Įkraunama...
Įkraunama...

Pėdkelnės mažiukams

Sveikos, mamos,

jau praradau viltį nupirkti vaikui pėdkelnes, kurios po kelių skalbimų "nepasipuoštų" bumbuliukais doh.gif . Ir "Skinijos", ir visas tas įvairių lenkų firmų pėdkelnes bandėm, ale kad efektas tas pats - gražios kol neišskalbi. O gal jas kažkaip ypatingai skalbti reikia g.gif ? Žodžiu, dalinkimės patirtimi ir gudrybėmis 4u.gif
Atsakyti
nei vienos skinijos pėdkelnės mum nesusibumbulavo, nors vienas jau apie metus nešioja tongue.gif ir pastebėjau jų būna dviejų rūšių, mes perkam brangiausias (kur apie 12*14 litų kainuoja) tikrai jokių nusiskundimų, plaunam su visais rūbais, skalbimo mašinoje, jokios išskirtinės priežiūros schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(DAISY @ 2006 10 18, 13:49)
nei vienos skinijos pėdkelnės mum nesusibumbulavo, nors vienas jau apie metus nešioja  tongue.gif  ir pastebėjau jų būna dviejų rūšių, mes perkam brangiausias (kur apie 12*14 litų kainuoja) tikrai jokių nusiskundimų, plaunam su visais rūbais, skalbimo mašinoje, jokios išskirtinės priežiūros schmoll.gif


Aš perku tas po 10 Lt. O brangesnių tokio dydžio net nesu mačiusi. Atkreipiau dėmesį, kad didesnės ir po 16 kainuoja, tik va sudėties nepažiūrėjau g.gif . Reiks atkreipt dėmesį, gal jų sudėtis skiriasi. Tų, kur aš perku, tai, kiek pamenu, 80% šukuotos medvilnės, 15 % sintetikos kažkokios ir 5% elastano. O nusibumbuluoja jau kažkur po 4-5 skalbimo.
Atsakyti
Mes irgi istikimi Skinijai. Nesiburbulioja, o prieziura paprasta. I skalbimo masina ir viskas baigta 4u.gif
Atsakyti
Mes irgi dažniausiai savo vaikams perkame Skinijos pėdkelnes. Labai geros thumbup.gif
O aš skalbiu visada išvertusi į blogąją pusę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2006 10 18, 16:35)
Mes irgi dažniausiai savo vaikams perkame Skinijos pėdkelnes. Labai geros  thumbup.gif
O aš skalbiu visada išvertusi į blogąją pusę  4u.gif

Mes taip pat nešiojam Skinijos pėdkelnes smile.gif . Pigiau jų galima įsigyti firminėje Skinijos parduotuvėje. Paskutinį kartą pirkau po 5 Lt (134-140cm). Bet reikia užtaikyti.
Šiek tiek apsibumbuluoja, bet man tai mažiau, nei kitų gamintojų. Bumbulus nubumbuluoju spec. aparatuku ir jos vėl beveik kaip naujos ax.gif
Idėja skalbti išvirkščias - neblogai... O ar jos tuomet gerai išsiskalbia (smėlis, purvas)?
Atsakyti
QUOTE(Surfinija @ 2006 10 18, 21:21)
Idėja skalbti išvirkščias - neblogai... O ar jos tuomet gerai išsiskalbia (smėlis, purvas)?

Aš skalbiu išvirkščias, o prieš džiaunant jas išverčiu į gerąją pusę ir iškratau gerai mirksiukas.gif Taip ir su kojinėmis darau 4u.gif Išsiskalbia taip pat gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2006 10 18, 16:35)
Mes irgi dažniausiai savo vaikams perkame Skinijos pėdkelnes. Labai geros  thumbup.gif
O aš skalbiu visada išvertusi į blogąją pusę  4u.gif

Taip taip, skalbiu isvirkcia puse.
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2006 10 18, 16:35)

O aš skalbiu visada išvertusi į blogąją pusę  4u.gif


tai gal čia ir slypi ta "paslaptis", kodėl man nusibumbuluoja g.gif , nes visą laiką skalbiu iš gerosios pusės.
O kur yra ta firminė "Skinijos" pardė, kur taip pigiai galima įsigyti pėdkelnių bigsmile.gif
Atsakyti
aš perku maximoje, pernai rudenį ir šiemet rudenį toms pačioms akcija buvo - užsipirkau. man niekada nesusibumbulavo, o kainavo 3,99-4,99 thumbup.gif tik pavadinimo nepamenu, gal Strada g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2006 10 19, 09:38)
aš perku maximoje, pernai rudenį ir šiemet rudenį toms pačioms akcija buvo - užsipirkau. man niekada nesusibumbulavo, o kainavo 3,99-4,99  thumbup.gif tik pavadinimo nepamenu, gal Strada  g.gif


Aha, ir aš pirmadienį užtaikiau jų Maximoje, berods po 4,99 Lt, "Strada" firmos. Nesu jų anksčiau bandžiusi, bet pamaniau, kad jei ir nusibumbuluos, tai po kelnėm žiemą vis tiek sunešiosim. Tuo labiau kad už tokią kainą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(adrytės mama @ 2006 10 19, 08:43)
Aha, ir aš pirmadienį užtaikiau jų Maximoje, berods po 4,99 Lt, "Strada" firmos. Nesu jų anksčiau bandžiusi, bet pamaniau, kad jei ir nusibumbuluos, tai po kelnėm žiemą vis tiek sunešiosim. Tuo labiau kad už tokią kainą  ax.gif

jeigu tokios pačios, tai nesusibumbuluos mirksiukas.gif aš jau nuo ano rudenio vaikui tik jas perku, skalbiu bele kaip, mašinoje, nė pusių nežiūriu - nesuplyšo, nesudilo ir nesusibumbulavo. o va kitokias buvau nupirkus (tipo kažkokias gražias, su gėlytėm), po vieno skalbimo kaip skuduras nutampytas ir bumbuluotas. šitos tokios su grioveliais išilgais, ane, na toks raštas?
Atsakyti