Įkraunama...
Įkraunama...

Giminės medis

Apklausa: giminės medį: (247 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
susigundžiau, šiandien knygą už 15lt. thumbup.gif , ruošiuosi pildyt, pasirodo kiek daug info neturiu,nežinau, o ir daug kas išmirę unsure.gif .Galvoju, padarysiu pradžią, atrodo, giminėj niekas tokio nedaro, bent jau nesiskelbia, ar tai vieša, ar kaip dienoraštis, individualu unsure.gif ?Užsienio lietuviai tai labai garbina tokį dalyką, vos ne ant šaldytuvų kabina laugh.gif .Kitiems, kad ir mano vaikams ar vaikaičiams, kas susidomės, bus lengviau rinkt medžiagą, o tai man dabar vienai bus sunku, pavargsiu g.gif , bet malonu ir naudinga:valio , gal jau senstu, kad sentimentali daraus biggrin.gif
Ar jūs, jūsų tėvai ar draugai darėsi giminės medžius, ar braižė patys, ar iš kompo, kiek žinau, yra , ar kaip wink.gif ?
Atsakyti
Man ir gaila, kad gimines medzio braizymas ar gimines istorijos rasymas pas mus turi snobizmo atspalvi. O ta tavo minima knyga i akis krito pries pora metu. Jauciu, laikas eiti i dekretines, kad tureciau laiko ja pildyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Nedurna @ 2004 10 02, 01:39)
Man ir gaila, kad gimines medzio braizymas ar gimines istorijos rasymas pas mus turi snobizmo atspalvi. O ta tavo minima knyga i akis krito pries pora metu. Jauciu, laikas eiti i dekretines, kad tureciau laiko ja pildyti rolleyes.gif

skaitai mano mintis rolleyes.gif , aš todėl ir nusipirkau giminės medžio ir kūdikio albumus laugh.gif thumbup.gif (po 15lt. ne taip ir brangu ) rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (lengvute @ 2004 10 01, 18:56)
skaitai mano mintis rolleyes.gif , aš todėl ir nusipirkau giminės medžio ir kūdikio albumus laugh.gif thumbup.gif (po 15lt. ne taip ir brangu ) rolleyes.gif

a kur tokia knyga radai? as tai medi bandziau pas dailininkus uzsakineti, bet meciau ta darba blush-anim-cl.gif
Atsakyti
turiu as toki bet ne knyga o toki kaip paveiksla (padavonojo mociute)tik kelias dienas pries mirti.siaip labai grzus kadangi ji bevus dailinike tai pati ji nupese thumbup.gif
man jis labai svarbus virtuvej ant sienos kaba heart.gif
Atsakyti
nusipirkau Baltų lankų knygyne, Akropolyje.
Atsakyti
http://www.sofotex.c...oad_L12145.html - is cia galima parsiusti genealoginio medzio sudarymo programele, kuri galios 30 d. (bet programele galima pergudrauti wink.gif )
Atsakyti
Štai dar viena genealoginio medžio programėlė lietuvių kalba www.genery.com/lt/
Tiesa, ji mokama.
Atsakyti
Aš pildau, bet jei rimtai užsiimti (pagal visus reikalavimus), tai labai daug laiko suryja. Užsiimu jau 2 metus, turiu susirašęs apie 400 žmonių (visi gi mano giminės), bet irgi gailiuosi, kad tuo nepradėjau domėtis bent 2 metais anksčiau.
Vienu žodžiu, jeigu ruošiatės užsiimti - užsiimkite jau dabar, nes būna, kad numiršta koks nors senas žmogus - ir nelieka nieko, kas ką nors žinotų apie senolius.
Naudojuosi PAF5 programa, nors yra daug visokių, o giminės medį dovanojau savo tėvams - padariau Worde ir atspausdinau ant A3 lapo ir įrėminau.
Atsakyti
aš tą knygelę, kur nusipirkau, vakar pusę užpildžiau per valandą, bet kažkiek nusivyliau, nes grafose įrašytas ribotas tėvų brolių/seserų skaičius, man netilpo blink.gif, o ir klausimuose apie mano vaikystę, paauglystę ir t.t. dar tiek galėjo būt gerų klausimų dry.gif g.gif , ten tik tokia simbolinė, graži pažiūrėt knygelė,nors kartu ir kaip dienoraštis, nes aš nerašau tokio smulkaus...gale, kur svarbiausi gyvenimo įvykiai, vakar didžiąją daugumą atgaminau.
Atsakyti
mano drauge dirba istoriniam archyve, tai pasakojo kad ateina nemazai zmoniu, sudarinejanciu savo gimines medi, ir iesko informacijos apie savo pro pro pro pro pro....... patys skaito visokius dokumentus, sedi visokiais popieriais apsiverte, ir suranda smile.gif na bet cia tie kurie uzsiima rimtai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (NiurNiur @ 2004 10 17, 13:14)
mano drauge dirba istoriniam archyve, tai pasakojo kad ateina nemazai zmoniu, sudarinejanciu savo gimines medi, ir iesko informacijos apie savo pro pro pro pro pro....... patys skaito visokius dokumentus, sedi visokiais popieriais apsiverte, ir suranda smile.gif na bet cia tie kurie uzsiima rimtai rolleyes.gif

Kazhkada mano tevai sudarinejo ta medi, bet rimtai tuo neuzsieme, gal ir gerai, kad laiko negaiso, nes atsirado toks giminaitis pries pora metu, kuris bajorystes dokumentais uzhsieme - tai dabar rado archyve dokumentus visokius ir gimines medi sudare nuo 16 a.
Papildyta @ [mergetime]1098081492[/mergetime]
QUOTE (NiurNiur @ 2004 10 17, 13:14)
mano drauge dirba istoriniam archyve, tai pasakojo kad ateina nemazai zmoniu, sudarinejanciu savo gimines medi, ir iesko informacijos apie savo pro pro pro pro pro....... patys skaito visokius dokumentus, sedi visokiais popieriais apsiverte, ir suranda smile.gif na bet cia tie kurie uzsiima rimtai rolleyes.gif

Kazhkada mano tevai sudarinejo ta medi, bet rimtai tuo neuzsieme, gal ir gerai, kad laiko negaiso, nes atsirado toks giminaitis pries pora metu, kuris bajorystes dokumentais uzhsieme - tai dabar rado archyve dokumentus visokius ir gimines medi sudare nuo 16 a.
Atsakyti