Įkraunama...
Įkraunama...

žindančios mamos nuotraukos

nuostabios nuotraukos wub.gif
Atsakyti
visu nuotraukos wub.gif idedu ir as savo
user posted image
Atsakyti
nuostabios foto smile.gif) Mes ir turim keleta foto maitinant, bet ne tokiu artimai fotkintu smile.gif) svarbu man atsiminimuose liks tai smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(meduolia @ 2010 08 26, 09:12)
user posted image

pasirodo ir mes  biggrin.gif mano suneliui cia 5 menesiai, maitinu iki siol  thumbup.gif

noriu pagirti visas mamas, kurios cia ideda nuotraukas  thumbup.gif labai grazhu, ikvepia toliau maitinti savo mylimukus, nuostabesnio proceso su savo vaikeliu tikriausiai nera  drinks_cheers.gif



Labai graži nuotrauka wub.gif

o čia mes. bandžiau iš viršaus

user posted image
Atsakyti
o mes čia tik ką gimę ieškome pirmąkart papuko biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(linkakalinka @ 2010 11 29, 13:16)
o mes čia tik ką gimę ieškome pirmąkart papuko  biggrin.gif
user posted image


Vajei, kaip smagu tureti tokia nuotrauka :-)

Man irgi labai labai grazios visos nuotraukos; ir net buitines man siltesnes negu profesionalios fotoshopu taisytos... Buitineje nuotraukoje man labai jaucias akimirkos svarba, rysys, siluma... Saunuoles mamytes!

Man nedasilo pasifotkint, bet gi dar ne velu :-) prasysiu MB pafalbos :-)
Atsakyti
Nenoriu nieko izeisti, sorry, bet man visai negrazu tos "buitines" nuotraukos schmoll.gif kaip jau rase kelios forumietes.
Aisku kiekvienai grazi grazi jos foto, bet ziureti i svetimas man nei grazu, nei malonu - ypac i tokias visai buitines, kur tik (.) istrauktas, o dar sujaukta lova ar metosi kazkokie daiktai antram plane unsure.gif Tokios tik asmeniniam seimos albumui tinka. Bent jau as nedeciau tokiu foto...
Sakysit negrazu - neziurek, bet iejusi i tema tikejausi tikrai graziu foto, o tokiu tik kelias pamaciau. Leidau sau pasisakyti kaip pasisake ir ta kuri sake kad tokios foto negrazu tik nezindancioms, neturincioms vaiku ir t.t. As ir zindziau, ir vaika turiu, ir myliu ji, ir vaikai man grazus, bet...Ne visos turi geretis ir girti, ne visoms grazu.

Labai grazia foto idejo Meduolia, tokia meniska thumbup.gif Va tokios foto tikrai grazios, manau niekas nepriestaraus thumbup.gif

Cia tik mano nuomone, nepykit labai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marina861: 09 gruodžio 2010 - 01:41
Super, man labai grazu tokios nuotraukos aisku turi buti graziai nufotografuota bet kazkodel savo tokios neturiu g.gif
Atsakyti