Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

vestuves sventem Saruno viesbutyje thumbup.gif Nors maisto kaina 50 zmogui, bet jaunieji gauna apartamentus thumbup.gif
ZInoma geriausia svesti didziojoje saleje - ten iskilmingesne aplinka ir siaip sales forma labai maloni ir patogi. Dar patiko personalas. Ir siaip i visus pageidavimus lanksciai ziurima.
Pasirinkom del to, kad cia buvom draugu vestuvese - irgi viskas thumbup.gif
Atsakyti
Gal dar galit ka nors pasiulyti aplink Vilniu?
Atsakyti
Kaip matau yra iškeltas klausimas apie vestuvių šventimą dideliai kompanijai, bet aš planuoju mažytes, kuklias vestuvytes, gal galit kas rekomenduoti kokiu nors gražių, jaukių vietelių tokiai šventei.
Didelis ačiū
Atsakyti
Dar patikslinsiu:
vieta - Vilnius arba prie Vilniaus, bet į Kernavės pusę smile.gif
Atsakyti
Labai gražu ir jauku yra Ida Basar restorane, senamiestyje - aplinka tokia kiek senoviška, bet jauki. Yra kur ir pasišokti, ir senomui pasėdėti (jei jie bus). Kaina priklauso nuo žmonių skaičiaus, maisto ir šventimo laiko (kiek ilgai viskas vyks). Galit nuvažiuoti pažiūrėti - tai Subačiaus g-vėje Nr. 3.

Tiesa, jie taip pat ir neblogus muzikantus turi, galima užsisakyti. Ne tik groja, bet ir gali vesti visą vakarą. wink_3.gif Gana linksma. biggrin.gif
Atsakyti
labai faina švęsti belmonto kriokliuose.
Atsakyti
Ačiū merginos už patarimus, reikės nuvažiuoti pasižvalgyti smile.gif
Atsakyti
Musu vestuves liepos 30 bet dar netgi negalvojome kur svesime drinks_cheers.gif man tai visai nieko kavineje "Magde" (Vilniuje miesto centre) nezinau kainu bet girdejau kad kainos prieinamos,man tai geriau patiktu arciau gamtos tik neisivaizduoju kur ir ka rasti schmoll.gif dar yar kazkokia kavine (35 vietu sale) Vytenio g.6 bet nezinau kokia ten aplinka biggrin.gif
Atsakyti
na jokiu pasiulymu kaipo cia niekas ir neduoda...
man irgi vasarai reiketu kur nors netoli Vilniaus...
Atsakyti
ziuriu kainos visur panasios eina. 50 LT
kiemelyje sventeme paskutini skambuti, visai smagu buvo... ir maistas nieko bet tai buvo pries 4 metus.
Atsakyti
QUOTE(jolia @ 2004 11 17, 21:16)
Mes vestuves sventem spaudos rumuose,bet ne valgykloje,o kavineje Juveta.Tai nuo zmogaus mokejom 35lt (karstas,idarytos zuvys,salotos,vyniotiniai ir t.t.)Aplinka tikrai labai jauki ir personalas thumbup.gif  thumbup.gif

Dar galit pabandyti KIEMELI,kazkada buvo 45lt nuo zmogaus priklausomai nuo meniu.

As irgi girdejau kad ten nebloga aplinka mes svesim vestuves 2 dienas.Noretusi susirasti kokia malonia vietele ir kad kainos butu prieinamos.Tai as norejau paklausti 35Lt reikejo moketi uz viena zmogu per viena vakara?Tai tada iseina kad per 2 dienas 70Lt.Gal zinai ar kainos pasikeite nes seip tai girdejau kad dabar minimum nuo zmogaus ima 50-60Lt.
Is anksto aciu! wink_3.gif
Atsakyti
Mes sventeme Vaiduotu malune, bet pries 4 metus. Dabar maciau jie labai stipriai atsiremontave. Maistas visiems patiko. Sale labai erdvi telpa apie 100 zmoniu
Atsakyti