Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo kursai

QUOTE(monikieta @ 2014 09 16, 22:32)
jau maniau kad apie mano lankytus kursus pasakojat, bet ziuriu, visgi ne biggrin.gif mano patirtis tai tokia, nemeluosiu, ilgai tikrai neieskojau, tieiog google suvedziau siuvimo kursai ir isstudijavau pacius pirmus issokusius biggrin.gif kadangi dar kiek (truputi) pasigooglinau, radau et ir nemazai puikiu atsiliepimu apie geras mokytojas ir programas, tad ir pasirinkau www.siuvimo-kursai.lt
nu ir viiiiisai nenusivyliau  thumbup.gif  arbatelem tai gal ir nevaisino, bet siut tai tikrai ismokino (nu dar neprofesionaliai......  ax.gif  4u.gif ). kadangi beda tokia turiu, kad pasirinkt is gatavos gamybos nelabai galiu del savo storo uzpakalio ir trumpu koju, tai siuti paciai tapo kaip ir privaloma....(ech, sunku toms moterims  g.gif ) oj, sorriukas mielosios, kad ne i tema, per sedejima namie su lialiais pamirsau kaip bendraut reikia biggrin.gif zodziu taip, lankiau vilniuj, bet ju padaliniu visur yra, ir klaipedoj ir siauliuose ir panevezy, maciau kad ir kaune jau atsidare, tai tikrai rekomenduoju drinks_cheers.gif  o lankydama dar girdejau, kad jie specializuotus siuvimo kursus nestukems rengia (reiks pasidomet, kai trecia planuosiuos biggrin.gif )

i pradedanciuju ejai ar zalgirio gatvej? As pradejau eit zalgirio, bet galvoju gal i pradedanciuju nueiti, nes savamoksle esu ir tikrai ziniu truksta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2014 10 01, 12:53)
i pradedanciuju ejai ar zalgirio gatvej? As pradejau eit zalgirio, bet galvoju gal i pradedanciuju nueiti, nes savamoksle esu ir tikrai ziniu truksta  ax.gif


buvau zalgirio g. As ilgai dvejojau, kur man reiktu eit, nes visai nemokejau nieko. klausiau ten ir ju, ka gali pasiulyti, tai kaip as supratau, tai zalgirio kas jau lanko, i laisves neverta, nes cia vistiek tu praeini pagrindus, to ko nezinai juk pasako.jei neklystu, tai laisves pr. kursai skirti tik pradinukams, o zalgiry gali pradinukai eit, arba jau po laisves, mokantys kazka, gali ten sunkesnius modelius rinktis. tik as ka pastebejau, kad reikia paciai nesedet tyliai, o drasiai klaust mokytojos, kas neaisku, tada labai viska aiskiai isaiskina. kodel tas, kodel anas, ka reikia daryt kad taip nebutu, ka patarsit ir t.t. dazniausiai, aisku, ir taip viska pasako ir parodo, pataria, praktisku patarimu visokiu duoda, bet kadangi ten ir daugiau mokantys, ir maziau, kartu, tai mokytojai tiesiog nezino iskart ka tu moki, o ko ne smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Gal kuri lank4te siuvimo kursus būsimoms mamoms? http://www.siuvimo-k...lt/Mamytems.php

Kokie atsiliepimai? Kol kas matau, kad dėl kitų kursų čia atsiliepimai neblogi, bet domina būtent šie.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bellizimo @ 2014 11 05, 12:41)
Sveikos  4u.gif

Gal kuri lank4te siuvimo kursus būsimoms mamoms? http://www.siuvimo-k...lt/Mamytems.php

Kokie atsiliepimai? Kol kas matau, kad dėl kitų kursų čia atsiliepimai neblogi, bet domina būtent šie.. ax.gif

as tai siulyciau eiti i paprastus ir siuti tiesiog kudikiui ka norit, o po to sugalvosit sau dar kazka pasisiuti
Atsakyti
Gal butu naujesniu nuomoniu apie siuvimo kursus Igsi? 4u.gif
Atsakyti
Lankiau siuvimo stiliaus kursus, patiko, bet siuvimas su kursais ir baigėsi, labai reikia daug laiko šiam užsiemimui.
Atsakyti
QUOTE(anafi @ 2015 04 27, 17:45)
Gal butu naujesniu nuomoniu apie siuvimo kursus Igsi? 4u.gif

lankiau rudeni. Sakyciau veltui. Nes 6-5 mokines tikrai daug vienai mokytojai. Nuolat reikdavo laukti savo eiles kazko paklausti. O viena patyrusi mokytoja vietoj to kad paaiskintu kaip daryt, daznai imdavo ir padarydavo..taip ir neismokau nieko normaliai. Pazengusiems ir turincioms daug klausimu gal ir kazkiek praverstu. As buvau zalia ir nezinojau net ko klaust smile.gif
Atsakyti
Gal kas neseniai lankėte siuvimo kursus Vilniuje Žalgirio g. ir rekomenduotumėte gerą kantrią mokytoją?
Atsakyti
Sveikos,

Man labai idomu ar yra kokiu panasiu kursu apie kuriuos snekate Alytuje? Kiek ieskojau internete tai radau tik profesinio rengimo centre, bet ten jau rimciau kaip supratu, o domintu tokie kurie neipareigotu, tarkim susimoki uz viena menesi ir eini. Labai aktualu butu, kursai nuo 0, nes esu zalia sioje srityje, nei masina tinkamai paruost mokeciau nei iskarpas daryt ar panasiai.

Ir siaip man idomu ar yra tarp jusu savamoksliu, kurios nelanke kursu ir savarankiskai ismoko siuti?
Atsakyti
QUOTE(hero1ne @ 2015 08 17, 23:41)
Ir siaip man idomu ar yra tarp jusu savamoksliu, kurios nelanke kursu ir savarankiskai ismoko siuti?


aš iš esmės esu savamokslė. siuvau, ir man atrodė, jog viskas gerai, bet paskui mūsų kaime atsirado kursai, ir kai pradėjau eiti, supratau, jog pasirodo nieko nemoku biggrin.gif nekalbu apie konstravimą, bet kai siuvau savarankiškai, įsiuvus siuvau belekaip, apie kažkokią tvarką siūlių atlyginimo ir t.t. tai nei minčių nebuvo doh.gif biggrin.gif žodžiu, visgi gyveni ir mokaisi. vakarinius kursus senai lankau ir lankysiu, kiek jie tęsis.
Atsakyti
Ieskau siuvimo kursu klaipedoje, ka galetumete rekomeduoti?
Atsakyti
QUOTE(.ege @ 2016 03 04, 09:08)
Ieskau siuvimo kursu klaipedoje, ka galetumete rekomeduoti?
Netinka kursai kur metus ar du trunka, net ir pora menesiu nelabai smile.gif norisi elementarios pradziai informacijos bazes truputi ir tiek, veliau gal ir rimtu kursu dabar tik vaikam kad kelis rubus pasiuti  4u.gif

Atsakyti