Įkraunama...
Įkraunama...

Ar lengva duoti vaiką savaitgaliui

QUOTE(Medinis @ 2006 10 16, 15:45)
Bet pareiškimus skyryboms dažniausiai neša moterys.


O zinai kodel???? Visu pirma vyrai yra bailiai ir bijo nutraukti paskutini su zmona risanti siula - is kur gali zinoti, kad ateityje bus geriau nei buvo su zmona???? Ar ne??? Kitas dalykas - o kas gi nori buti visuomenes pasmergtas kaip vaikus palikes tevas - tokiu atveju geriau jau buti santuokoje ir vaidinti idealu vyra bei teva. O paskutinis dalykas - kai kuriems vyrams gali neuztekti vienos - tai yra ir zmona prarasti gaila ir naujaja drauge atstumti neiseina.... Tada geriau tureti abi:).... Mano supratimu, vargses tos moterys, kuriuos tokius vyrus toleruoja ir taikstosi su tokiu gyvenimu.....
Papildyta:
QUOTE(Medinis @ 2006 10 16, 15:45)
Gal mažiau skaudu, jei vaikas tik kartą į savaitę mato "tetą", o ne nuolat su juo gyvenantį "dėdę"?



O kodel nutylime ta fakta, kad teta pasirodo tik karta per menesi ar du menesius ir vaikais visai nesirupina, tai yra nei nakti keliasi, nei sergancius slaugo, nei apiperka, nei pamokas su jais ruosia, nei i burelius veza - na geriausiu atveju sriubos isverda.... - o dede - su tais vaikais gyvena, tai yra ir rupinasi, ir rengia ir apiperka ir i mokykla veza ir i burelius ir prie serganciu keliasi ir t.t. Be abejo vaikams skaudu matyti salia mamos kita - ne ju teva, taciau taip jau gamta sukure, kad vaiku turi rupintis - du - tai ka daryti, jei tikrajam tevui ant vaiku nusisvilpt???? Tokiu atveju atsiranda kitas - atstojantis teva, kuris tuo vaiku RUPINASI!!!!!
Atsakyti
Atleiskite, tačiau jūs taikote dvigubus standartus. Pamėginkim atskirti du dalykus:
1. Jūsų manymu blogi tėvai, kurie nesirūpina vaikais, neprižiūri, kelia grėsmę jų saugumui o gal ir gyvybei.
Ką jūs padarėte, kad užkirstumėte tam kelią? Pagaliau tai kiekvieno žmogaus, nekalbant apie tėvą/motiną, pareiga apsaugoti kitą žmogų, jei matote, kad jam gręsia pavojus. Jei tėvas, paėmęs vaiką juo nesirūpina, susargdina (pas jus vaikas turbūt neserga?) - tuomet jūs tikriausiai jau kreipėtės į vaikų teisių apsaugos tarnybą, pateikėte ieškinį teismui, kad apriboti tėvo ir vaiko mątymąsi, arba kad tie pasimatymai vyktų jums dalyvaujant. Taip? O jei ne taip - tai kodėl to nepadarėte? Kodėl? Pavirkauti apie idiotus tėvus, kurie blogiau už žmogžudžius visi gali, bet ką konkrečiai kiekviena iš jūsų padarė, kad apgintų savo (o gal ir kitų) vaiką?

2. Tėvas gali pasirūpinti vaiku, yra rūpestingas, jūs tikrai nepergyvenate dėl vaiko, kai jis yra išvykęs. Jums tiesiog nesmagu, kad vaikas mato tėvą su kita moterimi.
Štai šituo variantu jau galime lyginti motinas, sukūrusias naujas šeimas ir tėvus, sukūrusius naujas šeimas. Kodėl jūs manote, kad tik jūs pasirinksite tokius naujus vyrus, kurie toleruos jūsų vaikus. Tėvai lygiai taip pat renkasi naujas drauges/žmonas, kurios žino, jog vyras "su kraičiu". Beje, norėčiau priminti, kad tos naujos draugės/žmonos taip pat yra moterys, beje dažnai turinčios savo vaikus. Todėl gal nereikėtų šitaip visiškai suvaryti tuos kraugerius tėvus su neaiškios lyties pabaisomis, kurie tik ir nori pakenkti vaikams.

