Įkraunama...
Įkraunama...

Šilauogės

iskask didele duobe smile.gif Na kokia bent 50 ant 50 ant 50, pripilk rugsciu durpiu rododendrams ir pasodink smile.gif
Atsakyti
Merginos, po kiek perkat šilauoges? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(speciuke @ 2009 09 14, 13:30)
Merginos, po kiek perkat šilauoges? 4u.gif

18 lt
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2009 09 09, 09:53)
ir aš galvoju nupirkti, pas tėvus prie namų pasodinti reik  pažiūrėti pas tą Letuk
Papildyta:

gal reiks pas jus
net nezinau, o kokia kaina


Rasykit i az ir viska sutarsim.Iskart galiu pasakyti kad daigai pas mane gerai priziureti, dideli,kiti beveik iki krutines, 3 metu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš mačiau medelyne po dešimt, bet nedidelės. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 09 14, 12:37)
Tai va ,nusipirkau žaloij stotelėj šilauogę,ką man toliau su ja daryti,patarkit,dėkui  4u.gif

paantrinsiu lilei, kask duobę, pirkt rūgščių aukštapelkių durpių ir sodink wink.gif tik duobę aš kasčiau šiek tiek didesnę blush2.gif : gylio gali būt 60 cm, o va pločio 1x1m

QUOTE(aurytea @ 2009 09 14, 22:25)
Rasykit i az ir viska sutarsim.Iskart galiu pasakyti kad daigai pas mane gerai priziureti, dideli,kiti beveik iki krutines, 3 metu. mirksiukas.gif

Kokios veislės pas tave šilauogės?

QUOTE(speciuke @ 2009 09 14, 22:53)
Aš mačiau medelyne po dešimt, bet nedidelės. smile.gif

svarbu, kad būtų sumedėjusių ūgliukų, tokios geriau peržiemoja mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saulašarė*: 15 rugsėjo 2009 - 07:59
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 09 15, 08:59)
paantrinsiu lilei, kask duobę, pirkt rūgščių aukštapelkių durpių ir sodink wink.gif tik duobę aš kasčiau šiek tiek didesnę blush2.gif : gylio gali būt 60 cm, o va pločio 1x1m 
Kokios veislės pas tave šilauogės?
svarbu, kad būtų sumedėjusių ūgliukų, tokios geriau peržiemoja mirksiukas.gif



O veislės kuo skiriasi-skoniu, dydžiu ar dar kuo nors? g.gif Kokias geriau pirkti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(speciuke @ 2009 09 15, 09:43)
O veislės kuo skiriasi-skoniu, dydžiu ar dar kuo nors? g.gif Kokias geriau pirkti? g.gif

Skiriasi skonis, uogų dydis, derėjimo laikas. Turiu jau trijų rūšių ax.gif
Atsakyti
As sodinau silauoges pries du metus . Man patare sodint i dideli plastmasini kubila , kokius naudoja statybose . Skersmuo gal 60 cm , aukstis gal 60-70 cm . Neprisimenu tiksliu ismatavimu . Dugne pragreze daug skyliu .Kubilus ikasem zemen . 15 cm pyliau keramzito drenazui , Tada pyliau durpes maisytas su sausais pushu spygliais , misko smeliu , sygliuociu pjuvenom . Mano silauogem tai l patiko . Perziemojo puikiai . Ugliai grazus . Ir siemet jau dave tikrai gera derliu .
Pirmais metais pasodinus reik ishskint visus ziedus , neleist , kad augalas nusialintu . Svarbus tresimas . Anksti pavasari bert augalui po 25 g azoto turinciu trasu , o rudeni 25 g superfostato ir kalio sulfato .
Auginantys silaiuoges patare lietuvoj nesodint ankstyvu veisliu silauogiu , nes jos neduos gero derliaus , kadangi zydejimo metu , ankstyva pavasari , buna daug shalnu . Geriausia sodint vid velyvumo ir velyvas veisles . jeigu norite tureti daug l l l skaniu uogu .
Atsakyti
kokios yra žinomiausio veislės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo An1ta: 15 rugsėjo 2009 - 11:39
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 09 15, 08:59)
paantrinsiu lilei, kask duobę, pirkt rūgščių aukštapelkių durpių ir sodink wink.gif tik duobę aš kasčiau šiek tiek didesnę blush2.gif : gylio gali būt 60 cm, o va pločio 1x1m 
Kokios veislės pas tave šilauogės?
svarbu, kad būtų sumedėjusių ūgliukų, tokios geriau peržiemoja mirksiukas.gif

Pas mane veislė ''Duke'',apie 60 cm aukščio ,man tas pavadinimas nieko nesako ,gal galit ką nors pasakyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 09 14, 18:13)



Kur pirkot šilauoges po 18 lt ?
Atsakyti