Įkraunama...
Įkraunama...

Kenksmingos nėščiosios darbo sąlygos

QUOTE(zyzliukė @ 2006 10 30, 14:58)
Aš tai galvoju, kad tavo atveju nereikėtų labai imti į galvą - jeigu į paštą važiuoji su mašina, tai gal nebūtina visko tempti iš karto - gal galima per kelis kartus? O gal gali tavo vyras padėti panešti? Iš tikrųjų galbūt daryčiau taip - jei po tų nešiojimų man nepradėtų spazmuoti ar kažkaip kitaip skaudenti pilvo - reiškiasi viskas gerai, bet jeigu po tampymo atsiranda kažkokie pilvo skausmai (ar gimdos susitraukimai) - nejuokauk ir netampyk (surask kokią išeitį), o jeigu nerasi - pasakyk šefui  mirksiukas.gif Viskas bus  thumbup.gif

Na matai as ne su masina... O vyras dirba labai toli, juk cia ne Kaunas, kitokie atstumai (Londone), o ir kartais ne taip irsunku buna... jis daug veliau grizta uz mane. Na ten reikia eiti apie 10 mninuciu, tai neskubedama nusinesu. O per kelis kartus negaliu, nes kaip tik po darbo isnesu, ir atnesu pries pat uzdaryma. Kai sefas suzinos, aisku neleis tiek tampyt. Bet dar nenoriu sakyti nes labai mazai cia dirbu.... nieko negausiu. Bet jei jau nesigaus - tai pasakysiu g.gif
Atsakyti
visada yra visokių nuomonių tiek apie mobiliuosius telefonus, tiek apie kompiuterį. Juk ir mobilūs nuolat būna šalia..
Atsakyti
Ir as visa dienele darbe prie kompo prasedziu g.gif Bet ka padarysi - toks jau darbas. Daug busimu mamyciu taip dirbat tikriausiai?
Kazkur esu girdejus, kad nestuke.gif galima dirbt su kompu 4 val./d. Bet kurgi rasti toki darba?
Bet dabar as 2 diena nedarbinguma turiu - ir vel prie kompo sedziu doh.gif
Atsakyti
Zinau tik tiek, kad nestumo pradzioj pavojingi yra nesiojami kompai, ypac kai megstama jais "dirbti" lovoje paisdejus ant pilvuko... Ir siaip patartina vengti pradzioje kompu...
Atsakyti
QUOTE(Linokas @ 2006 12 08, 16:41)
Zinau tik tiek, kad nestumo pradzioj pavojingi yra nesiojami kompai, ypac kai megstama jais "dirbti" lovoje paisdejus ant pilvuko... Ir siaip patartina vengti pradzioje kompu...

Bet ka daryti, kad kitaip neiseina. Namuose kompo neturiu, ir net nenoreciau i ji paziureti, nes per visa diena atsiziuriu, jauciu net akis daznai nuo to skauda... Bet pinigeliu reikia, o darbas prie kompo. Tai nuo pat estumo pradzios iki beveik pabaigos ir tupesiu prie to kompo verysad.gif
Atsakyti
Aisku, jei darbas su kompu, nieko nepadarysi, bet jei galima isvengti - turbut nereiketu istisas paras prie kompo praleisti, galima ir pamazinti. Nors nemanau, kad labai jau kenktu...
Atsakyti
Kai as savo gydytojos paklausiau, ar nieko baisaus, kad mano darbas labai judrus, tenka automobiliu nemazai vazineti, tai ji atsake, kad darbas su kompu labiau kenkia, nei tokio pobudzio darbas. Bet ka padarysi, jei darbas prie kompo, juk neiseisi is jo vien del tos priezasties g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 12 12, 19:37)
Kai as savo gydytojos paklausiau, ar nieko baisaus, kad mano darbas labai judrus, tenka automobiliu nemazai vazineti, tai ji atsake, kad darbas su kompu labiau kenkia, nei tokio pobudzio darbas. Bet ka padarysi, jei darbas prie kompo, juk neiseisi is jo vien del tos priezasties  g.gif



sveikinu ir šiek tiek pavydžiu blush2.gif
man atėjo mmm
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 12 12, 19:44)
sveikinu ir šiek tiek pavydžiu blush2.gif
man atėjo mmm

Aciu dar karteli mirksiukas.gif
Nepavydek - sulauksi ir tu to stebuklelio. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 12 12, 17:44)
sveikinu ir šiek tiek pavydžiu blush2.gif
man atėjo mmm

Mes irgi laukem 9 menesius, ir tu sulauksi, kai labaiusiai nesitikesi smile.gif As kai pamaciau tas dvi juosteles, tikrai negalejau patiketi, kad tai jau ivyko. Maniau jau niekada nebepastosiu thumbup.gif
O del darbo tai jo, smagu butu vazineti su masina, ir as noreciau, man nuo to kompo jau akys baigia isvarveti. Na bet manau pasikankinsiu dar 5 menesius, o po to jauciu iseisiu is darbo isvis schmoll.gif , o dar turetu apmoketi 6 menesius, tai pagalvojus, nebetiek daug ir liko kankintis... g.gif
Atsakyti
Man irgi teko dirbt tik su kompu, kiekviena diena po 8 valandas, o ka daryt negi profesija keisti, akis pavargusios bet daktaras sake kad nera cia kenksminga jau taip.
Atsakyti
QUOTE(zivala @ 2007 01 08, 13:50)
Man irgi teko dirbt tik su kompu, kiekviena diena po 8 valandas, o ka daryt negi profesija keisti, akis pavargusios bet daktaras sake kad nera cia kenksminga jau taip.

Na as irgi taip maniau (bent jau tikejausi), kad tai nera taip zalinga. Juk ir taip gyvename tokiame pasaulyje - masinos, mobilieji, kompiuteriai, kazkas juk vistiek kenkia, bet moterys kaip gimde taip ir gimdo sveikus vaikucius nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti