Įkraunama...
Įkraunama...

Lauko sūpynės, žaidimų aikštelės

QUOTE(undine @ 2008 04 28, 12:16)
tik pas mus tai kai žemės nėra per daugiausiai, manau per didelė atrodytu biggrin.gif



Mūsų sklypukas 6 arų blush2.gif Pusę jo užima namas, kitą pusę - vaikų žaidimo aikštelė. biggrin.gif Bet tai tam mes namą statėm - kad vaikams būtų smagu, kad būtų kieme kur žaisti, kad nesėdėtų tarp keturių sienų, kaip būdavo bute.. Dar vasarą planuoju baseiniuką kokį pastatyt po čiuožykla, kad tiesiai į vandenį čiuožtų.. ax.gif

Čiuožyklą pirkom www.rugosa.lt, kainavo jei gerai pamenu apie 400 lt. Medieną vyras pirko gal Medžio centre g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 28 balandžio 2008 - 11:25
QUOTE(flight @ 2008 04 28, 11:22)
Mūsų sklypukas 6 arų  blush2.gif Pusę jo užima namas, kitą pusę - vaikų žaidimo aikštelė.  biggrin.gif  Bet tai tam mes namą statėm - kad vaikams būtų smagu, kad būtų kieme kur žaisti, kad nesėdėtų tarp keturių sienų, kaip būdavo bute..  Dar vasarą planuoju baseiniuką kokį pastatyt po čiuožykla, kad tiesiai į vandenį  čiuožtų.. ax.gif

Čiuožyklą pirkom www.rugosa.lt, kainavo jei gerai pamenu apie 400 lt. Medieną vyras pirko gal Medžio centre  g.gif

na pas mus tada biskuti daugiau žemės biggrin.gif 7,5 arų. O Medžio centras, tai čia kur senukuose, ar banginyje kažkur yra? g.gif
o rugosa prekiauja atskirai tomis čiuozyklomis? g.gif jų parduotuvė yra beveik man per gatve thumbup.gif
Atsakyti
Taip, Rugosoje galima nusipirkti atskirai plastikinių čiuožyklų. Jums net vežti nereikės, jei tik per gatvę biggrin.gif
Medžio centras čia. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2008 04 28, 11:51)
Taip, Rugosoje galima nusipirkti atskirai plastikinių čiuožyklų. Jums net vežti nereikės, jei tik per gatvę  biggrin.gif
Medžio centras čia4u.gif

aha jau radau, aciu drinks_cheers.gif
tik buk gera, dar paklausynėk saviškio nuo ko pradėti viską reikia smile.gif ar jis pats pasibraižė,pasiskaičiavo kiek lentų reiks?
tikrai bandysiu brolio priprašyti kad bendromis jėgomis ką nors sukonstruotumėm, nes kainos Vilniueje tai baisu doh.gif
ai tiesa, o jūs jas ibetonavot?
Atsakyti
Vyras schemelę rado internete ir pagal ją darė. Neįbetonavom - ji pakankamai plati ir neturėtų virsti (tfu tfu).
Atsakyti
Mano vyras irgi gamina tokius dalykus,jeigu kam idomu imetu nuoroda. ax.gif mirksiukas.gif

http://www.supermama...howtopic=308743
Atsakyti
Mano vyras irgi gamina tokius dalykus,jeigu kam idomu parodau.


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Euguteee @ 2008 05 05, 19:27)
Mano vyras irgi gamina tokius dalykus,jeigu kam idomu parodau.
user posted image

nu mano akimis ir kaina idomia užsidėjes rolleyes.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(undine @ 2008 05 06, 10:39)
nu mano akimis ir kaina idomia užsidėjes  rolleyes.gif  g.gif

idomia tai cia kokia prasme? ax.gif Cia is egles medzio,del to kainyte yra... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Euguteee @ 2008 05 06, 09:05)
idomia tai cia kokia prasme? ax.gif Cia is egles medzio,del to kainyte yra... blush2.gif

tai daugumoj visi lauko gaminami iš eglės. Na man atrodo kad brangoka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo undine: 06 gegužės 2008 - 09:11
QUOTE(flight @ 2008 04 29, 07:46)
Vyras schemelę rado internete ir pagal ją darė. Neįbetonavom - ji pakankamai plati ir neturėtų virsti (tfu tfu).


Labai graži jūsų žaidimų aikštelė thumbup.gif mes irgi ieškojome čiuožyklos didesnės, bet labai brangios jei prikti. Tai bandysim patys gamintis.
Gal turite dar schemą ir galėtumėt atsiųsti (parašyčiau meilą) arba gal nuorodą žinote? 4u.gif
Atsakyti
[quote=flight,2008 04 28, 12:04]
Viską pirkom, nes savo miško neturim smile.gif Taip, ji nemaža, bet pats smagumas tokioje smėliadėžėje raustis smile.gif

Labai kompaktiska ir tai ko reikia! thumbup.gif Idomu kur ta planeli galima butu rasti konstrukcijos, gal vyras dar turi ji? Jau greitai reikes:) Buciau dekinga ax.gif
Atsakyti