Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų vaikai nori eiti mokyklon?

Apklausa: vaikui eiti į mokyklą: (66 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Smurka @ 2006 02 17, 22:59)
Tik aš sakiau ir dar kartą kartoju, kad klasės vadovė ir soc.pedagogė irgi nepadrė visko, kad turėtų teisę lengva ranka RAŠYT PAREIŠKIMUS POLICIJAI.Mane tas faktas labiausiai ir trikdo, kad aš kaip kokia prasigėrusi asocialė tarnyboms esu priduota.

Tikiu, jog jusu visa komanda trikdo tai, jog jus visos nepadaret visko. Skirtumas tik toks, kad anos dvi liks mokykloje ir pajaus palengvejima , kai vaika issivesi i kita mokykla. O tau teks su ta problemele tvarkytis. Esu isitikinusi, kad mase mokytoju bus lygiai tokie, kaip buvo ir sioje, mase vaiku bus panasiai tokie, kokie buvo sioje klaseje, programos, socialines, sistemos, tvarkos... Tokie pat liksit ir tu ir tavo sunus.

Gal padetu psichologas. Ne tik tavo sunui, bet ir tau? Gal but padetu pripazinimas problemos. Pripazinimas, kad ju turi ne tik aplinka, bet ir tu,tavo seima, sunus. Gal reiktu maziau demesio kreipti "fasonui", o daugiau esmei. Visur sakau gal, nes nezinau.

Papildyta:
QUOTE(Leticija @ 2006 02 17, 14:24)
Taip kad nėra čia ko ant tų mokytojų varyt, o reik į save pirma pažiūrėt : kokie tėvai - tokie vaikai... Nėra ko stebėtis savo vaiku, kai pati apie savo paauglystę tokias istorijas pasakoji...pati kalta, brangioji,kad savo vaiko nesugebi išauklėt tinkamai  smile.gif
Fe. Vimdo.

Papildyta:
QUOTE(Mantė @ 2006 02 18, 06:55)


kiek zinau mokytojui gali blogai baigtis tik tuo atveju jei vaikas kazka prisidirba, o zurnale nebuna pazymeta n raide..
Ir tuo atveju, jei mokytojai nieko nedare, pastebeje, jog vaikas sistemingai , be priezasties praleidineja pamokas.

Papildyta:
QUOTE(Smurka @ 2006 02 17, 12:13)
Gal man pagalbos reikia, o ne nuobaudos? Kodėl yra manoma, kad administracinė byla staigiai ims ir apšvies protą man ir mano sūnui???

Kokios pagalbos prasei? Ar prasei? Kokia pagalba tau pasiule?
Papildyta:
QUOTE(Smurka @ 2006 02 16, 20:06)


Tegul džiaugiasi, kad nesu tiek nupušusi, jog dėl visko, kas vyksta negero mokykloje su mano vaiku, kaltinčiau tik pedagogus ir tik pedagogus. Kiek žinau, tokių tėvelių esama ir jų niekas policijai nepriduoda, nes patiems pedagogams tenka atsirašinėti į tokių tėvelių skundus, nueinančius net iki aukščiausių valdžios sluoksnių.

Manau tau irgi verta pasidziaugti, kad jos nera psichines ligones. Pagaliau padekokit vienos kitoms, kad vienos kitoms ant galvu nesikat. Darot tikrai dideles paslaugas. Jo... komanda lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dark @ 2006 02 18, 10:36)
g.gif  pradžioj į Nepilnamečių policiją turėjo pranešt, tada jie jus pasikviest ir kalbėt. O kaip čia iš karto į teismą??? Pas mus tai patys Nepilnamečių inspektoriai perduoda teismui, kai pas juo jau N kartų būna iškviestas vaikas ir niekas nesikeičia. Tada įdomiai čia susuko pas jus tą reikalą.  doh.gif

Nepilnamečių inspekcija iš karto ATP surašė ir ramu. Iki šiol sau negaliu atleist, kad buvau tokia išsižiojusi ir pasirašinėjau po visais pakištais popieriais. Reikėjo pasakyti, kad pasirašysiu tik pasikonsultavusi su teisininkais.

voveriau, aš neneigiu, kad mokytojams dabar mokykloje dirbti yra labai sunku. Bet čia kalti ne patys vaikai ar jų tėvai, o sistema. Tai jinai atleido vadeles, prigrūdo į vaikų galvas jų teises, o mokytoją paliko be jų. Tad kas visa tai sugriovė, tas lai ir atstato.

