Įkraunama...
Įkraunama...

Lauko sūpynės, žaidimų aikštelės

Mes vyresneliui nupirkom batuta,kol vasara mazajam pripusta nedidele pilis sokinejimui,smelio deze jau nupirkta,liko tik smeli i ja nupirkti,supyniu kolkas neplanuojam
Atsakyti
Sveikos, mamytės. Mes turim blogą patirtį su Simedva. Derinom, derinom, sumokėjom avansą, bet taip ir likom be lauko žaidimų aikštelės. Sumokėtą avansą galiausiai gražino. Jei jums nerūpi kokybė, turit daug kantrybės ar nesvarbu kaip atrodys medinė lauko žaidimų aikštelė, galit bandyti su jais bendrauti. Jei kam rūpi smulkiau, rašykit į až.
Atsakyti
Kažkada vis galvojau, kad na vistiek ateis diena kai mano vaikai turės super turbo žaidimų aikštelę smile.gif........ir štai taip sakant statėme statėme ir pagaliau pastatėme rojų žemėje vaikams kieme biggrin.gif
user posted image

na... šiemet jau tik padangas padarėm, ale man jos tiek patiko, kad nusprendžiau pasiūlyti idėja smile.gif)) man vis norėjosi kažkokios saugios tvorelės...na, kad žaidimų aikštelė turėtų savo ribas...
user posted image
...turiu paminėt, kad padangų idėja radau naršydama užsienio saituose tai pigiausias SPALVINGIAUSIAS aikštelės apribojimo būdas...ir net neįsivaizduojat kiek veiklos ten prisigalvoja vaikai... užlipt, pralist, peršokt (aišku, pas mus kompanija susidaro kai kaimynų ateina vaikai beveik darželis tada prasideda estafetes..)... visa kita ne pigu, bet pažėkit į mano profilį kiek aš turiu vaikų biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif taigi tada visai viskas pigu pasidaro smile.gif ir vėl reikia smėlio papildymo smile.gif...

Beje medinės aikštelės yra labai trumpalaikės, dėl to man tai jos labai nepatinka...o smėlio dėžė...na kažkada mes nuo jos irgi pradėjom.....tik kad galutiniam rezultate smelio buvo visur tik ne smėlio dėžėj lotuliukas.gif va taip mūsų smėlio dėžutė, TAPO 8*8m. smėlio "DĖŽE", aišku be to dar turim 4 m. batutą...mažiuką baseiną.....futbolo vartus...na žodžiu, kad tik tų pramogų jiems nepritrūktų lotuliukas.gif

Sėkmės kuriant, planuojant kiemo grožybes vaikams 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žmona: 18 birželio 2013 - 14:39
QUOTE(arielė26 @ 2013 06 13, 16:20)
Sveikos, mamytės. Mes turim blogą patirtį su Simedva. Derinom, derinom, sumokėjom avansą, bet taip ir likom be lauko žaidimų aikštelės. Sumokėtą avansą galiausiai gražino. Jei jums nerūpi kokybė, turit daug kantrybės ar nesvarbu kaip atrodys medinė lauko žaidimų aikštelė, galit bandyti su jais bendrauti. Jei kam rūpi smulkiau, rašykit į až.



pas mus atvirkščia patirtis , žadėjo per 4 savaites, o "pazyzus" ar nebūtų galima anksčiau pristatė po savaitės rolleyes.gif
kokybė - ne "high end", yra prie ko prisikabinti, bet ir ne pati blogiausia. Kolkas patenkinti, vaikai džiaugiasi, o kaip bus po metų-kitų pažiūrėsim...
Atsakyti
QUOTE(Žmona @ 2013 06 18, 14:34)
Kažkada vis galvojau, kad na vistiek ateis diena kai mano vaikai turės super turbo žaidimų aikštelę smile.gif........ir štai taip sakant statėme statėme ir pagaliau pastatėme rojų žemėje vaikams kieme  biggrin.gif 
user posted image

na... šiemet jau tik padangas padarėm, ale man jos tiek patiko, kad nusprendžiau pasiūlyti idėja smile.gif)) man vis norėjosi kažkokios saugios tvorelės...na, kad žaidimų aikštelė turėtų savo ribas...
user posted image
...turiu paminėt, kad padangų idėja radau naršydama užsienio saituose tai pigiausias SPALVINGIAUSIAS aikštelės apribojimo būdas...ir net neįsivaizduojat kiek veiklos ten prisigalvoja vaikai... užlipt, pralist, peršokt (aišku, pas mus kompanija susidaro kai kaimynų ateina vaikai beveik darželis tada prasideda estafetes..)... visa kita ne pigu, bet pažėkit į mano profilį kiek aš turiu vaikų  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif taigi tada visai viskas pigu pasidaro smile.gif ir vėl reikia smėlio papildymo smile.gif...

