Įkraunama...
Įkraunama...

Migrena

QUOTE(inc @ 2006 03 02, 16:12)
vertimas:)...
susirgimas gali pasireikšti peršalus, užpuolus infekcijai, kažkokiam geimoritui(nežinau kas tai), sinusitui, eant dantų ligoms. Pasireiškia priepuolinais aštriais skausmais, kurie labiausiai jaučiasi čiaudėjant, sukiojant galvą ir kaklą, kramtant. Skausmai gali plisti nuo trišakio iki dvišakio nervo...

akupresūros knygutėje radau dar šį tą...
"Trišakio nervo neuralgija(skausmas dėl nervo pakenkimo). Tai pjaunantis ar į elektros srovės poveikį panašus skausmas, dėl kurio parausta oda(man lyg nerausdavo), juntamas kaštis, teka ašaros ar stipriai prakaituojama. Nervą gali pakenkti ir medžiagų apykaitos sutrikimai, infekcijos, prie nervo esantis tumoras (auglys), sinusitas, dantų ligos. skausmai atsiranda kalbant, kramtant, liečiant veidą ar veikiant šalčiui.
nu pas mane liktaisnera tokiu pojuciu gal man rimtai sukaklu kas nors kaip cia rase viena
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2006 03 03, 12:57)
nu pas mane liktaisnera tokiu pojuciu gal man rimtai sukaklu kas nors kaip cia rase viena


kaip tavo galva, pandute? gal ką išsiaiškinai?
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2006 03 07, 09:46)
kaip tavo galva, pandute? gal ką išsiaiškinai?
labas nedar nieko nedare bus tyrimas kovo 20 bet man yra toki dare tai nieko neparode tie tyrimai
Atsakyti
Gal kas sergate migrena. Nes man jau nusibodo iki gyvo kaulo migreniniai galvos skausmai doh.gif Neįmano nei dirbti, nei vaiko net prižiūrėti doh.gif
Pasidalinkime patarimais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2006 03 14, 01:15)
Gal kas sergate migrena. Nes man jau nusibodo iki gyvo kaulo migreniniai galvos skausmai  doh.gif Neįmano nei dirbti, nei vaiko net prižiūrėti  doh.gif
Pasidalinkime patarimais  mirksiukas.gif

Sergu ir stipriai,ir dažnai,bet man jokie patarimai nepasitvirtino schmoll.gif taip ir vargstu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Cezarija @ 2006 03 18, 22:39)
Sergu ir stipriai,ir dažnai,bet man jokie patarimai nepasitvirtino schmoll.gif taip ir vargstu verysad.gif
o ka jus skaitot stiprus skausmai?man tai tragedija tirpsta viena kuno puse liezuvis neina kalbet vemiu galva plista nu tragedija noriu isvaziuot i uzsieni bijau ten niekam nepasakysi kad sergi migrena ir negali eit i darba kaip spicialiai nepadeda net migreniniai vaistai nesiseka jauciuos kaip bobule su tom ligom savo
Atsakyti
Na va,sugryzo pas mane sita bjaurybe,nebuvo su mirguliavimais ir vemimais jau 3.5 metu,nuo praeito antradienio jau buvo tris kartus,na verkti norisi,seniau uzeidavo i puse metu,i metus karta,kas 2-3 metai-ivairiai,nevarginanciai su metinem pertraukom,o dabar vos ne kas antra diena verysad.gif ,sianakt nakti puse keturiu prabudau nuo mirgejimo,bet stengiausi gulet,tai praejo ir visa laime nepykino,nes uzmigau,na jeigu taip toliau bus,invalidumas garantuotas....Labai turejau daug nervu,tai sakau dabar gal organizas reaguoja i atsipalaidavima ,ar kaip ????Zodziu baisu,uzjauciu jus visas ir save,bandysiu eit i vaistine kokiu lasiuku,vitaminu ar ko,net nezinau mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remka: 21 kovo 2006 - 11:45
o,aš kovoju su šia liga jau 14 metu. verysad.gif Kur tik nebuvau,ka tik nedariau...Prieš metus kaiko nuejau i galvos kompiuterine tomografija.Jos metu nustate,kad pas mane paralitine migrena(pykinimas,mirgčiojimas akyse,tirpsta viena veido puse,ranka ir beprotiškai stiprus galvos skausmai), kuri itakoja galvos smegenu pabrinkimui.Mano neuropatologe išraše analgetikus(nuo skausmo) ir antidepresantus-jie veikia raminančiai ir migrenos priepuolio metu ju pagalba išsiplečia galvos smegenu kraujagysles ir palengveja bukle.
Atsakyti
Pandute,gal tau išvarža stuburo,spaudžia nervą,todel tirpsta rankos,kaklas nejautrus,širdis į tai reaguoja.bandyk pasidaryt stuburo tomografinę nuotrauką,mano vyrui vis nugarą paskaudėdavo,koja lyg aptirpus ir štai liepia operuot verysad.gif vienam pažystamam rankas taip atėmė,vis per stuburą

O aš tai prie jūsų,paženklintų migrena jungiuos,ena sau ta liga po velnių...išmuša iš pusiausvyros ilgam ir mane ir šeimos narius,o vos pajutus pirmus simptomus geriu dvi tabletes analgino,tai nors skausmas ne toks žudantis būna unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jjulia @ 2006 03 21, 20:58)
Mano neuropatologe išraše analgetikus(nuo skausmo) ir antidepresantus-jie veikia raminančiai ir migrenos priepuolio metu ju pagalba išsiplečia galvos smegenu kraujagysles ir palengveja bukle.

man irgi situos depresantus israse bet as nenoriu ju gerti.. ax.gif jei geri gal gali papasakok kaip jie tave veikia ir ar padeda? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2006 03 21, 22:49)
man irgi situos depresantus israse bet as nenoriu ju gerti.. ax.gif  jei geri gal gali papasakok kaip jie tave veikia ir ar padeda?  blush2.gif

Šiaip mano priepuoliai trunka 2 paras, ir paskutinio priepuolio metu taip buvau išsekusi ir išvargusi,net vyras pats nuvažiavo pas daktare paimti recepto.Aš nežinau gal tai sutapymas,nes juos išgeriau tik po paros nuo priepuolio pradžios,o gal ištikruju veiksmingi vaistai.Kai tik prasidejo migrena išgeriau 2 tabletes analgino ir 2 citramono.O,kai išgeri antidepresantus,butinai iškarto atsigulti 5 minutem,nes poveikis labai stiprus-svaigsta galva jau po minutes,nes išsiplečia galvos smegenu kraujagysles,kurios del migrenos buvo susiaurejusios.Pažiuresiu,kaip bus sekanti karta...Nors jau 2 men,kaip ramiai gyvenu(tfu,tfu,tfu...) smile.gif
Atsakyti
Man dabar trys dienos,praktiskai isbrauktos,na vyras kaip ir nesupranta,sako fifu liga,nors pats turi ta dovanele,kurios nepripazysta,o vadina skrandzio apsinuodijimu,kaip mirgejimas buna,o paskui vemia biggrin.gif
Atsakyti