Įkraunama...
Įkraunama...

Kolekcionuoju magnetukus.

Gal atsirado dar kolekcionieriu? smile.gif
Atsakyti
sveikutes,
as tai negaliu pasakyt, kad esu kolekcioniere - na samoningai apie tai niekada iki siol negalvojau bigsmile.gif
kolekcija kolkas nedidele, bet po truputi dideja: turiu is londono, kretos, estijos (saarema ir hiiumaa salu), sankt peterburgo, taip pat sentencijos is juokingi uzrasai is anglijos ir belgijos.. rolleyes.gif
berods kazkur stakciuje voliojasi 1 is sankt peterburgo 'dovanoms', tad jei ka nors domina.. mirksiukas.gif nors siaip nera labai grazus.. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yume: 21 spalio 2008 - 10:25
QUOTE(yume @ 2008 10 21, 10:22)
sveikutes,
as tai negaliu pasakyt, kad esu kolekcioniere - na samoningai apie tai niekada iki siol negalvojau  bigsmile.gif
kolekcija kolkas nedidele, bet po truputi dideja: turiu is londono, kretos, estijos (saarema ir hiiumaa salu), sankt peterburgo, taip pat sentencijos is juokingi uzrasai is anglijos ir belgijos..  rolleyes.gif
berods kazkur stakciuje voliojasi 1 is sankt peterburgo 'dovanoms', tad jei ka nors domina..  mirksiukas.gif nors siaip nera labai grazus..  unsure.gif



O kaip smagu kad atsirado dar bendraminčių. Aš tai pasidaryti savo visų magnetukų puslapį ir sudėti visų nuotraukas ir aprašymas. Nors ir labai lėtai, bet darbas juda į priekį smile.gif
Atsakyti
As samoningai niekad nekolekcionavau, tiesiog ju vis daugiau ir daugiau kaupesi...biggrin.gif
Dabar tai gal ir galima kolekcija pavadint... Turiu is Ispanijos, Prancuzijos, Belgijos, Slovakijos Slovėnijos, Vokietijos(žodžiu, daugumos Europos šalių), Gruzijos(3), Azerbaidžiano, Armėnijos, JAV iš skirtingų valstijų, P. Korėjos...
Atsakyti
user posted image

turiu viena magnetuka, kuri mielai padovanociau kuriai nors is jusu smile.gif
jis pas mane ant saldytuvo nesiderina biggrin.gif
beje as is kauno wink.gif
Atsakyti
QUOTE(rassa_ @ 2008 11 10, 15:11)
user posted image

turiu viena magnetuka, kuri mielai padovanociau kuriai nors is jusu smile.gif
jis pas mane ant saldytuvo nesiderina  biggrin.gif
beje as is kauno wink.gif



as as as smile.gif noriuuuuu.
as taip pat is kauno drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo friske: 10 lapkričio 2008 - 20:30
gal kas turit magnetuku alaus tematika?
Atsakyti
beje magnetukų kolekcionierius kviečiu užsukti į www.gildija.org
Atsakyti
Labuka,

As taip pat renku magnetukus na jie visi keliauja ant saldytuvo... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinaa @ 2008 11 25, 22:48)
Labuka,

As taip pat renku magnetukus na jie visi keliauja ant saldytuvo... lotuliukas.gif



Pas mane jau nebetelpa ant šaldytuvo, gavau dovanų dvi magnetines lentas, tik silpnokos jos, ne visus magnetus laiko
Atsakyti
as ir savotiska kolekcioniere
tiksliau amgnetukus darau pati blush2.gif
stai keletas
user posted image
ir dar pulkelis
user posted image

dazniausiai juo isdovanoju draugam, sveciam smile.gif
ir pries kaledas visus apdalinu wub.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif

netycia uztikau kolekcionieriu skyreli.. smile.gif as taip pat is kiekvienos keliones parsivezu po viena ar du magnetukus ir turiu ju gal apie 80 siuo metu... vos telpa ant saldytuvo smile.gif si manija jau taip iaugo i krauja, kad keliaujant pirmiausiai akys krypsta kur pardavinejami siuvenyrai - magnetukai ir dar renku mazus stikliukus su tos salies/miesto uzrasu ar vaizdu...
Atsakyti