Ir jei ką, Smurką savo vaikui nesigiria apie praleistas pamokas. Bet ir neslepia, kad lakstė. Tik bando paaiškinti, kaip tas praleidinėjimas atsisuko prieš ją pačią - pasikeitė mokytojų požiūris kaip į mokinę, kitą kartą net dirbtinai būdavo numažinamas pažymys, po vidurinės, dėl nelabai blizgančio vidurkio iš karto sumažėjo galimybės įstoti daug kur...

Tikrai nėra taip, kad aš ant savo sūnaus ir jo problemų esu padėjusi. Man net siutas ima, kad turiu dėl to kažkam teisintis ir dar būti baudžiama mad.gif
Papildyta:
QUOTE(ERA @ 2006 02 18, 11:03)
Jei atvirai, tai as ir pati karts nuo karto aukletojai pasiskambinu.Namie tai tkrai geras vaikis ir klasej neblogas, bet cirku pasitaiko.

Vaikas, kurio vaikystė prabėgo be "cirkų" greičiausiai nenormalus koks nors. Arba genijus, kaip V.Čepinskis
Papildyta:
QUOTE(uola @ 2006 02 18, 12:37)
Kokios pagalbos prasei? Ar prasei? Kokia pagalba tau pasiule?

Konkrečios pagalbos neprašiau, nes pati nežinau, kas man gali padėti. Tai nuėjau pas auklėtoją ir pasakiau AŠ NEŽINAU, KĄ MAN DARYTI. TAi tada ir pasiūliau, kad gal verta atsižvelgti į vaiko prašymus ir pervesti jį į kitą klasę ar mokyklą. Kaip jau minėjau, jinai nuo to žingsnio mane atkalbėjo, o vietoj to niek onepasiūlė. Gal irgi nežino g.gif
Atsakyti
O sūnaus įvardintos problemos-santykių su mergaitėm-taip niekaip ir nesprendėt? blink.gif Gal tas konfliktas rodė kokia nors gilesnę klasės, sūnaus ir t.t. problemą?Ar jis turi draugų klasėje?Dauguma berniukų, turinčių draugų palaikymą,mergaitėms taip lengvai nepasiduoda g.gif
Kažkaip atrodo,kad kažkas giliau slypi....Juk,jei teisingai supratau,jau ir iškitos mokyklos kartais pabėga? g.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriukas36 @ 2006 02 18, 03:03)
Žinoma, galima sakyt, kad mokytojai blogi - nu neturi uoslės - špygos taukuotos. Nu nepraėjo Makarenkos mokyklos, o ir pistoleto kaip Makarenkai niekas nedavė, kad pagąsdintų parazituką. Bet yra juk tokių, kuriems niekas neįdomu, kad ir koks dieviškas mokytojas būtų.

neteko tau matyti tikrai gero mokytojo..... kitaip taip nerasytumei.
Kai mokiausi tokiu dalyku kaip tevu padavimas policijoje nebuvo, bet mokytojai kai kurie i savo pareigas aplaidziai jau ziuredavo.
Su aukletoja gyvenome tam paciame name - du aukstai skirtumas. O jinia vis tiek nesugebedavo net paskambinti ir pasiteirauti, kas yra, kad as po kelias savaites mokykloje nepasirodau.
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2006 02 18, 14:55)
neteko tau matyti tikrai gero mokytojo..... kitaip taip nerasytumei.
Kai mokiausi tokiu dalyku  kaip tevu padavimas policijoje nebuvo, bet  mokytojai kai kurie i savo pareigas aplaidziai jau ziuredavo.
Su aukletoja gyvenome tam paciame name - du aukstai skirtumas. O jinia vis tiek nesugebedavo net paskambinti ir pasiteirauti, kas yra, kad as po kelias savaites mokykloje nepasirodau.

g.gif dabar galvoju..........kodėl auklėtoja 30vaikų tėvam turėtų skambinėt į mobilius savo sąskaita??? Galvojat baisiai daug uždirba? Kodėl ne tėvai jaučia pareigą pasiskambint auklėtojai ir pasiklaust/pasakyt apie savo vaiką?