Beje medinės aikštelės yra labai trumpalaikės, dėl to man tai jos labai nepatinka...o smėlio dėžė...na kažkada mes nuo jos irgi pradėjom.....tik kad galutiniam rezultate smelio buvo visur tik ne smėlio dėžėj  lotuliukas.gif va taip mūsų smėlio dėžutė, TAPO 8*8m. smėlio "DĖŽE", aišku be to dar turim 4 m. batutą...mažiuką baseiną.....futbolo vartus...na žodžiu, kad tik tų pramogų jiems nepritrūktų  lotuliukas.gif

Sėkmės kuriant, planuojant kiemo grožybes vaikams  4u.gif



Skonio reikalas,zinoma.Padangos ir metalas plastikas is Taiwanio.Cia yra daugiau ideju kaip padangos panaudtoi biggrin.gif
https://www.facebook...IDEAS?sk=photos
Papildyta:
Dar padangu panaudojimo galimybe
https://www.facebook...622628177747830
Atsakyti
Žmona wub.gif thumbup.gif Super aikštelė VAIKAMS, padidinu raides, nes ši aikštelė yra skirta būtent jiems, o ne suaugusiems akis paganyt... Funkcionali aikštelė 10 balų.
Atsakyti
QUOTE(meistriukas45 @ 2013 06 18, 16:15)
Skonio reikalas,zinoma.....

apie kieno skonį kalbėsim dar svarbu........

Nenorėjau veltis, bet tiesiog..vardan kitų vaikų įsivelsiu biggrin.gif

Ar pirktume sau tokį automoblį važiuoti į darbą jei jis būtų suaugusiųjų dydžio?
user posted image

Ar statytumėte sau tokius baldus jei pagal dydį jie tiktų mūsų svetainei/miegamajam???
user posted image

Greičiausiai ne ar gi ne taip???

mes vaikams skaitom pasakas lietuviškas,rusiškas, vengriškas, ispaniškas(ar yra skirtumas vaikams??)......bet juk galime skaityti psichologinius romanus... bet ar jie jų klausys?

Kai ką nors darom TIKRAI vaikams (ne tik vaikų vardan) pažiūrėkim į tai vaikų akimis...

........ planuodami aikštelę visų pirma į ją žiūrėjom savo vaikų akim.....juk neseniai patys vaikai buvom, taip nesunku suprast ko norėjosi anuomet ir kas būtų patikę...

Tėvų skonis iš ties turėtų šiuo atveju eiti šiek tiek iš paskos, na nebent jei aikštelė statoma "kad kaimynas pavydėtų"..dar pridedant savo subtilu klasikini, modernų, provanco ir kt. skonį.....tada kitas reikalas.....

Tada mūsiškė būtų buvus klasikinė iki kaulų smegenų su provanco atspindžiais smile.gif))

Ir dar patarimas besirūpinantiems vaikų užimtumu įsigykit hamaką vacation1.gif vaikai žiauriai jį mėgsta smile.gif

Ačiū Marija cool.gif .va va VAIKUS ir norėjau akcentuot..kaip tik ilgai rašiau atsakymą anstesniam skaitytojui unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žmona: 19 birželio 2013 - 16:22
QUOTE(meistriukas45 @ 2013 06 18, 15:15)
Skonio reikalas,zinoma.Padangos ir metalas plastikas is Taiwanio.Cia yra daugiau ideju kaip padangos panaudtoi biggrin.gif
https://www.facebook...IDEAS?sk=photos
Papildyta:
Dar padangu panaudojimo galimybe
https://www.facebook...622628177747830

