Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip prieiti išpažinties

as irgi noreciau eiti ispazinties, bet nuejus ispazinties noreciau ir komunija priimti. bet negaliu. esu issiskyrusi, bet buvo susituoke baznycioje. taigis, i baznycia einu, bet tos ispazinties man truksta.
Atsakyti
QUOTE(nice1 @ 2013 10 30, 12:14)
as irgi noreciau eiti ispazinties, bet nuejus ispazinties noreciau ir komunija priimti. bet negaliu. esu issiskyrusi, bet buvo susituoke baznycioje. taigis, i baznycia einu, bet tos ispazinties man truksta.

As irgi pasimetus ir jau nebezinau ar man isties truksta ispazinties ar tai tiesiog kazkokia itaiga unsure.gif meldziuosi kasdien, atsiprasau Dievo uz nuodemes, sirdyje po maldos tampa lengva, dar stabdo tai kad paskutini karta buvau ispazinties pries 15 metu, kazin manes neisvarys doh.gif
Atsakyti
QUOTE(perfekta @ 2013 10 30, 08:47)
O as va galvoju, ar realu atlikti simtaprocentine ispazinti g.gif juk gerai pagalvojus gali menkiausia bloga mintele galvoje smesteleti ir tai jau nuodeme..

prisimenu vaikysteje drauge pasake kad neina i baznycia kiekviena sekmadieni, tai kunigas reke ant visos baznycios, zmones ziurejo...galvoju kas jei ir man taip g.gif o juk mano nuodemes daug didesnes nes ir as didele biggrin.gif

gyvenam su vyro tevu, kartais pagalvoju kas bus kai jo jau nebus, ka darysim su jo kambariu ir t.t. skaitau tai jau kaip nuodeme ir tureciau kunigui sakyti - tam zmogui linkejau mirties, o jei jis traktuos tai kaip zmogzudyste lotuliukas.gif  doh.gif

Bloga mintelė skiriasi nuo Dievo įsakymų nesilaikymo, tiesa? Nuodėmės skirtingo svorio, todėl sakoma, kad ir šventieji 7 kartus per dieną nusideda (nes jų labai jautri sąžinė), o, žiūrėk, 10 metų nebuvęs net su artimųjų pagalba niekaip nepriskaičiuoja daugiau negu trijų nuodėmių (iš realios patirties). Manau, svarbiausia išpažinti sunkias nuodėmes, o jau su mintelėm vėliau galima bus dorotis, kai išpažintis taps reguliari.

Blogai, kai kunigas išgąsdina, ypač vaikystėje. Bet kita vertus, patirtą nemalonumą galima priimti kaip atgailą už Dievo paniekinimą (kuris, deja, dažnai irgi būna viešas, turiu galvoje Jo įsakymų ignoravimą). Kita vertus, juk galima prieš einant išpažinties šiek tiek pasidomėti, koks kunigas jos klausys - jei senas, apykurtis, prastais nervais, galima pasirinkti kitą 4u.gif .

Dievas davė žmogui protą, kad jis juo naudotųsi. Jei turi supratimą, kad žmonės mirtingi mirksiukas.gif , kad senas žmogus dažnai miršta anksčiau, negu jaunas, tai jokia nuodėmė toliau planuoti savo gyvenimą. Nebent tai daroma su dideliu troškimu, kad greičiau mirtų.

Paprasčiau tiriant sąžinę pasinaudoti sąžinės sąskaitos klausimais (gali paieškoti tau tinkamesnės), ir jei ten nerandi to, ką jauti negerai daranti, tuomet dar pridėti savas "originalias" interpretacijas. Čia nebloga paskaita apie tuos dalykus.
QUOTE(nice1 @ 2013 10 30, 10:14)
as irgi noreciau eiti ispazinties, bet nuejus ispazinties noreciau ir komunija priimti. bet negaliu. esu issiskyrusi, bet buvo susituoke baznycioje. taigis, i baznycia einu, bet tos ispazinties man truksta.