Beje, mokytoja už auklėjamąją klasę gauna tokius apverktus grašius, kad net neimtų tų klasių niekas, jei nebūtų primestos. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2006 02 18, 14:55)
as po kelias savaites mokykloje nepasirodau


biggrin.gif tai vaikyst4je irgi buvai "gera"
Atsakyti
Sakyčiau - vaikui dėmesio trūkumas g.gif Namie...
Reikalinga psichologo konsultacija. Abiem.
Atsakyti
Sunkus daiktas ta paauglystė. Norisi ir jauno žmogaus "nesulaužyt" ir kartu pasiekti, kad šunkeliais nenueitų. Labai jau slidus tas amžius.
Net nežinau ka patart, tie visi psichologai - mhmhmhmhm.... vaikas į juos žiūrės labai skeptiškai, o bėgiot per mokyklas - čia irgi ne stilius. Pabėgimas - sprendimas vertas luzerio. Nuo visko gyvenime nepabėgsi.
O dėl ko iš jo mergos šaiposi? Smurka, please detaliau apie tai..........

ir dar: jei teisingai pamenu, tai turit mažesnį vaiką. Nuliūdinsiu parašydamas, kad mažesnio atsiradimas labaiiiii komplikuoja situacija šeimoje, tai tikrai matyt vyresnėliui buvo peilis. Apskritai užjaučiu visus vaikus, kurie turi bent 10m. jaunesnį brolį - sesę. Mano požiūriu tėvai pasielgia labai egoistiškai vyresniojo atžv.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo voveriukas36: 18 vasario 2006 - 17:14
QUOTE(voveriukas36 @ 2006 02 18, 16:55)
biggrin.gif tai vaikyst4je irgi buvai "gera"


pauglysteje - visa tai vyko 10-11 klasei.
Dark, niekas netrukdo i namus uzeiti, laiska parasyti, emaila... kai nori - randi kaip. O kai nesinori, tai priezasciu sugalvoji
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Silvute: 18 vasario 2006 - 17:35
QUOTE(dark @ 2006 02 18, 15:23)
g.gif dabar galvoju..........kodėl auklėtoja 30vaikų tėvam turėtų skambinėt į mobilius savo sąskaita??? Galvojat baisiai daug uždirba? Kodėl ne tėvai jaučia pareigą pasiskambint auklėtojai ir pasiklaust/pasakyt apie savo vaiką?

Beje, mokytoja už auklėjamąją klasę gauna tokius apverktus grašius, kad net neimtų tų klasių niekas, jei nebūtų primestos.  unsure.gif

Neturi. Bet gali pasinaudot "švyturėlio" funkcija. Kiekvienas tėvas perskambintų. Pernai auklėtoja taip ir darydavo ir niekam blogai nebuvo, ir į policiją kreiptis nereikėjo.
Papildyta:
QUOTE(jėga @ 2006 02 18, 16:20)
Sakyčiau - vaikui dėmesio trūkumas g.gif Namie...
Reikalinga psichologo konsultacija. Abiem.

Pastebėjau, kad pačios populiariausios "diagnozės" pastaruoju metu - tai dėmesios trūkumas ir hiperaktyvumas lotuliukas.gif Jei kas negerai, tai vaikas arba hiperaktyvus, arba jam dėmesio trūksta. Fantazijos daugiau, prašyčiau.

Aišku, to dėmesio jam gal ir neužtenka, bet jo nėra mažiau, nei kitiems vaikams. Mes ir pasišnekam, ir apsikabinam, pasėdim minutėlę kitą tylėdami, ir padiskutuojam, ir pasipykstam, kai reikalas yra. Jau sakiau ir dar kartą kartoju - visos pagrindinė problemos tik dėl mokyklos ir mokymosi. Dėl viso kito... Linkiu jums tokius sūnus turėti
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2006 02 18, 20:47)
Jei kas negerai, tai vaikas arba hiperaktyvus, arba jam dėmesio trūksta. Fantazijos daugiau, prašyčiau.

Dėl viso kito... Linkiu jums tokius sūnus turėti

Tuomet pati daugiau pafantazuok, kaip tą problemą išspręsti mirksiukas.gif
Tikiu, kad jis gauna iš tavęs dėmesio ne mažiau nei kiti vaikai. Bet... kai kuriems jo reikia daugiau. Tai aiškiai matosi jūsų atveju. Vaikui trūksta pasitikėjimo savimi (kitaip mergaičių nebijotų cool.gif ).

