Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų supirkimo kainos. Kur juos superka?

QUOTE(F @ 2009 02 21, 00:04)
aš tai palikau kirpėjui, kuris mane apkirpo Vokietijoj. Tikiuosi, kad Vokietijoj ir liks ir ras savo vietą kam nors iš vokiečių ant galvos. Tai bus malonu, kad bent viena mano dalelė rado savo vietą Vokietijoje smile.gif

kirpejos nezinojo kur superka wink.gif tai nemanau, kad pacios kurnors nestu biggrin.gif
Atsakyti
Bet jam buvo reikalingi tie plaukai, tai gal padarys ką nors iš jų
Atsakyti
na va ir as noriu taip pat, gal kas uzdarbiauja tais plaukais, tai zmogui uzdarbis butu smile.gif
Atsakyti
As irgi jau planuoju kur parduot savo plaukus blush2.gif
Tik nezinau kur Kaune butu galima g.gif
Atsakyti
QUOTE(*CHOCOLADE* @ 2009 08 30, 21:07)
As irgi jau planuoju kur parduot savo plaukus  blush2.gif
Tik nezinau kur Kaune butu galima  g.gif

Choco,ar tik man nereiks ciupt tavo kasos-bo po gimdymo kuokstais pradejo slinkt cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(pomada @ 2009 08 30, 22:33)
Choco,ar tik man nereiks ciupt tavo kasos-bo po gimdymo kuokstais pradejo slinkt cray.gif  cray.gif  cray.gif

Kaip tau, dar nuolaida padaryciau hihihi.gif


o jei rimtai, nejaugi niekas nezino kur superka g.gif
Atsakyti
Turiu pora klijenciu kurios noretu pabandyti prisiauginti 'zalius' plaukus,t.y. neapdirbtus,siulykite savo kasas man i a.z.
Atsakyti
smile.gif as tai siais metais palikau savo plaukus kurpejui, tik grizus namo pagalvojau kad galejau pasilikt. ax.gif bet gerai, kad nepasilikau, jei niekas ju nesuperka, nesinoretu spintoj laikyt.
Atsakyti
QUOTE(laimadr @ 2008 11 22, 19:46)
Sveikos  4u.gif  norėjau ir aš sužinoti kur superka plaukus, nusprendžiau pasitrumpinti plaukus apie 40 cm ir gaila palikti kirpykloje tokias kasas, nes mano plaukai yra stori  smile.gif tai gal kas žinot Kaune kur superka ir kokia kaina  4u.gif  ačiū už atsakymą  smile.gif

laba diena:)
jeigu dar turite savo plauku kasa parduoti nupirkciau.....nors jau nemazai laiko praejo gal nebeturite blush2.gif

Bet kokiu atveju rasykite lauksiu:))
Atsakyti
Tai ar galit kas tiksliau surasyti kainas kokios butu ilgu plauku? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*CHOCOLADE* @ 2010 02 14, 18:20)
Tai ar galit kas tiksliau surasyti kainas kokios butu ilgu plauku?  ax.gif


na nezinau tiksliai as kainu smile.gif, bet jeigu turite , tai rasykite savo kazkaip tarsimes ax.gif del kainos
Atsakyti
QUOTE(liuliute @ 2010 02 14, 17:53)
na nezinau tiksliai as kainu smile.gif, bet jeigu turite , tai rasykite savo kazkaip tarsimes ax.gif  del kainos

va taip niekas ir nepasako kainos biggrin.gif
ir kaip jus superkat jeigu kainu nezinot?
Atsakyti