Įkraunama...
Įkraunama...

Migrena

QUOTE(Betukas @ 2006 03 27, 18:45)
Labas visoms likimo draugėms 4u.gif
Ar esat kas vartojusi Naramig? Ar padeda? Kokius taip vartojat papildus ar šiaip lašiukus kad raminti nervus? Nes mano migrena tik nerviškai išprovokuota.  verysad.gif

Jau rašiau,kad man padėjo "mozgovyje kapsuly",šenšemin maisto papildas ,nesuprantu kaip galite nuodyti savo organizma sintetika .Negaliu sakyti kad tai pigu ,bet aš dedu viską į ateitį. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Beti @ 2006 03 27, 18:32)
Jau rašiau,kad man padėjo "mozgovyje kapsuly",šenšemin maisto papildas ,nesuprantu kaip galite  nuodyti savo organizma sintetika .Negaliu sakyti kad tai pigu ,bet aš dedu viską į ateitį. g.gif

o kur tų šenšemin papildų yra ir kiek kainuoja tie mozgovye kažkaip apie tokius dar neteko girdėt g.gif
Atsakyti
Diskusija gan didele apie migrena,bet prieinu isvadas,kad priepuoliai yra skirtingi ir vienai padeda viena,kitai kita,zodziu gydomes taip,kaip kiekvienai atrodo teisinga..... 4u.gif
bjauriausiai tai va kas:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remka: 27 kovo 2006 - 20:03
Mano sūnus nuo mažens serga migrena (jam jau 16 m.), Gydytojai buvo išrašę Tanakano, gerinančio smegenų kraujotaką. Padėjo. Bet jis yra brangus, šeimos gydytojas negali išrašyti kompensuojamų. Dabar naudojame ginkmedžio preparatus, bet būna migrenos priepuolių. Esu išmokiusi nešiotis vaistų(vartoja amerikietišką Advil). O jei iš anksto tik pajutęs negerumą, vaistų neišgeria, tai padeda tik leidžiamas analginas. Tik gerai, kad jo prireikia labai retai.
Atsakyti
QUOTE(Beti @ 2006 03 27, 18:33)
Papildyta:

Laba diena.Rašau pirmą kartą nors esu 4 vaikų mama ir bandau savo problemas spręsti pati (kas liečia sveikata).Pati nuo vaikystės kankinama galvos skausmų vis ieškojau ,kas galėtų padėti ir galima sakyti kad radau ,nes pati esu prieš tradicinius vaistus(kurie man niekada nepadėjo ,o tik pinigus iškeidau)pradėjau gerti kinietiškus šenšimin preparatus,na ir rezultatas buvo stulbinantis ,nes tai sustabilizavo mano nervu sistema,ir panaikino galvos skausmus. thumbup.gif  thumbup.gif
sveika o kur pirkt tuos zensenio aparatus?ir kaip jie turi vadintis?

Atsakyti
Sveikutės.Tiesa sako ,kad yra sk irtingi migrenos skausmai,bet gali tik skirtingai laiko atzvilgiu(vieniems praeina greičiau kitiems reikai ilgesnio gydymo kurso).Galite pasiskaityti e-mail:sss@sigcess.com.Konkrečiai aš vartojau taip ir vadinasi "Mozgovyje kapsuly"(lietuviškas vertimas skamba nekaip,tai rašiau rusiškai).Jų kaina nuo 75 lt. iki 128 lt.Tačiau jeigu norite aiškiau, yra biuras kuriame dirba žmonės ,daug žinantys apie tuos preparatus,o taip pat konsultuoja daktaras(žodžiu nori imi nori ne).Adresas turėtų būti e-maile(pati būnu kieikvieną trečiadienį ir ketvirtadienį,tai žinau ,kad gatvė Pilies ,o kuris numeris nežinau).Kas neaišku ,klauskite,reikės tai ir parodysiu kur tai yra. smile.gif smile.gif smile.gif
Papildyta:
Pamiršau pasakyti ,kad tai yra Vilniuje,nors yra ir kituose miestuose .
Atsakyti
QUOTE(Žemaika @ 2006 03 27, 22:13)
Mano sūnus nuo mažens serga migrena (jam jau 16 m.), Gydytojai buvo išrašę Tanakano, gerinančio smegenų kraujotaką. Padėjo. Bet jis yra brangus, šeimos gydytojas negali išrašyti kompensuojamų.


Su Tanakan nerizikuociau sitaip - gert del migrenos schmoll.gif Mano tetis ji geria jau ne viena men po stipraus insulto. Jis labai skystina krauja, taip kad man butu baisoka prisizaist. O kaina jo tai irgi doh.gif

Del sintetiniu preparatu - taip, nuodijames mes jais, bet nelabai yra is ko rinktis. Visi vaistai yra sintetika, o gydytojai ir patys pripazista - geriau tablete nuo skausmo negu skausmas. As vis bandau save itikint, kad sekancio priepuolio metu bandysiu atsilaikyti be vaistu ir t.t., bet...Kai uzeina skausmas, kai tampi panasi i gyva lavona, kai erzina bet koks kvapelis, bet kokia spalva, kujais kala i galva, kai atrodo, kad vienintele iseitis - nupjaut galva ir kita uzsidet (cia toks juodas siek tiek jumoras), geriu pirma pasitaikiusi vaista nuo skausmo. Siaip stengiuosi visuomet rankinuke nesiotis vaistu. Galu gale neisnesa man kisene pirkt tu zoliniu brangiu preparatu, kuriu poveiki kol kas esu linkusi vertinti skeptiskai - lai neisizeidzia tos, kurioms padejo.
Atsakyti
QUOTE(Ryza_Lape @ 2006 03 28, 13:14)
Su Tanakan nerizikuociau sitaip - gert del migrenos schmoll.gif Mano tetis ji geria jau ne viena men po stipraus insulto. Jis labai skystina krauja, taip kad man butu baisoka prisizaist. O kaina jo tai irgi doh.gif

