Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko lankymas po skyrybų

QUOTE(zivija @ 2007 09 26, 16:12)
pas mus nera jokiu grafiku, leidziu vaikams matytis su tevu kada tik jie nori ir jis gali, ar pas mus ar pas ji, savaitgaliais visada vaikus pasiima tetis, keliauja pramogauja ir t.t. manau ne trukmeje ar daznume esme, esme nore pabuti su  vaiku 100 %

jo ir kad tas noras nebutu priverstinis ir apsimestinis
Atsakyti
Mano dukra matosi su tėvu be jokių grafikų, bet tik tada, kai noras yra abipusis, o ne vienpusis. Prievartoms nepasiduoda, šiuo atveju žodžio reikia nėra
Atsakyti
verysad.gif mano maziuke negali pasigirti kad ji bendrauja ar ja lanko tetis, jis jau metai jos nemates ir nesidomi...LIUDNA verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ferral @ 2007 09 27, 19:31)
verysad.gif mano maziuke negali pasigirti kad ji bendrauja ar ja lanko tetis, jis jau metai jos nemates ir nesidomi...LIUDNA verysad.gif

nieko baisaus
gerai kad turi mama kuri ja rupinasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano sunui penkeri, ir iki siol puikiai bendravome, bet paskutiniu metu jis nerodo ipatingo noro susitikti. Iki siol mes eidavome visur, dabar kvieciu, ir jis daznai sako, jog nenori, nespesime ir panasiai. Pas mane irgi nesiverzia. Neramu...
Atsakyti
QUOTE(Antanas @ 2007 09 28, 19:49)
Mano sunui penkeri, ir iki siol puikiai bendravome, bet paskutiniu metu jis nerodo ipatingo noro susitikti. Iki siol mes eidavome visur, dabar kvieciu, ir jis daznai sako, jog nenori, nespesime ir panasiai. Pas mane irgi nesiverzia. Neramu...

Rodykit demesi savo daznesniais skambuciais, domejimosi jo hobiais... tokio amziaus vaika labai lengva palenkt i savo puse, tiesiog ji myledami ir jo nepamirsdami. 4u.gif Del susitikimu susitarkit visi bendrai, jei tai imanoma- jus, jusu buvusi zmona ir vaikas.
Grazu klausytis tevu, kurie nepamirsta savo vaiku ir jais rupinas, nors ir negali visada but salia ju... 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakymus ir palaikyma.
Atsakyti
labai gerai atsakė SIRDUKAS- reikia domėtis vaiko ineresais, hobi.
penkeri metukai-pats tas amžius, kai vaikas suvokia, kad egzistuoja noriuuuuuu ir pradeda manipuliuoti tėvais.
...susitikite su Jūsų draugais, kurie turi vaikų, su kuriais bendravote iki tol, kol buvote pilna šeima...šio pasiūlymo neatmestų joks penkiametis.
kai kalbate telefonu-klauskite ką sūnus norėtų nuveikti artimiausiu metu, kokios jo svajonės... ir po kiek laiko pasiūlykite realizuoti svajones lyg tarp kitko.
tik kuo labiau dinamines, ne komercines lotuliukas.gif

o trumpi susitikimai tiek pat vertingi, kaip ir ilgi. (nebent yra žmogus, kuris atima visą vaiko dėmesį)
Atsakyti
QUOTE(ferral @ 2007 09 27, 20:31)
verysad.gif mano maziuke negali pasigirti kad ji bendrauja ar ja lanko tetis, jis jau metai jos nemates ir nesidomi...LIUDNA verysad.gif


O man tai neliūdna, nors sūnelio biologinis jau penkeri virš metai net nepaklausia ar vaikas gyvas ir sveikas. Pradžioj pykau, o dabar tai ne , tegul dėl savo elgesio kaltina save (panašu,kad tai įvyks tik gilioj senatvėj lotuliukas.gif ). Ne tas tėvas kuris prisidėjo prie apvaisinimo, reikia domėtis vaiku, jo poreikiais ir norais, reikia rūpintis ir mylėti. wub.gif . Nebūti šalia labai lengva, o pareiti į mažą širdutę-sunku.
Atsakyti
QUOTE(ferral @ 2007 09 27, 19:31)
verysad.gif mano maziuke negali pasigirti kad ji bendrauja ar ja lanko tetis, jis jau metai jos nemates ir nesidomi...LIUDNA verysad.gif

puikiai tave suprantu. pas mane tokia pati situacija. pati skambinu ir prasau jog aplankytu,bet jis vis negali verysad.gif
Atsakyti
mes su vyru skiriames, bet vaikas dar mazas, galvoju apie ju susitikimus, vaiko buvima su tevu... as bijau, nepasitikiu juo. nuo kokio amziaus siulytumet leisti vyrui imtis pas save vaikiuka? dabar tai lanko pas mane, kada nori ir kiek nori...
Atsakyti
Mano kleckas taip pat nuo gimimo auga be tevelio,kol buvo maziukas tai lankydavo mano namuose,netgi leisdavau ilgesniam laikui apsistoti,nes esame is skirtingu Lietuvos miestu tai kiekviena diena neprivazynesi.O pirma karta beveik savaitei daviau issivezti kai sunui buvo kazkur 1.7 metuku.Labai pergyvenau,beperstojau skambineti,nes kazkaip atrode,kad nedaziures,kur pargrius ar susimus,pergyvenau kaip jis svetimoj aplinkoj adaptuosis,ar neverks,ar ramiai miegos,nu bet labai klydau.Vaikui labai patiko,gryzo zymiai labiau savim pasitikintis,linksmas (gal kiek pakudes,nes tevelis jo neverte kosiu valgyt),patenkintas,net keista buvo.Manes pasiilges beveik nebuvo,tik ileke i kambari prie savo masinu ir viskas blush2.gif Dar ilgai pasakodavo kur vaziavo,ka veike su tetuku.Ir nuo to karto vis dazniau duodavau tai 3 dienom,tai 5 dienom.Sunelis tevelio laukia issiziojes ir sako,atvaziuos tete duosim gazo hihihi.gif
Didziausias pliusas tas,kad pabuves su teveliu vaikutis zymiai labiau savimi pasitiket pradejo,drasesnis tapo,vyriskesnis toks,atsirado savarankiskumas,tik pats tik pats.Pradejo taisyti masinas savo (kadangi mate kaip tetukas tvarke savo autombili) vienu zodziu ima pavyzdi is tevelio.As tuo dziaugiuosi,kad tik taip butu ir toliau.Gal nesvarbu visgi kiek ir kada atvaziuoja tetukas,svarbu,kad su meile ir su noru. wub.gif
Atsakyti