Yra visokių situacijų gyvenime. Vidutiniškai kasdien po 30 šeimų išsiskiria. Ir motinos vaikus palieka ir tėvai. Ir nekaltinu nei vieno žmogaus atskirai. Tai kiekvieno mūsų pareiga yra užtikrinti, kad bent jau mūsų vaikų gyvenimas būtų geras. Noriu tik priminti, kad tie šlykštūs tėvai kažkada buvo jūsų draugai/sutuoktiniai, kuriuos jūs mylėjote ir mylėjotės. Todėl prisiimkite ir jūs dalį atsakomybės dėl dabartinės jūsų ir jūsų vaikų situacijos. Padarykite tai, kas priklauso nuo jūsų, jauskite pasitikėjimą ir pasididžiavimą savimi.


Atsiprašau už klaidas, nebeskaitysiu ką prirašiau.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2006 10 17, 11:28)
Atleiskite, tačiau jūs taikote dvigubus standartus. Pamėginkim atskirti du dalykus:
1. Jūsų manymu blogi tėvai, kurie nesirūpina vaikais, neprižiūri, kelia grėsmę jų saugumui o gal ir gyvybei.
Ką jūs padarėte, kad užkirstumėte tam kelią? Pagaliau tai kiekvieno žmogaus, nekalbant apie tėvą/motiną, pareiga apsaugoti kitą žmogų, jei matote, kad jam gręsia pavojus. Jei tėvas, paėmęs vaiką juo nesirūpina, susargdina (pas jus vaikas turbūt neserga?) - tuomet jūs tikriausiai jau kreipėtės į vaikų teisių apsaugos tarnybą, pateikėte ieškinį teismui, kad apriboti tėvo ir vaiko mątymąsi, arba kad tie pasimatymai vyktų jums dalyvaujant. Taip? O jei ne taip - tai kodėl to nepadarėte? Kodėl? Pavirkauti apie idiotus tėvus, kurie blogiau už žmogžudžius visi gali, bet ką konkrečiai kiekviena iš jūsų padarė, kad apgintų savo (o gal ir kitų) vaiką?

Labai saunu, Medini, kad nuosirdziai rupinates savo Medinuku 4u.gif Deja, tokiu tevu kaip jus-retenybe. As nezinau, kaip kitos mamos bando uzkirsti kelia atsiradusiai vaiko sveikatai gresme, bet as i tas Vaiku teises kreipiausi. Atsakyma gavau ne toki, kokio norejosi verysad.gif Sakote, vaikai mums, mamoms, ziurint neserga-aisku, kad suserga, nesiginu. Taciau vaiko su temperatura 38 net jus, Medini, i baseina vidury ziemos netempiat, ar ne, siekiant kad brangus abonimentas uz 500 lt nenueitu vejui mirksiukas.gif Mano atveju-tas buvo. Po baseino vaikas susirgo plauciu uzdegimu. Uzfiksavau Vaiku teisese. I ligonine vaika veze ir per nakti sedejo ne tevas, o patevis.Kitas atvejas-tevas su vaikais gimines baliuje, visi puotauja, baliavoja. Tik ne vaikai. Sutinku, kad ju nenusaugosi, kad pagalvem neapraisiosi, taciau kodel butent MANO vaikas buvo nenusaugotas tevo ir ikrito i tvenkini???? Turim mes sodyba prie ezero-kodel MANO vaikai, budami su manimi, niekada neikrenta ten? O gal todel, kad patevis PASTOVIAI buna su jais, zvejoja, plaukioja su valtimi, taciau PRIZIURI suaugusio akimi vaikus. Vaika isgelbejo SVETIMI zmones, ne tevas. Jis sugebejo tik vaikus aprekti. Net rubu isdziovinti nesugebejo, irgi SVETIMI dziovino.
Pavyzdziu turiu daug daugiau.Ir visa tai buvo pasakyta Vaiku teisiu. Ka man atsake-kai vaikus augina turtingi zmones, Vaiku teisiu tarnyba bejege verysad.gif Jei toks gudrus, patarkit, kur man dar kreiptis? Juk kai atiduodu vaikus savaitgaliui ziureti i laiminga tevelio seima su kiekvienu kartu meldziuosi del ju gyvybes...
Atsakyti
QUOTE(Sandrag @ 2006 10 17, 12:45)
Jei toks gudrus, patarkit, kur man dar kreiptis? Juk kai atiduodu vaikus savaitgaliui ziureti i laiminga tevelio seima su kiekvienu kartu meldziuosi del ju gyvybes..

Sandrag, aš žinau, kad jūsų ex yra teisininkas. Suprantu, kad tai apsunkina situaciją. Tačiau jei visi šie įvykiai yra užfiksuoti VTAT, nepagailėkite 100Lt ir pati kreipkitės į advokatą dėl galimybių apriboti tėvo pasimatymus su vaikais, arba kad tie pasimatymai vyktų jūsų priežiūroje. Teismai tikrai labai dreba, kad nebūtų apkaltinti nuskriaudę vaikus. Pamėginkite ir esu įsitikinęs, kad jums pavyks.

PS. Beje mano medinukas taip pat buvo įkritęs ir į baseiną ir į fontaną. Dėl baseino tai tikrai pačiam gėda ir gailiuosi, bet ką jau dabar padarysi.
Atsakyti
Kaip radikaliai tema krypsta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Viesulas @ 2006 10 16, 12:53)
Medinis tiksliai pastebejo  zaidima i vienus vartus.Kodel niekada nerupi ka jaucia tevas isirus seimai?Kai negali matytis su vaiku?
Kodel teismai dazniausiai priima sprendimus palankius dazniausiai mamoms?
Kodel retenybe kad vaikas gyvena su tevu?Ar niekada apie tai nepagalvojote?
Taip sakysite vyrai kiaules ,jie nemyli vaiku ir t.t.


Mano atveju tevatis nenorejo buti su mama. O vede kita. Jis pats pasirinko buti ne su mama, o su kita moterimi. Jis galejo rinktis. Juolab, kad su mama mielai bendravo d
Vaikai negyvena su tevais, nes paprastai tevai palieka mamas, o ne atvirksciai.
Atsakyti
QUOTE(Lotosas @ 2006 10 18, 11:17)
Jis galejo rinktis.

Lotosas, gal gal galėtumėte pasakyti, dėl ko konkrečiai jums skauda širdį išleidžiant vaiką pas tėvą. Nes mes dabar čia blaškomės, vienas į vieną pusę, kitos į kitą. Papasakokite savo istoriją ir jums palengvės ir mums bus aiškiau.
Atsakyti
Negi neaisku: juk labiausiai skauda, ne del to, kad vaikas matosi su teciu, tk tegu. O del to kad, vaikas matosi su teciu ir kazkokia teta. Juk maziam vaikuciams viskas daro itaka. Nenoriu, kad jo supratyima fomuotu kazkokios tetos, kurios blogai kalbejo teciui apie vaiko mama.
is viso man nesuprantama, ko tai tetai reikia is mano vaiko, nenoriu kad ji aukletu, guostu maitintu ir t.t. Nemanau, kad jai tai kelia daug dziaugsmo, ji sypsosi ir graziai elgiasi, nes REIKIA.
Simtas metu jai tas vaikas nuo kitos moters.
Jie vaidina seima, kuruoje turejau buti as....
Negaliu su tuo susitaikyti
Atsakyti
QUOTE(Lotosas @ 2006 10 21, 18:37)
Negaliu su tuo susitaikyti