Lengviausia kritikuoti kitą, kuris kažką padarė dėl savo vaikų. Pasirodykite su savo įrengta žaidimų aikštele vaikams, aišku jeigu tokią esate bent mintyse įrengęs, norėčiau pasisemti idėjų mūsų būsimai aikštelei.
Žmona, ačiū už idėjas. Jūsų aikštelė nuostabi.
Atsakyti
Sveikos,merginos 4u.gif Pastate ir mums tetis supynes-ciuozynes.Ciuozynes dare is nerudijancios skardos...bet ji beveik neslenda doh.gif .Ta prasme slenda tik tada ,kai ant uzpakaliuko uzsirisa koki minksta megstuka,o su dzinsais,timpom,veliurinem kelnytem slydimo jokio....Paskaiciau temele,tai matau kad nemazai kas skardines turit...kaip pas jus?
Atsakyti
darželyje skardinės, tai irgi prastokai slysdavo...
Atsakyti
Labai aciu visiem, kas pasidalinat savo kurybos aikstelem, tokiom nestandartinem, saunu 4u.gif 4u.gif thumbup.gif
Mes irgi turim panasaus amziaus pabiruciu nemazai, tai ir veiklos jiems bandom sukurti biggrin.gif Paminesiu keleta dalyku, ka pasidarem tikrai nebrangiai ir ko kiekviename kieme lyg ir nera blush2.gif vyras padare tokia ale "gele" is skirtingu auksciu rastuku, juos nuzievinom ir nudarem, oi kaip ten jiems patinka laipioti ir sokineti lotuliukas.gif Pradzioj lipdavo keturiom, dabar jau staciom ir sokineja nuo auksciausiu tu pakopu. Man patinka, kad is medzio, dera prie naturalios gamtos rolleyes.gif Aisku, cia daugiau maziukams tinka.
dar pasikabinom tokia plokste - lyg cemento drozliu ar kokia ten panasia doh.gif zodziu, tai didele lenta vaikams lauke piesti smile.gif nes pas mus nera plyteliu ar esfalto, kad galetu piesti ant grindinio.
Taip pat man labai patinka mintis ikasti nedideli batuta i zeme, kad butu tokiam paciam aukstyje kaip zole ir nereiketu jokiu apsaugu tinkliniu. Kol kas batutas dar stovi neikastas, bet planuose mirksiukas.gif

Itariu, kad pas dauguma teveliu netruksta isradingu linksmybiu mazyliams biggrin.gif Pasidalinkit, kas jusu kiemuose be ciuozynes, supyniu, smelio dezes ir namelio, labai idomu isgirsti 4u.gif Aisku, idomus ir nameliai, ir ciuozynes..., jei tik nera standartiniai smile.gif
Papildyta:
Va gi, dar prisiminiau - sustateme keleta kitku is siaudu ir zoles mazdaug kas puse metro atstumais ir vaikai ten estafetes daro biggrin.gif retenybe mieste, bet pasitaike paprasyti is mieste gyvenancio ukininko smile.gif viena beda - kad ju negalima ant lietaus laikyti, jei nori, kad ilgiau laikytu. Nors vienai vasarai ir nesaugant, manau, tikrai uzteks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žmona @ 2013 06 18, 14:34)
Kažkada vis galvojau, kad na vistiek ateis diena kai mano vaikai turės super turbo žaidimų aikštelę smile.gif........ir štai taip sakant statėme statėme ir pagaliau pastatėme rojų žemėje vaikams kieme  biggrin.gif 
user posted image

na... šiemet jau tik padangas padarėm, ale man jos tiek patiko, kad nusprendžiau pasiūlyti idėja smile.gif)) man vis norėjosi kažkokios saugios tvorelės...na, kad žaidimų aikštelė turėtų savo ribas...
http://i270.photobuc...zps9ffea00c.jpg
...turiu paminėt, kad padangų idėja radau naršydama užsienio saituose tai pigiausias SPALVINGIAUSIAS aikštelės apribojimo būdas...ir net neįsivaizduojat kiek veiklos ten prisigalvoja vaikai... užlipt, pralist, peršokt (aišku, pas mus kompanija susidaro kai kaimynų ateina vaikai beveik darželis tada prasideda estafetes..)... visa kita ne pigu, bet pažėkit į mano profilį kiek aš turiu vaikų  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif taigi tada visai viskas pigu pasidaro smile.gif ir vėl reikia smėlio

Super !!! As ir panasios noreciau vaikams! Jei si tikro tai pas mus mieste, tokios net panasios visam mieste nei darzelyje nera. ( Apie nuosavus kiemus nekalbu nes nezinau biggrin.gif ) Nebent kokia uzlikusi is senu laiku ciuozykla ar stovas kilimams dulkinti biggrin.gif

 i 
Draudžiama cituoti daugiau nei vieną nuotrauką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 12 lapkričio 2013 - 23:44