Ir beje. Man tokio sūnaus nelinkėk biggrin.gif Maniškiai paaugliai irgi namuose padeda, bet iš pamokų nebėgioja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kliopa @ 2006 02 17, 21:55)
O kai vaikas dar pampersuose sėdi, lengva paauglius turinčioms mamoms kaltinimus svaidyt.

drinks_cheers.gif

Netikiu, kad Smurka bloga mama. Kaip ir daugelis - suteikia vaikui tiek demesio, kiek gali jo suteikti normali mama. Nemanau, kad butu geriau, jai iki siol sunui vakarais pasakas skaitytu ar panasiai. Vaikai irgi turi but atsakingi uz savo veiksmus, kiek ju galvele ta atsakomybe supranta. Man tevai nuo pirmos klases nei namu darbu tikrino, nei i kiekviena tevu susirinkima vaiksciodavo.

Kaltinti tik tevus? Mokykla tik zinias duoda? Mes ismokom tik kiek bus du + du, o visa kita - ne musu reikalas? Ka jus snekat? Maza inteligentisku tevu, kurie labai daug dave savo vaikams, taciau ju atzalos prasigere, paskendo narkotiku liune ir panasiai? Jie irgi kalti? Del ko? Kad demesio per daug vaikams suteike? Kur ta riba tarp "truksta" ir "per daug"?

Smurka, nepergyvenk. "Paauglyste" tikrai yra sunkus metas ir vaikams, ir tevams smile.gif. Pati ne per seniausiai tvarkiausi su vyriausiojo lakstymais is pamoku. Praejo. Mokytoja ir "majakus" mete, ir elektroniniam dienyne kiekviena karta tikrinau. Su mokytojais snekejau. Su sunum daug valandu plepejom, aiskinomes. Draugiskai, be riksmu. Ir labai daug tevu del to kamuojasi - tai pamoku vaikai nelanko, tai mokosi labai blogai. Ypac berniukai. Mano sunaus mokykloj yra taip - begi is pamoku, reiskiasi esi krutas.

Po pokalbio su mokytojais padariau isvada, kad vaikai isties labai pasikeite - pasidare laisvesni, drasesni, ir pasigincija, ir pasikeikia, kai kurie isdrista girti i pamokas ateit. Pedagogai nuleido rankas. Didzioji dalis. Tik klausimas, ar jie tikrai skirti tam darbui? Ar ateina i klase tik 45 minuciu atsedet ir savo dalyka isdestyt? Nezinau, as gal visai fool.gif, bet manau, jog i ju darba turi ieiti zymiai daugiau. Tam jie ir pasirinko tokia profesija. Jie gi specialistai, mato daugiau, supranta daugiau. Ne kiekvienas tevas pastebes artejancia problema. Jie nesimoke nei psichologijos, nei pedagogikos. O tos frazes "tu gi motina, tu turi atspeti, uzbegti uz akiu nelaimei, teisingai aukleti, begti pas psichologus, cia seimoj problemos, cia del to, kad namie maziukas vaikas atsirado, gal duoti kokios valeriankos paaugliui pagerti" ir panasiai - vemti vercia. Tevai nera visu sriciu specialistai ir ne visi paaugliai vienodi.

Kaltinti del visko tik tevus? O visuomene? O visos zinios, kurias vaikai pasigauna per TV, kitas ziniasklaidos priemones? Aplinkui daug smurto. Irgi pasakysit, kad mamos turi uzdeti vaikams rozinius akinius, apsaugoti nuo to, kad kasdien yra brukama i jaunuoliu smegeneles?

Smurka, laikykis 4u.gif Stipri ir protinga motera esi - susitvarkysi. Po kurio laiko prisiminsi tai kaip blogą sapną. Praeis tos problemos. Kartu su paauglyste. Ir su vaiku nereikia grubiai, kaip ne kurie pataria. Zymiai daugiau jam pades tavo isklausymas ir supratimas. O sulios pakeitimas tikrai nebloga ideja. Tos mokytojos budas sprest problema labiau panasus i begima nuo jos. Tipo "laiku pamaciau, laiku paskundziau, nei pirsto del to nepajudinau, o man dzin - cia tevu darbas". Apsaugok Dieve vaikus nuo tokiu pedagogu 4u.gif
Atsakyti