Įkraunama...
Įkraunama...

Turiu tik...

Tkrai isbandysiu, nes turiu autoklava su nustatoma temperatura, aciu uz
ideja. Man svarainiai - taurus vaisiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 09 03, 10:46)

aciu 4u.gif

o jei neturiu spec. termometro, ar imanoma?
Atsakyti
QUOTE(astaria @ 2009 09 03, 19:54)
aciu  4u.gif

o jei neturiu spec. termometro, ar imanoma?

Nėra už ką, kad tik patiktų mirksiukas.gif

Paskambinau mamai ir paklausiau, ar įmanoma be termometro tinkamai iškaitinti, tai sakė, kad maždaug 10-15 pakaitinti (kai jau puode vanduo verda) kai stiklainiuose pradeda smarkiai kilti burbuliukai, sirupe ta prasme, tada jau imti, uždaryti, apversti ir šiltai apklojus laikyti kol visai atvės ir nešti į rūsį mirksiukas.gif

Beje tų termometrų būna pirkti santechnikos parduotuvėse 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 09 03, 20:53)
Nėra už ką, kad tik patiktų  mirksiukas.gif

Paskambinau mamai ir paklausiau, ar įmanoma be termometro tinkamai iškaitinti, tai sakė, kad maždaug 10-15 pakaitinti (kai jau puode vanduo verda) kai stiklainiuose pradeda smarkiai kilti burbuliukai, sirupe ta prasme, tada jau imti, uždaryti, apversti ir šiltai apklojus laikyti kol visai atvės ir nešti į rūsį  mirksiukas.gif

Beje tų termometrų būna pirkti santechnikos parduotuvėse  4u.gif


santechnikos? bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2009 09 04, 13:49)
santechnikos? bigsmile.gif

Na taip, ten kur visokios Šlangutės, vamzdeliai, čiaupai, dušo kabinos smile.gif Bent jau mes ten pirkom.
Atsakyti
turiu tik jogurto ir uogienes, noriu pyrago unsure.gif gal kokį receptuką žinot?
Atsakyti
QUOTE(Jaskolka @ 2009 09 12, 15:35)
turiu tik jogurto ir uogienes, noriu pyrago  unsure.gif gal kokį receptuką žinot?

Aš kepu tokį pyragą :
1 stiklinė grietinės arba šiuo atveju jogurtas
1 stiklinė cukraus
1 stiklinė uogienės
2 kiaušiniai
2 šaukšteliai sodos
1-2 stiklinės miltų, priklauso nuo uogienės tirštumo, viską išmakaluoji ir liuks pyragas thumbup.gif toks kaip meduolis , šlapokas mirksiukas.gif thumbup.gif viršų pabarstau cukraus pudra.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 13 rugsėjo 2009 - 19:53
Sveikos 4u.gif
Nusipirkau tortoliju, gaminau pagal viena recepta is SM su lasisa, bet gavosi ziauriai neskaniai... Ir liko dar 3, bet nezinau ka su jom daryti, nes kiek randu receptu, visur reikia orkaites, o as jos neturiu, tiksliau turiu bet neveikia..Gal kas zinot kaip jas panaudoti blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(mickute7 @ 2009 08 16, 13:03)
Ką tik kaimynas atnešė kiaulių skurelių už dyką  kokią porą kilų. Dabar mastau ką čia daryt su jomis  g.gif

o pabandykit orkaitej iskept pamarinavus prieskoniuose, kaip buna pirkti prie alaus tokios traskios.. Tik va negaliu pasiulyt jokio recepto tik ideja, nes pati neturiu orkaites negaliu pabandyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(InesaP @ 2009 09 13, 22:56)
Sveikos 4u.gif
o pabandykit orkaitej iskept pamarinavus prieskoniuose, kaip buna pirkti prie alaus tokios traskios.. Tik va negaliu pasiulyt jokio recepto tik ideja, nes pati neturiu orkaites negaliu pabandyt ax.gif

idėja įdomi mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos mergytes,

Turiu menkiu kepeneliu, zinau, kad daromos salotos...Ale gal kas zinot ka man is ju daryt? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Besi L @ 2009 09 22, 10:16)
Sveikos mergytes,

Turiu menkiu kepeneliu, zinau, kad daromos salotos...Ale gal kas zinot ka man is ju daryt? blink.gif


oboože kad taip man kas menkių kepenėlių..............................................
beje - kur gavote,jei ne paslaptis?
siūlyčiau jas padruskinti, įmesti pipiro grūdelių, lauro lapelių ir sudėjus į stiklainukus puode vandens pakaitinti.
arba į puodą šliūkštelti aliejaus, pakaitinti kelias minutes kepenėles, įdėsti prieskonių, svogūnų, sublenderiuoti ir bus paštetas (jei kažkas nenori jų valgyti visų - puiki išeitis).





Atsakyti
Sveikos merginos.Turiu mieziniu dribsniu,bet nelabai zinau ka is ju gaminti,tik kose.Gal ka darot idomesnio?Gal kokius sausainiusar kotletus?
Atsakyti