije ir su miego apnejomis. Lankome baseina, tad ir pradejau nerimauti, ypac kad siandien jis labai neramus.
Atsakyti