Įkraunama...
Įkraunama...

Giminės medis

Apklausa: giminės medį: (247 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE (0nora0 @ 2004 10 18, 08:39)
Kazhkada mano tevai sudarinejo ta medi, bet rimtai tuo neuzsieme, gal ir gerai, kad laiko negaiso, nes atsirado toks giminaitis pries pora metu, kuris bajorystes dokumentais uzhsieme - tai dabar rado archyve dokumentus visokius ir gimines medi sudare nuo 16 a.


va cia tai suprantu MEDIS. cia ne 4-5 kartos, kaip daznai buna. tokio ir as noreciau rolleyes.gif
bet tingiu uzsiimt tongue.gif
Atsakyti
norėčiau ir aš tą programėlę pabandyti,bet nemoku angliškai blush-anim-cl.gif gal galite parašyti kaip ten ją parsisiųsti
Atsakyti
As tai nepildau, bet is vyro puses medis pildomas. Nezinau kiek ten tu kartu, gal kokios 7 ar daugiau. Siaip smagu paskaityt, paziuret. Vienas egzempliorius graziai nupaisytas ir iremintas smile.gif Smagu per giminiu suvaziavima nagrnet medi ir susipazint su giminem.
Atsakyti
pradėjau pildyt giminės medį...vajergutėliau,kur visus ir sudėt,jei vienos šakelės atstovų vien per tris kartas 80 štukų g.gif g.gif .o kur dar kitos šakelės irgi ne ką silpnesnės verysad.gif
Atsakyti
ne visus perskaiciau, bet kazkaip uzmeciau akyte kad kazkas turio gimines medi nuo 16amziaus, tai as irgi noriu pasigirti, kad irgi turiu gimines medi is tevelio puses nuo sesiolikto amziaus ir apie kiekviena zinau bent jau trumpa istorija, suprantamakad net neatsimenu senuju kartu vardu, bet esu nubraiziusi, ir zinau kaip per istorijos simtmecius kito mano pavarde. Buvo gan idomu kai pasakojo tai uztruko apie para.
Atsakyti
As nepildau, atrodo nesiruosiu, bet gal verta? O kaip ten pasidaryti toki galinga, negi uztenka nueiti i archyvus ir paprasyt? Kiek kainuotu, idomu, jei ne pats medziaga renki?Gal kas zinote, darete?
Atsakyti
mes turim du geneologinius medžius.vienas mano giminės virš 250 asmenų, kitas vyro irgi apie 200 asmenų.savo giminės žinau 6 kartą iki savęs, džiaugiuosi, kad mano močiutė dar atsimena viską, ir nieko nelaukę viską išsiklausinėjom ir susipaišėm
Atsakyti
Mano vyro giminej yra tokia teta, kuri rupinasi gimines geneologiniu medziu, visiems daro kopijas ir t.t. Kai tik gimsta naujas vaikiukas - iskart isveda sakele. Zodziu, tikrai idomu paziuret - gaila, ne mano gimine cry.gif
Atsakyti
O gal kas naudojatės www.genery.com/lt/ prgramėle.Koks principas tos prgramos,jei aš ją įsigysiu galėsiu atkapstyti kažkokios info,ar turiu pati ką žinau suvedinėti.Ar verta mokėti 40lt.
Atsakyti
Na ką gi. Aš irgi pradėjau tokį medį kurti. Asmeniškai man labai sunku kol kas. Bet ir įdomu. Turiu kokių keturių kartų informacijos. Norėjau paklausti, ar yra kokių programėlių dar to medžio lengvesniam kūrimui. Na,aš vėliau perpiešiu normaliai, bet kol kas norėtųs bent bendrą vaizdą kuo paprastesniu būdu pasidaryt. Mėginau Anelog, bet ten vos 40 žmonių galėjau įdėti arba turiu pirkti. O pirkti nežadu. Be to, ten neleidžia padaryt daugiau šakų man. T.y. suvesti kelių giminių. g.gif Gal galėtumėte padėti? Na, gal kas žinote ką geriau? O šiaip, galiu pasakyt, medžio surašymas - vienas puikiausių būdų pažinti giminės istoriją. smile.gif
Atsakyti
Vyro mama dare savo gimines medi, reiketu ir man prisijungti, butu idomu vaikams kai uzaugs g.gif
Atsakyti
bandysiu ir aš rinkt nes, o kaip pradėt g.gif rinkt ir savo ir vyro, juk dukrytei ir tie ir tie giminės g.gif
Atsakyti