Įkraunama...
Įkraunama...

Kolekcionuoju magnetukus.

QUOTE(Siracusa @ 2006 10 25, 17:32)
Turiu atliekamo cukraus is Hiltono, gal reikia? mirksiukas.gif ar turi is sito? g.gif


ish tiesu man reiketu kada prisest ir susiziuret, ka ash turiu lotuliukas.gif vis zadu ta padaryt ir laiko nerandu doh.gif
Atsakyti
tingejau nurinkinet kitas cincikliuskas nuo saldiko, atsirinksit kur magnetai hihihi.gif ale kad cia daugiau semku nei ju, nu zodziu doh.gif hihihi.gif

user posted image

ir dar puse apgadintu dukros deka doh.gif ypac ta karve be papu ir ragu is Austrijos gerai atrodo lotuliukas.gif
Atsakyti
Siracusa, labai mielos karvytes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linaj @ 2006 10 26, 12:19)
Siracusa, labai mielos karvytes  thumbup.gif


aciu aciuks.gif
Atsakyti
man irgi karvytes patiko thumbup.gif
Atsakyti
as irgi kaip kelios mergytes cukriukus renku blush2.gif ale, dar labai mazyte ta mano kolekcija blush2.gif doh.gif koki 15 tik teturiu, bet irgi draugai, pazistami, gimines ir artimieji ipareigoti man cukriukus rinkti blush2.gif
tai tikiuosi kolekcija sparciai dides thumbup.gif
o magnetukus tik keli turiu, bet irgi toks begalinis noras juos kolekcionuot atsirado blush2.gif
Atsakyti
vaje ,pti uzvediau tema, ir pamaniau kad nebus bendraminciu.
reiks ir man idet savo kolekcija.
turiu nemazai,jau liguistai visu prasineju parvezt.
gal kas turit po kelis vienodus?supirkciau smile.gif
Atsakyti
Judrioji, kur Tavo kolekcija, idek bigsmile.gif
Atsakyti
Ačiū Judrioji už užvestą temą thumbup.gif
Netyčia radau, tai taip gera ant dūšios pasidarė. Aš irgi juos kolekcionuoju maždaug 5 metai. Jau baigiu visas šaldytuvo dureles užpildyti. Draugai ir tėvai juokiasi, kad dureles svorio neatlaikys. Viskas prasidėjo, kai po antro kurso buvau braškiauti Škotijoj ir parsivežiau pirmąjį magnetuką. Nuo to laiko, kur bebūnų svarbiausias tikslas magnetukai. Ir draugų prašau, kad parvežtų - atsiųstų.
Tolimiausi mano magnetukai yra iš Japonijos, Taivano, JAV, Meksikos.

Papasakokit savo magnetukų istorijas, gal kokių ypatingų yra. Ir dėkit nuotraukas smile.gif

Va mano nuotrauka, deja ji šiek tiek sena, daryta liepą, nuo to laiko dar atsirado ir daugiau magnetukų.
Kažkaip man neleidžia įdėti paveiksliuko, tai įdedu linką:
Magnetukai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kuuzia: 20 lapkričio 2006 - 14:25
kuuzia, nu ir kolekcija thumbup.gif naujo saldiko tuoj reikes hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Siracusa @ 2006 11 20, 14:37)
kuuzia, nu ir kolekcija  thumbup.gif naujo saldiko tuoj reikes hihihi.gif


Jaja, gerai, kad šaldytyvas stovi taip, kad dar vienas šonas laisvas yra. biggrin.gif
Atsakyti
Gražios jūsų kolekcijos drinks_cheers.gif
magnetukų kolekcionavimas jau mada tapo - su kuo pasišnekėčiau- visi turi biggrin.gif
mano kolekcija menka - pirmasis magnetukas atirado gal 1997. O dabar jų iš viso 5 lotuliukas.gif Suomija, Kanada, Anglija, Holivudas ir San Franciskas. Ale vistiek kolekcioniere egypt.gif
Atsakyti