Ką gi, taip ir maniau. Jums nusispjaut į vaiką, į tai, kad jam reikia matytis su tėvu, kad tėvo šeimoje jis mato laimingą darnią šeimą. Jums skaudu dėl to, kad vyras laimingas ir savo asmenines ambicijas iškeliate aukščiau už vaiko poreikius.
Vienišos mamytės - patarkit Lotosui, nes aš galiu tik piktus žodžius rašyti...
Atsakyti
QUOTE(Lotosas @ 2006 10 21, 18:37)
Negi neaisku: juk labiausiai skauda, ne del to, kad vaikas matosi su teciu, tk tegu. O del to kad, vaikas matosi su teciu ir kazkokia teta. Juk maziam vaikuciams viskas daro itaka. Nenoriu, kad jo supratyima fomuotu kazkokios tetos, kurios blogai kalbejo teciui apie vaiko mama.
is viso man nesuprantama, ko tai tetai reikia is mano vaiko, nenoriu kad ji aukletu, guostu maitintu ir t.t. Nemanau, kad jai tai kelia daug dziaugsmo, ji sypsosi ir graziai elgiasi, nes REIKIA.
Simtas metu jai tas vaikas nuo kitos moters.
Jie vaidina seima, kuruoje turejau buti as....
Negaliu su tuo susitaikyti


spjauk i ta dieda. jauciu vis dar ji myli todel ir negali susitaikyti.
pakeisk savo gyvenima.. prisigalvokit su vaiku veiklos. varinekit visur, ir nebus laiko susitaikineti su mintim kad diedas turi kita.. o kai uzsieme busit, tevui laiko maziau liks. praesi laikas viskas bus savo vietose. tevas gal irgi maziau prades lankyti, nes gal jis tai daro noredamas tave iskaudinti, o su laiku jam uzknis tai daryti...

man apskritai atrodo. kol tevas/motina nesusituoke (nors tai tipo senamadiska) jokiu bendravimu su tetom/dedem neturetu buti.

Atsakyti
Bet juk tam tikrajam tėčiui skaudu irgi. Skaudu net ir tuo atveju kai naujojo "tėčio" nėra. Skaudu, kad mama gali leisti laiką kada tik nori su vaiku, o ne savaitgaliais, ne suderintomis iš anksto valandomis. Skaudu, kad jam reikia prašyti to susitikimo, leidimo bendrauti....
Kažkada mano vaiko tėtis parašė laišką "gera Jums vakarais, kai galite pasistatyti lovoje namučius iš pagalvių, galite plepėti apie rytdienos planus, kartu pusryčiauti ir pasakyti tokius paprastus žodžius - iki vakaro"
Kitas klausimas, kodėl tas supratimas apie šeimos svarbą atėjo tiek pavėlavęs.... verysad.gif

QUOTE(Lotosas @ 2006 10 21, 18:37)
Nenoriu, kad jo supratyima fomuotu kazkokios tetos, kurios blogai kalbejo teciui apie vaiko mama.
is viso man nesuprantama, ko tai tetai reikia is mano vaiko, nenoriu kad ji aukletu, guostu maitintu ir t.t.


Lotosas, čia kalba tik tavo egoizmas, ižeista savimeilė, ambicijos... Nepyk, bet taip yra. Pareiga rūpintis vaiku yra tiek mamos, tiek tėčio. Rodyti meilę, dėmesį, kurti gražią ateitį ir dabartį... Nepasisekė tavo gyvenimas, bet juk vaikas čia niekuo dėtas. Tas žmogus visą gyvenimą liks jo tėčiu, kaip ir tu jo mama...
Teisingai tau patarė kitos mamos, tiesiog reikia išnaudoti tą laiką, tuos savaitgalius sau. Gal užsirašyti į kokius kursus (ar savarankiškai namuose mokytis kalbos), nueiti į sporto klubą, susitikti su kitomis Supemamomis... Ir galvoti, kad viskas yra tik tavo vaiko labui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bite_Maja: 24 spalio 2006 - 14:59
QUOTE(Bite_Maja @ 2006 10 24, 14:47)
Kažkada mano vaiko tėtis  parašė laišką "gera Jums vakarais, kai galite pasistatyti lovoje namučius iš pagalvių, galite plepėti apie rytdienos planus, kartu pusryčiauti ir pasakyti tokius paprastus žodžius - iki vakaro"



cia is serijos - ak, koks as nelaimingas.... pagailekite manes......

Gal as ir bjauri, tacaiu ne laso man tokiu negaila ir nejauciu as jiems jokios uzuojautos.
Atsakyti