Del sintetiniu preparatu - taip, nuodijames mes jais, bet nelabai yra is ko rinktis. Visi vaistai yra sintetika, o gydytojai ir patys pripazista - geriau tablete nuo skausmo negu skausmas. As vis bandau save itikint, kad sekancio priepuolio metu bandysiu atsilaikyti be vaistu ir t.t., bet...Kai uzeina skausmas, kai tampi panasi i gyva lavona, kai erzina bet koks kvapelis, bet kokia spalva, kujais kala i galva, kai atrodo, kad vienintele iseitis - nupjaut galva ir kita uzsidet (cia toks juodas siek tiek jumoras), geriu pirma pasitaikiusi vaista nuo skausmo. Siaip stengiuosi visuomet rankinuke nesiotis vaistu. Galu gale neisnesa man kisene pirkt tu zoliniu brangiu preparatu, kuriu poveiki kol kas esu linkusi vertinti skeptiskai - lai neisizeidzia tos, kurioms padejo.

Jokiu būdu negaliu pykti ,nes žmogus ne visada gali turėti tai kas gera(siaubinga,kai kišenėje nėra lišnu pinigėliu,taip ir kankinatės)Tiesa kai man nepadėjo antidepresantai,nuėjusi pas gydytoją paprašiau kad duotų vaistų ,bet tik ne sintetikos,tai jis nusijuokė ir pasakė,kaip žolininkei duos pabandyti tą patį Tanakan,bet išgėrusi visą dėžutę nepajaučiau nieko,o išleidau 92 lt.(o tos kapsulės kainavo man tik 75 lt.,tai didmeninės prekybos kaina).Jeigu reikia infor. galite rašyti tiesiai į mano saitą satuva@one.lt.Iki Sėkmės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryza_Lape @ 2006 03 28, 13:14)
Su Tanakan nerizikuociau sitaip - gert del migrenos schmoll.gif Mano tetis ji geria jau ne viena men po stipraus insulto. Jis labai skystina krauja, taip kad man butu baisoka prisizaist. O kaina jo tai irgi doh.gif

Del sintetiniu preparatu - taip, nuodijames mes jais, bet nelabai yra is ko rinktis. Visi vaistai yra sintetika, o gydytojai ir patys pripazista - geriau tablete nuo skausmo negu skausmas. As vis bandau save itikint, kad sekancio priepuolio metu bandysiu atsilaikyti be vaistu ir t.t., bet...Kai uzeina skausmas, kai tampi panasi i gyva lavona, kai erzina bet koks kvapelis, bet kokia spalva, kujais kala i galva, kai atrodo, kad vienintele iseitis - nupjaut galva ir kita uzsidet (cia toks juodas siek tiek jumoras), geriu pirma pasitaikiusi vaista nuo skausmo. Siaip stengiuosi visuomet rankinuke nesiotis vaistu. Galu gale neisnesa man kisene pirkt tu zoliniu brangiu preparatu, kuriu poveiki kol kas esu linkusi vertinti skeptiskai - lai neisizeidzia tos, kurioms padejo.

Vaistas išrašytas ne tik nuo migrenos. Sūnui nuo gimdymo traumos smegenų kraujotakos sutrikimas, vaistus išrašė neuropatologė. Be to šiuo mrtu mes jų ir negeriame. Tanakanas bene geriausiai ištirtas iš visų ginkmedžio preparatų ir geriausiai išvalytas, todėl jo šalutinis poveikis mažiausias iš visų ginkmedžio preparatų.
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2006 03 27, 19:16)
man zomig per brangus..  blink.gif subankrutuociau jei kiekvieno priepuolio metu gerciau..  schmoll.gif o padeda tai ne geriau nei pvz saridonas.. o vat pykinimas jo isgerus man dar sustipreja, ko nebuna isgerus paprastus analgetikus..  isgerus zomig'o galiu garantuot kad teks padraugaut su unitazu  doh.gif

p.s. beje kiek zinau zomig turetu buti kompensuojamas oficialiems migrenininkams. kokia tada jo kaina?  g.gif



Taip, kompensuojamas, bet man gydytoja prirašė kažkokius kitokius vaistus (tipo truputį pigesni nei ZOMIG), bet man jie nelabai padėjo, o kad galėčiau pasikeisti vaistus reikia vėl eiti pas gydytoją, o kad nueiti išsirašyti vaistų reikia registruotis konsultacijai, kas kainuoja panašiai tiek, kiek kompensuojami vaistai. Kaip jau minejau radau gero kai pigesnį pakaitalą, tai - IBUMETIN. Savaime aišku, kiekvienas prisiderina tai, kas jam geriau. Mane asmeniškai nuo saridono pradeda dusinti, atsiranda toks labai keistas nemalonus jausmas.
Atsakyti
O gal kas išbandėt MIGRANEL ROLL pieštuką?Sakė naujiena.Kainuoja 22lt.
Atsakyti
Pabandyk Tianshi produkciją. Gal padės "biokalcis" protinei veiklai gerinti. Šiaip galima pasidaryti tyrimus Folio metodu ir pasiaiškinti ko trūksta organizme. Sako padeda.
Atsakyti