Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų supirkimo kainos. Kur juos superka?

Net neisivaizduoju kur galeciau parduoti plaukus ir kiek man sumoketu.parduociau apie 50cm,nes nebegaliu daugiau istverti su toookiai ligais plaukais schmoll.gif .....noriu trumpu plauku rolleyes.gif tj,va....gal kas zinot kur galima parduoti??ir kiek man sumoketu??plaukai labai labai stori,sveiki.... rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aurakar: 16 spalio 2006 - 15:33
4u.gif nekirpk labaj grazhu ilgi jej dar svejki thumbup.gif
Atsakyti
Na visur ieskojau neradau sios temos,gal nepasikartosiu:).Gal zinote kur yra superkami plaukai,koks trumpiausias turi buti ilgis,kad priimtu?kokia kaina?
Grazu ilgi plaukai..bet istiesu jau pabodo..ne pirma karta juos kerpu ir jie vel ilgi atauga..bet nors pastipreja..Tad noriu nukirpti 15-20cm..tik galvoju ar tokie plaukai kur priimami?ar visgi per trumpi?nes maniskiai ir nedazyti ir stori..
Ar yra pridavusiu savo plaukucius? 4u.gif
Atsakyti
Esu macius Klaipedos laikrasti skelbima, kad superkami plaukai, naturalus, nedazyti. Nebuvo nei kainos, nei reikalaujamo ilgio parasyta. Bet jau cia pries koki pusmeti maciau paskutini karta ax.gif
Atsakyti
As irgi kazkada maciau skelbima,kad nuo 30cm superka,o kur trumpesniu tai ir neradau kad supirktu:(
Atsakyti
Pirma karta girdziu, kad superka plaukus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2007 07 08, 13:36)
Pirma karta girdziu, kad superka plaukus  bigsmile.gif

Rimtai būna superka, lygtai perukus iš jų gamina (?) tiksliai nežinau, tačiau kažkada esu mačiusi laiptinėje skelbimą, kad superka, bet kur ten kreiptis tikrai nepamenu. smile.gif
Atsakyti
As turejau ilgus, storus plaukus ir man neleido nieks ju kirpt biggrin.gif viena karta kai pratrukau, tai nusereziau iki peciu bigsmile.gif lotuliukas.gif apie jokius supirkimus nepagalvojau g.gif visus gaurus palikau kirpykloj... ot kirpeja, gyvate, jauciu bizni prasuko lotuliukas.gif lotuliukas.gif
dziaugiuosi , kad nusikirpau, jau po keliu metu man jei ataugo, beveik tokie pat biggrin.gif bet vis tiek as juos nureziu... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mayami: 09 liepos 2007 - 19:22
QUOTE(Mayami @ 2007 07 09, 20:21)
As turejau ilgus, storus plaukus ir man neleido nieks ju kirpt biggrin.gif viena karta kai pratrukau, tai nusereziau iki peciu  bigsmile.gif  lotuliukas.gif apie jokius supirkimus nepagalvojau g.gif visus gaurus palikau kirpykloj... ot kirpeja, gyvate, jauciu bizni prasuko lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
dziaugiuosi , kad nusikirpau, jau po keliu metu man jei ataugo, beveik tokie pat biggrin.gif bet vis tiek as juos nureziu...  ax.gif

As jau treciadieni si eisiu nusikirpti savo plauku, dabar jie iki liemens, o nusikirpti koki gera sprindi ruosiuos thumbup.gif bet turbut tiek nedaug niekam nereikes doh.gif
Atsakyti
neseniai su mama pardavėm savo kasas:( plaukai jau buvo bent 5 metų senumo...net nežinau kaip ten mus surado..bet žodžiu už 500g davė 200lt..ir čia tipo mums labai nuskilo g.gif na bet nežinau nei to žmogaus konktaktų nieko...bet galiu pabandyt išsiaiškinti jei ką domina:)
Atsakyti
Pabandykit pasiteiraut kokiame rimtesniame grozio salone- kirpykloje, gal pasakys 4u.gif
Atsakyti
jei ka suzinosit parasykit man...As irgi noreciu... 4u.gif
Atsakyti