Išsiskyrimas, jei nėra sudaryta nauja santuoka, netrukdo priimti sakramentus. Jei jau turite kitą šeimą, reikėtų susitarti su kunigu, kad bent išpažinties be išrišimo galėtumėte eiti, tai stiprina dvasinį gyvenimą, nors komunijos ir negalima priimti.
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2013 10 30, 11:03)

Išsiskyrimas, jei nėra sudaryta nauja santuoka, netrukdo priimti sakramentus. Jei jau turite kitą šeimą, reikėtų susitarti su kunigu, kad bent išpažinties be išrišimo galėtumėte eiti, tai stiprina dvasinį gyvenimą, nors komunijos ir negalima priimti.


sitai tai as zinau, bet esme tame, kad as juk gyvenu toliau, susitinku su vyrais, einu i pasimatymus. neapsivercia man liezuvis gailetis del to, nes nesijauciu kalta (cia as butent apie tai, kito zmogaus ieskojima). o meluoti nenoriu. vat ir dvejoju ka daryt smile.gif
Papildyta:
QUOTE(perfekta @ 2013 10 30, 10:49)
As irgi pasimetus ir jau nebezinau ar man isties truksta ispazinties ar tai tiesiog kazkokia itaiga unsure.gif meldziuosi kasdien, atsiprasau Dievo uz nuodemes, sirdyje po maldos tampa lengva, dar stabdo tai kad paskutini karta buvau ispazinties pries 15 metu, kazin manes neisvarys  doh.gif


tikrai nevarys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(perfekta @ 2013 10 30, 11:49)
As irgi pasimetus ir jau nebezinau ar man isties truksta ispazinties ar tai tiesiog kazkokia itaiga unsure.gif meldziuosi kasdien, atsiprasau Dievo uz nuodemes, sirdyje po maldos tampa lengva, dar stabdo tai kad paskutini karta buvau ispazinties pries 15 metu, kazin manes neisvarys  doh.gif

jei tik kyla vidinis noras, tai nieko bijoti nereikia
http://biblija.lt/in...1998_Lk_15,1-32
Atsakyti
Aciu una ir pupik 4u.gif tikrai palengvejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nice1 @ 2013 10 30, 11:09)
sitai tai as zinau, bet esme tame, kad as juk gyvenu toliau, susitinku su vyrais, einu i pasimatymus. neapsivercia man liezuvis gailetis del to, nes nesijauciu kalta (cia as butent apie tai, kito zmogaus ieskojima). o meluoti nenoriu. vat ir dvejoju ka daryt smile.gif

Nemažai žmonių ir paėmę kokį daiktą iš darbovietės nelaiko tai vagyste. Taip ir dėl artimų ryšių su kitais vyrais. Kol gerai nežinai, kas vadinama svetimavimu, manai, kad tai tik naujas jausmas. Bet kai jis tampa nuolatinėmis mintimis ir veiksmu, vis tiek tai svetimavimas. Kad ir kaip tai pavadintum.
Tiesiog reikia suprasti, koks yra Bažnyčios mokymas apie Santuokos sakramentą. Ilgainiui gal atsiras ir gilesnis suvokimas. Bet pasidomėkite, ar jūsų pirmoji (bažnytinė) santuoka buvo tinkamai sudaryta.

Yra prie bažnyčių grupių išsiskyrusiems. Gal ten rastumėte atsakymus jums rūpimais klausimais?
Atsakyti
QUOTE(Saulėtekė @ 2013 10 30, 15:33)
Nemažai žmonių ir paėmę kokį daiktą iš darbovietės nelaiko tai vagyste. Taip ir dėl artimų ryšių su kitais vyrais. Kol gerai nežinai, kas vadinama svetimavimu, manai, kad tai tik naujas jausmas. Bet kai jis tampa nuolatinėmis mintimis ir veiksmu, vis tiek tai svetimavimas. Kad ir kaip tai pavadintum.
Tiesiog reikia suprasti, koks yra Bažnyčios mokymas apie Santuokos sakramentą. Ilgainiui gal atsiras ir gilesnis suvokimas. Bet pasidomėkite, ar jūsų pirmoji (bažnytinė) santuoka buvo tinkamai sudaryta.

Yra prie bažnyčių grupių išsiskyrusiems. Gal ten rastumėte atsakymus jums rūpimais klausimais?


as zinau, kas yra svetimavimas ir koks mano "statusas" baznycioje. negaliu meluoti Dievui ir sau, kad tipo daugiau taip nedarysiu, nes darysiu. taip, as svetimausiu, bet tikrai nesiruosiu atsisakyti meiles kitam vyrui, jei jau taip atsitiks. mano buves vyras jau vedes, turi vaiku.
musu santuokai, tikriausiai rastume kliuciu ir galbut galima butu ja anuliuoti, bet as nesiruosiu braukti is gyvenimo to, kad buvo tuo metu svarbu, vien todel, kad vel galeciau tuoktis baznycioje. taip buvo ir to nepakeisi. pries Dieva as noriu buti sazininga, kaip ir pries save ir kitus zmones smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nice1 @ 2013 10 30, 15:54)
as zinau, kas yra svetimavimas ir koks mano "statusas" baznycioje. negaliu meluoti Dievui ir sau, kad tipo daugiau taip nedarysiu, nes darysiu. taip, as svetimausiu, bet tikrai nesiruosiu atsisakyti meiles kitam vyrui, jei jau taip atsitiks. mano buves vyras jau vedes, turi vaiku.
musu santuokai, tikriausiai rastume kliuciu ir galbut galima butu ja anuliuoti, bet as nesiruosiu braukti is gyvenimo to, kad buvo tuo metu svarbu, vien todel, kad vel galeciau tuoktis baznycioje. taip buvo ir to nepakeisi. pries Dieva as noriu buti sazininga, kaip ir pries save ir kitus zmones smile.gif

O kaip jums toks pasakymas „sąžiningas vagis“? Juk pasiimti, kas ne tavo, juk taip malonu. ax.gif

Kito žmogaus (sutuoktinio) nuodėmės nenaikina mūsų pačių nuodėmių. Aišku, yra lengvinančių aplinkybių, bet jas būtų geriau aptarti su kunigu. Tokiu atveju siūlyčiau ne išpažintį prie grotelių, o išpažintį per pokalbį. Gal tai padėtų išsiaiškinti, kodėl vienas ar kitas Bažnyčios įsakymas reikalingas, ir susidėlioti vertybes?

Daug kas su mumis atsitinka, bet mes į tai reaguojame vienaip ar kitaip. Todėl ir būtų gerai apsilankyti bendralikimių grupėje. Nes natūraliai žmogui nelengva būti vienam po krizių.
Atsakyti
QUOTE(Saulėtekė @ 2013 10 30, 16:30)
O kaip jums toks pasakymas „sąžiningas vagis“? Juk pasiimti, kas ne tavo, juk taip malonu.  ax.gif

Kito žmogaus (sutuoktinio) nuodėmės nenaikina mūsų pačių nuodėmių. Aišku, yra lengvinančių aplinkybių, bet jas būtų geriau aptarti su kunigu. Tokiu atveju siūlyčiau ne išpažintį prie grotelių, o išpažintį per pokalbį. Gal tai padėtų išsiaiškinti, kodėl vienas ar kitas Bažnyčios įsakymas reikalingas, ir susidėlioti vertybes?

Daug kas su mumis atsitinka, bet mes į tai reaguojame vienaip ar kitaip. Todėl ir būtų gerai apsilankyti bendralikimių grupėje. Nes natūraliai žmogui nelengva būti vienam po krizių.


as ir nenurasau savo nuodemiu ant buvusio vyro, tikrai ne schmoll.gif
o del "saziningo vagies" - kaip pavadinsit, taip nepagadinsit. As tikiu, kad Dievas zino kas ir kaip ir mes kaip nors atrasime buda tai isspresti, bet dar ne dabar, tikriausiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nice1 @ 2013 10 30, 15:54)
nesiruosiu atsisakyti meiles kitam vyrui, jei jau taip atsitiks.

Mylėti galima tą, kuris mums nepriklauso. Bet ne jo siekti. Su geidulingomis mintimis reikia tvarkytis.
Atsakyti
as ir vel cia, vis kamuoja noras prieiti ispazinties, sekmadieni buvau misiose, puikus buvo jausmas, bet po to dar labiau "griebe" kazkas is vidaus kad turiu eiti ispazinti savo nuodemes, siandien ryte jau galutinai esu tempiama kazkokios jegos, net negaliu jai priesintis...mintyse jau susideliojau visas savo nuodemes, butu viskas lyg ir neblogai...bet va "prisiminiau" kad budama 18-os pakeliau pries save ranka nezinau ka man su tuo daryti, jei pasakysiu, kazin ar isvis duos isrisima, nekalbant apie kitka unsure.gif
Atsakyti